Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam kwatery w Mali Losinj

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
damian u
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 04.06.2006
Szukam kwatery w Mali Losinj

Nieprzeczytany postnapisał(a) damian u » 28.12.2007 20:28

Witam. Wybieram się do Chorwacji 3 raz. Wybór tym razem padł na Mali Losinj. Słyszałem o tej miejscowości trochę dobrego.
Szukam kwatery apartamentu dla 3 osób ( 2 dorosłych + 12 lat dziecko).
Interesuje mnie kwatera blisko plaży . Może ma ktoś z was jakieś sprawdzone miejsce. Ogólnie za wszelkie informacje na temat tego miasta oraz warunków na plaży oraz wszelkie pomoce np. dojazd lub porady co i gdzie z góry dzięki.

W zeszłym roku byłem w Baśce i posiadam namiar na fajną kwaterę bardzo blisko morza ok 20m. (dwa pokoje + kuchnia) za ok 50 eu.
W razie pytań piszcie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Krzyżak
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 17.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzyżak » 28.12.2007 21:03

Witam,

Jeśli chodzi o Mali Losinj - to - niestety - nie pomogę Ci :cry:
Po prostu - tam nie byłem.
Niemniej - szukając po necie adresów apartamentów na Istrii i wyspie Krk - natknąłem się poniższe stronki:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Nie wiem - czy coś pomogę, ale ewentualnie, w drodze rewanżu :wink: prosiłbym o podanie wszelkich info dot. tej kwatery w Basce - mejlika właśnie wysłałem.

Pozdrawiam
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 29.12.2007 21:22

Poszukaj w ARTATORE, to tylko jakieś 4/3 kilometry przed Mali Losin, a cenowo na pewno taniej. ...tam cisza i spokój jakiej nie uraczysz w Mali Losin.
Ja ze swojego pobytu mam tylko telefon, bo znaleźliśmy to na miejscu.
artur 29
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 22.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur 29 » 30.12.2007 13:51

Możesz spróbować przez zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
polecam na privlace cisza, spokój do centrum ok. 1,5 km
damian u
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 04.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damian u » 31.12.2007 17:08

Dzięki za odpowiedz .
Mam jeszcze pytanie która plaża jest lepsza pod względem pobytu z 12 letnim dzieckiem. (lubimy różnorakie rozrywki na plaży).
Są tam 3 plaże
1. Plaża Kadin w dzielnicy Privlace
2. Zagazinije w tej samej dzielnicy co plaża
3. Sw Martin w dzielnicy Sw Martin
Doradzcie jeżeli możecie. Za info serdeczne dzięki
Pyzdra
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pyzdra » 01.01.2008 17:12

Moższ kliknąć zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. To agencja turystyczna z siedzibą przy wjezdzie do Mali Losinj. jest jeszcze zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link działająca w Veli Losinj w porcie. Jeżeli te adresy nie pomogą coś znależdz to pozostaje szukanie kwater osobiście ,czasem z dobrym skutkiem. Oczywiście chodzimy pieszo ,bo autem po tych miejscowości nie wjedziesz ,a bagaże z auta do kwatery wozisz lub nosisz z parkingu płatnego, lub dajesz zarobić min. 15 kn.
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 09.01.2008 23:18

capelli tourist chyba ma kwaterę w veli losnij - ale może sie prznieśli.

ja generalnie odradzam Mali Losnij, fajnie przez tydzień ale potem nic specjalnego no i do fajnej plaży daleko, też byłe z dzieckiem, zjechałem cały Cres i losnij, największe wrażenie zrobiły na mnie lubenice
cuciola
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 24.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cuciola » 21.08.2013 18:45

Bylam w kwaterze A 90 zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ma prawde fajne warunki dla 2 osob, tylko schodami w dol i jestes w porcie. A do plazy cikat tez blisko (my wolelismy mniej zaludnione). Nie ma problemu z przemieszczaniem sie autem, 3 minutki i znow auto stoi a to przy hotelach a to na bezplatnych parkingach. Reszte juz krotko pieszo :D
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 24.10.2013 15:49

Witam,

A czy zna ktoś kwatery (cały dom) dla 12 (9 dorosłych i 3 dzieci)?
Kurcze, tak szukam w necie (tz-malilosinj.hr) i albo cena z kosmosu, albo nie ma nic takiego... :x

W ostateczności zmienię miejsce, ale chciałbym po raz 2 odwiedzić Mali Losinj.

Dzięki za info! :oczko_usmiech:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Szukam kwatery w Mali Losinj
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone