Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

szukam namiar na noclegi u pogodnego Chorwata

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukskajwoker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 15.01.2011
szukam namiar na noclegi u pogodnego Chorwata

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukskajwoker » 08.02.2011 22:16

znam relacje znajomych o Nedo z Pakostane
na forum czytałem o Dario z Vodice (niestety nie ma juz terminów :( )

chodzi mi o pobyt nad morzem, w ładnej miejscowości, z gospodarzami na zapleczu, którzy pomogą w odkryciu tajników kuchni chorwackiej, itd...

szukam, przeglądam oferty na necie, lecz sporo ofert jest przez biura, lub agencje i są to często apartamenty typowo letnie (bez gospodarza).

jeśli to ważne to skład 2+2 (7 i 10).
Pyciak
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 05.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pyciak » 08.02.2011 23:28

Czy z tym Dariem to piszesz poważnie? Jak to nie ma wolnego? Nie ma już wolnego w sezonie, czy tylko w Wam pasującym terminie?
lukskajwoker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 15.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukskajwoker » 09.02.2011 11:06

tak piszę. wczoraj nawet kilka emaili.
da mi znać po weekendzie bo ma jakieś wesele.

(Witaj,

Jak co bedzie nastepni tiedzen dam znac, ten sobota mame wesela I duze praczy,
Po poniedzalku bedize ze mysle dobre informacje ....

Pozdrawiam, Dario.)


napisałem mu by uważał bo głowa może boleć

(Witaj,

Haha..glowa nie bedzie bolala Bo ja pije moje vino ktorej jest extra klasi.
Pozdrawiam Dario. )


ma terminy ale te mi teraz nie pasują
tutaj pisałem - forum/viewtopic.php?t=30573&start=45
Pyciak
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 05.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pyciak » 09.02.2011 15:55

To prawda z tym weselem. W sobotę wychodzi za mąż jego szwagierka i ma wesele w hotelu, gdzie on pracuje. Byłem, widziałem, wiem jak to wygląda.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.02.2011 19:04

lukskajwoker napisał(a):
chodzi mi o pobyt nad morzem, w ładnej miejscowości, z gospodarzami na zapleczu, którzy pomogą w odkryciu tajników kuchni chorwackiej, itd.

Może.....Rambo? :wink:
as39
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 27.07.2014
Wrzesień, nocleg u sympatycznych ludzi

Nieprzeczytany postnapisał(a) as39 » 04.08.2015 09:44

Witam,

w tym roku planuję wyjazd do Chorwacji około 10 września, najprawdopodobniej w ciemno bo marzy mi się znaleźć kwaterę u kogoś niezwykle serdecznego, z kim można porozmawiać i o pogodzie i o życiu w Chorwacji, kogoś kto zdradzi przepis na chorwackie danie, podpowie od kogo kupić oliwę i kogoś kto poczęstuje domowej roboty dżemem figowym...
czy wam drodzy Cromaniacy zdarzyło się kogoś takiego poznać? Czy znaleźliście takie kwatery w sieci czy po prostu jadąc i szukając apartamentu w ciemno? A może macie coś godnego polecenia (najlepiej w północnej lub środkowej części kraju)?

Pozdrawiam wszystkich, którzy tegoroczne wakacje mają już za sobą, są w trakcie lub tak jak ja.. odliczają DDW :hut:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107654
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Wrzesień, nocleg u sympatycznych ludzi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.08.2015 14:55

as39 napisał(a):Witam:

Witam.
Jest podobny watek :wink: :idea:
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Re: Wrzesień, nocleg u sympatycznych ludzi

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 16.08.2015 02:20

as39 napisał(a):Witam,

w tym roku planuję wyjazd do Chorwacji około 10 września, najprawdopodobniej w ciemno bo marzy mi się znaleźć kwaterę u kogoś niezwykle serdecznego, z kim można porozmawiać i o pogodzie i o życiu w Chorwacji, kogoś kto zdradzi przepis na chorwackie danie, podpowie od kogo kupić oliwę i kogoś kto poczęstuje domowej roboty dżemem figowym...
czy wam drodzy Cromaniacy zdarzyło się kogoś takiego poznać? Czy znaleźliście takie kwatery w sieci czy po prostu jadąc i szukając apartamentu w ciemno? A może macie coś godnego polecenia (najlepiej w północnej lub środkowej części kraju)?

Pozdrawiam wszystkich, którzy tegoroczne wakacje mają już za sobą, są w trakcie lub tak jak ja.. odliczają DDW :hut:


Witam!
Przeczytałam post i od razu pragnę szczerze polecić nocleg u mojego przesympatycznego Chorwata Iva. Myślę, że byłby to dla Państwa strzał w tzw. 10 bo każdy kto do niego zawita czuje się jak w domu. Jeżdżę tam od 6 lat właśnie wróciłam i gorąco polecam. Ivo - właściciel jest gawędziarzem, jest też niezwykle gościnny. Jego domeną jest to, żeby dom żył gośćmi, a on za cel obiera sobie dbałośc o nich jak umie najlepiej. Poproszony o pomoc nigdy nie odmówi, nie narzuca się ale we wszystkim pomoże , wytłumaczy gdzie, co i jak, udostępni co może : garaż, pralkę, wąż do umycia auta :-). Przywiezie świeże rybki kiedy się go o to poprosi, a i gości już od progu rakiją i winkiem z własnej piwniczki. Poza tym jest człowiekiem przemiłym, życzliwym, bardzo oczytanym i inteligentnym. Uwielbia opowiadać, wieczorami siedzimy sobie i gawędzimy. On z mężem troszkę po niemiecku, ja z nim po polsku, na migi i po chorwacku, dowiaduję się ciekawostek o historii Chorwacji o jego życiu o chorwackich zwyczajach. W tym roku ponieważ po tych kilku latach jesteśmy już zaprzyjaźnieni zostaliśmy zaproszeni z mężem do jego 2 domu i podjęci przez żonę obiadem. Apartamenty są położone w pobliżu Omisia (7 minut samochodem) w cichej, spokojnej maleńkiej miejscowości. Wszędzie do atrakcji jest bardzo blisko, a plaż wokół mnóstwo przeróżnych. Apartamenty o wysokim standardzie bo nasz Ivo dopieszcza je jak może (wszystko jest nowe, czyściutkie, jest klima, piękny parking zacieniony dla auta, są tarasy z pięknym widokiem na morze i przystępna cena, bo dewiza naszego gospodarza nie są pieniądze a satysfakcja jego gości. Jest to takie miejsce , że nie polecić go byłoby grzechem. Zachęcam Państwa do jego odwiedzenia. we wrześniu są tam wolne pokoje. Więcej informacji i fotki w razie zainteresowania na priv. Pozdrawiam Karolina
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014
Re: Wrzesień, nocleg u sympatycznych ludzi

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 16.08.2015 09:08

Witam!
Przeczytałam post i od razu pragnę szczerze polecić nocleg u mojego przesympatycznego Chorwata Iva. Myślę, że byłby to dla Państwa strzał w tzw. 10 bo każdy kto do niego zawita czuje się jak w domu. Jeżdżę tam od 6 lat właśnie wróciłam i gorąco polecam. Ivo - właściciel jest gawędziarzem, jest też niezwykle gościnny. Jego domeną jest to, żeby dom żył gośćmi, a on za cel obiera sobie dbałośc o nich jak umie najlepiej. Poproszony o pomoc nigdy nie odmówi, nie narzuca się ale we wszystkim pomoże , wytłumaczy gdzie, co i jak, udostępni co może : garaż, pralkę, wąż do umycia auta :-). Przywiezie świeże rybki kiedy się go o to poprosi, a i gości już od progu rakiją i winkiem z własnej piwniczki. Poza tym jest człowiekiem przemiłym, życzliwym, bardzo oczytanym i inteligentnym. Uwielbia opowiadać, wieczorami siedzimy sobie i gawędzimy. On z mężem troszkę po niemiecku, ja z nim po polsku, na migi i po chorwacku, dowiaduję się ciekawostek o historii Chorwacji o jego życiu o chorwackich zwyczajach. W tym roku ponieważ po tych kilku latach jesteśmy już zaprzyjaźnieni zostaliśmy zaproszeni z mężem do jego 2 domu i podjęci przez żonę obiadem. Apartamenty są położone w pobliżu Omisia (7 minut samochodem) w cichej, spokojnej maleńkiej miejscowości. Wszędzie do atrakcji jest bardzo blisko, a plaż wokół mnóstwo przeróżnych. Apartamenty o wysokim standardzie bo nasz Ivo dopieszcza je jak może (wszystko jest nowe, czyściutkie, jest klima, piękny parking zacieniony dla auta, są tarasy z pięknym widokiem na morze i przystępna cena, bo dewiza naszego gospodarza nie są pieniądze a satysfakcja jego gości. Jest to takie miejsce , że nie polecić go byłoby grzechem. Zachęcam Państwa do jego odwiedzenia. we wrześniu są tam wolne pokoje. Więcej informacji i fotki w razie zainteresowania na priv. Pozdrawiam Karolina[/quote]


Witam, bardzo proszę na priv o te więcej informacji :D Pozdrawiam
karolcia1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 28.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolcia1 » 16.08.2015 09:56

Witam!I ja poproszę o namiary jeśli można.
miras_sg
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 06.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) miras_sg » 16.08.2015 10:05

Jeśli można poproszę i ja o namiary. Z góry dzięki :)
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 16.08.2015 10:34

Sylwio ja też poproszę.
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 16.08.2015 12:47

ryszard22 napisał(a):Sylwio ja też poproszę.

Chciałabym sprostować post o moim sympatycznym Chorwackim Gospodarzu napisałam ja - karolina031, a nie Pani Sylwia :-) :-)
ale jeśli chciałby Pan nadal namiary, to proszę o kontakt : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Wszystkich mogę szczerze zapewnić, że jest tam super, a Ivan to dusza człowiek!
karolcia1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 28.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolcia1 » 16.08.2015 13:33

Napisałam maila w sprawie ap.
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 16.08.2015 14:11

karolcia1 napisał(a):Napisałam maila w sprawie ap.


Hmm, a ja nic nie dostałam :(
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
szukam namiar na noclegi u pogodnego Chorwata
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone