Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

szukam kwatery na przyszły sezon

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz W
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 13.09.2011
szukam kwatery na przyszły sezon

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz W » 26.09.2011 20:31

Witam wszystkich którym udały sie wakacje w Chorwacji.
Ja od dwóch latam marzę o wakacjach z rodzinką w Chorwacji.
Tego roku znów się nie udało, ale już myślę o przyszlym roku.Myśle ,że wielu z was ma namiary na kwatery dla rodziny z dwójką dzieci(6 i 13 lat).
Rejon nie jest tak istotny.Chociaż myślę o Istrii,bo żona chciala by do Włoch wyskoczyć.Najważniejsze to bliskosć morza ,w miarę ładna plaża z długą płycizną no i kwatera najlepiej z odzielną sypialnią..No i chciałbym nadmienic,że szwagier chciałby ze mną jechać(też rodzina 2+2),więc dwie kwatery 4-osobowe szukam.
Jestem pewny ,że są tacy którzy mi coś doradzą.Czekam niecierpliwie. :cry:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 26.09.2011 20:34

A szwagier w jakim wieku?

szukaj
Ostatnio edytowano 26.09.2011 20:38 przez anakin, łącznie edytowano 1 raz
evil
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 18.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) evil » 26.09.2011 20:36

anakin napisał(a):A szwagier w jakim wieku?

No i dzieci szwagra w jakim wieku ? :D
Janusz W
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 13.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz W » 26.09.2011 20:46

szwagier w tym roku obchodził czterdzieche(dzieci 12 i 16)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 28.09.2011 20:30

Kolega wybiera się na Istrię z powodu żony :?
Moja propozycja to Dalmacja ... z powodu Mostaru :wink:
Pozdrav ...

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
szukam kwatery na przyszły sezon
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone