Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam kempingu w Milnej

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
madziaimaciek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 26.03.2010
Szukam kempingu w Milnej

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaimaciek » 28.03.2010 17:37

Witam, szukamy kempingu na wyspie Hvar w miejscowości Milna,

pozdrawiam
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 28.03.2010 19:51

madziaimaciek napisał(a):Witam, szukamy kempingu na wyspie Hvar w miejscowości Milna,

pozdrawiam


Wystarczy wrzucić hasło w net...
kamp Milna.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.03.2010 14:20

Albo przedwojenna ta stronka ,albo macie jakąś dziwna walutę na tym Hvarze -DM ? ;)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 29.03.2010 14:34

hepik napisał(a):Albo przedwojenna ta stronka ,albo macie jakąś dziwna walutę na tym Hvarze -DM ? ;)


Strona jest rzeczywiście beznadziejna....ale lepszy rydz niż nic...
madziaimaciek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 26.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaimaciek » 29.03.2010 15:10

No własnie nie bardzo znam tą walutę :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.03.2010 19:31

Tu macie bardziej aktualne informacje:
forum/viewtopic.php?p=296563#296563

PS W sumie ciekawa sprawa...jeśli mieli stronkę w 2000 roku to byli w awangardzie .natomiast nieaktualizowanie przez 10 lat to rekord świata ;)
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 03.04.2010 12:12

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
hepik napisał(a):Albo przedwojenna ta stronka ,albo macie jakąś dziwna walutę na tym Hvarze -DM ? ;)


Strona jest rzeczywiście beznadziejna....ale lepszy rydz niż nic...


Kemping też jest beznadziejny, chyba że przeżył ostatnimi czasy drastyczną metamorfozę ;)
Infrastruktura jak w Bieszczadach w PRL-u, jedynie plaża ładna i w ogóle miejsce /Milna/ sympatyczne.
madziaimaciek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 26.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaimaciek » 08.04.2010 10:42

Własnie jestem w trakcie kontaktu z tym miejscem i poprosiłem o kilka fotek, jestem ciekaw jak to wygląda :D
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003
Camp Milna

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 09.04.2010 09:51

W ubiegłym roku w czerwcu spędziłem na nim 2 dni. Właściciel z dumą pokazywał mi artykuł w Times że camp MILNA to najlepszy camp na HVARZE i jeden z dziesięciu najlepszych w CRO. Myślę że redaktor pisząc to miał bardzo ograniczoną wiedzę o campach w CRO, pewnie widział ze 2 inne.
Moim zdaniem camp jest fajnie położony, w czerwcu bez problemu miejsce nad samym morzem, plusem jest równiez odległość do mjsc. HVAR, ok 5 km, ale już infrastruktura to naprawdę lipa w porównaniu z wiekszością campów na HVARZE. Nie jestem wymagający i jak dla mnie ujdzie ale już rodziny bym tam nie zabrał. ( stare nieremontowane sanitariaty czy tez miesca do np mycia naczyń.)
Nie odradzam tego campu bo ma tez plusy jw, piszę po to aby poinformować czego sie spodziewać.
GAJUS
madziaimaciek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 26.03.2010
Re: Camp Milna

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaimaciek » 10.04.2010 09:46

Gajus.ems napisał(a):W ubiegłym roku w czerwcu spędziłem na nim 2 dni. Właściciel z dumą pokazywał mi artykuł w Times że camp MILNA to najlepszy camp na HVARZE i jeden z dziesięciu najlepszych w CRO. Myślę że redaktor pisząc to miał bardzo ograniczoną wiedzę o campach w CRO, pewnie widział ze 2 inne.
Moim zdaniem camp jest fajnie położony, w czerwcu bez problemu miejsce nad samym morzem, plusem jest równiez odległość do mjsc. HVAR, ok 5 km, ale już infrastruktura to naprawdę lipa w porównaniu z wiekszością campów na HVARZE. Nie jestem wymagający i jak dla mnie ujdzie ale już rodziny bym tam nie zabrał. ( stare nieremontowane sanitariaty czy tez miesca do np mycia naczyń.)
Nie odradzam tego campu bo ma tez plusy jw, piszę po to aby poinformować czego sie spodziewać.
GAJUS


No własnie ja tez nie jestem wymagający, ale jedziemy z małymi dziecmi, wiec dziekuje za informacje
Jackus
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 01.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackus » 03.08.2010 14:22

Odświeżam temat. Czy ktoś z Was już był tam w tym roku? Ponieważ na temat Milna wszystkie tematy już przejrzałem, a wciąż mało informacji. Mam parę pytań.
- Ceny?
- Czy ciężko o miejsce na namiot?
- Jaki rodzaj plaży?
- Może jakieś fotki?

Dorzucę jeszcze linka do zdjęcia satelitarnego Hvaru, w lepszej rozdzielczości niż te na Google Earth http://www.tzjelsa.hr/hr/interaktivna-karta/

Dodzwoniłem się na ten camp i po edycji posta dodaję ceny:
50kn za osobę, 50 kn za namiot
bravo1
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bravo1 » 23.08.2016 10:14

Witajcie.

Czy kemping Mala Milna nadal istnieje?

Powrót do Kempingi



cron
Szukam kempingu w Milnej
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone