Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam apartamentu w okolicach Trogiru

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bartolomeo30
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.05.2006
Nocleg w okolicach Trogiru?

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartolomeo30 » 04.05.2006 13:12

Witam wszystkich, od 14 lipca chciałbym zarezerwowac nocleg na 7 dni w apartamencie dla 6 osób (2 os. dorosłe i 2 dzieci) - 3 sypialnie. Gdzieś w okolicach Trogiru. Czy ma ktoś może jakieś namiary w fajne miejsce? Chodzi o apartamnet z kuchnią, łazienką , 3 sypialanie. znalazłem coś fajnego w apartamnecie RUZA na wyspie CIOVO? Może ktoś tam już był i może mi coś więcej powiedzieć. Poradźcie coś proszę. Z góry dzięki za wszelkie informacje.
Marc Drapier
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.01.2006
Re: Nocleg w okolicach Trogiru?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marc Drapier » 04.05.2006 14:23

bartolomeo30 napisał(a):Witam wszystkich, od 14 lipca chciałbym zarezerwowac nocleg na 7 dni w apartamencie dla 6 osób (2 os. dorosłe i 2 dzieci) - 3 sypialnie. Gdzieś w okolicach Trogiru. Czy ma ktoś może jakieś namiary w fajne miejsce? Chodzi o apartamnet z kuchnią, łazienką , 3 sypialanie. znalazłem coś fajnego w apartamnecie RUZA na wyspie CIOVO? Może ktoś tam już był i może mi coś więcej powiedzieć. Poradźcie coś proszę. Z góry dzięki za wszelkie informacje.


Polecam Seget Vranjica apartamenty Belvedere, około 5 km przed Trogirem w kieunku na Sibenik. Ogrodzony obiekt z placami zabaw dla dzieci i do plaży jest niedaleko.
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 05.05.2006 09:42

witam ,Villa Róza fajna bo w zacisznym miejscu , ale raczej przy drodze no i nie zbyt blisko Trogiru a juz na pewno nie na Ciovo . Jezeli już to polecam Ciovo - Okrug Gornyj i np. Apartamenty Nadalina ,Tatjana . Poszukaj na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Na Ciovo jest duzo fajnych kwater i można coś sobie wybrać . Wpisz w wyszukiwarkę Ciovo to znajdziesz.
Zraja
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 02.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zraja » 05.05.2006 09:44

Jeśli chcesz to mogę Ci przesłać na priva parę adresów stron kwater na Ciovo Okrug Gornij. Byłam tam w zeszłym roku i teraz też się wybieram. Polecam.

Aśka
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004
Re: Nocleg w okolicach Trogiru?

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 05.05.2006 11:02

bartolomeo30 napisał(a):Witam wszystkich, od 14 lipca chciałbym zarezerwowac nocleg na 7 dni w apartamencie dla 6 osób (2 os. dorosłe i 2 dzieci) - 3 sypialnie. Gdzieś w okolicach Trogiru. Czy ma ktoś może jakieś namiary w fajne miejsce? Chodzi o apartamnet z kuchnią, łazienką , 3 sypialanie. znalazłem coś fajnego w apartamnecie RUZA na wyspie CIOVO? Może ktoś tam już był i może mi coś więcej powiedzieć. Poradźcie coś proszę. Z góry dzięki za wszelkie informacje.


ja moge ci pomoc:) moj numer gg 5108836. Lub pisz na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009
Re: Nocleg w okolicach Trogiru?

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 17.05.2012 06:34

bartolomeo30 napisał(a):Witam wszystkich, od 14 lipca chciałbym zarezerwowac nocleg na 7 dni w apartamencie dla 6 osób (2 os. dorosłe i 2 dzieci) - 3 sypialnie. Gdzieś w okolicach Trogiru. Czy ma ktoś może jakieś namiary w fajne miejsce? Chodzi o apartamnet z kuchnią, łazienką , 3 sypialanie. znalazłem coś fajnego w apartamnecie RUZA na wyspie CIOVO? Może ktoś tam już był i może mi coś więcej powiedzieć. Poradźcie coś proszę. Z góry dzięki za wszelkie informacje.

Hej i jak z tym apartamentem RUZA- ja planuje go wynająć w tym roku. Możesz podrzucić jakąś opinię????????
jacenty50
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 23.06.2012
Szukam apartamentu w okolicach Trogiru

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacenty50 » 23.06.2012 11:03

Wybieramy się w drugiej połowie września (3 dorosłe osoby) samolotem do Splitu i szukamy niedaleko lotniska (Trogir,Seget,Marina,Kastela,wyspa Ciovo) czystego (co jest b.ważne) i niedrogiego (do 45 euro za dobę) apartamentu z 1 sypialnią + wersalką w pokoju gościnnym lub 2 sypialniami.Dobrze by było,żeby znajdował się niedaleko ładnej plaży (ale to nie jest warunek) a także jakiegoś sklepiku.
Ostatnio edytowano 24.06.2012 11:45 przez jacenty50, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.06.2012 11:17

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

żona wynajmuje apartmany a mąż jeździ taksówką, więc jak się dobrze dogadacie to macie transport z i do lotniska :)

zobacz na googlach, obok macie zalesiony cypel, na którym jest kemping, we wrześniu można tam wchodzić, mają ładną plażę. do Trogiru, 10-15 min pieszo.

w apartmanach czysto, sklep jest jakieś 500-800 metrów

jakieś pytania? :wink:
jacenty50
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 23.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacenty50 » 23.06.2012 11:49

arturac napisał(a):http://www.villa-mirella.com/

żona wynajmuje apartmany a mąż jeździ taksówką, więc jak się dobrze dogadacie to macie transport z i do lotniska :)

zobacz na googlach, obok macie zalesiony cypel, na którym jest kemping, we wrześniu można tam wchodzić, mają ładną plażę. do Trogiru, 10-15 min pieszo.

w apartmanach czysto, sklep jest jakieś 500-800 metrów

jakieś pytania? :wink:

Rzeczywiście apartamenty dosyć ładne a i cena przystępna,tylko nie widziałem nigdzie wersalki w pokoju gościnnym a ewentualnie dostawne łóżko w sypialni nie wchodzi w rachubę,apartament 4-osobowy troszkę za drogi.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.06.2012 12:04

jacenty50 napisał(a):
arturac napisał(a):http://www.villa-mirella.com/

żona wynajmuje apartmany a mąż jeździ taksówką, więc jak się dobrze dogadacie to macie transport z i do lotniska :)

zobacz na googlach, obok macie zalesiony cypel, na którym jest kemping, we wrześniu można tam wchodzić, mają ładną plażę. do Trogiru, 10-15 min pieszo.

w apartmanach czysto, sklep jest jakieś 500-800 metrów

jakieś pytania? :wink:

Rzeczywiście apartamenty dosyć ładne a i cena przystępna,tylko nie widziałem nigdzie wersalki w pokoju gościnnym a ewentualnie dostawne łóżko w sypialni nie wchodzi w rachubę,apartament 4-osobowy troszkę za drogi.


i co? ja mam za Ciebie napisać mejla do właścicieli? czy tam jechać i wtargać Ci tą wersalkę na drugie piętro? a czy aby kolorystyka ścian odpowiednia?

napisz mejla, z pytaniem o tę czwórkę(zaproponuj cenę jaką możesz dać-myślę, że w drugiej połowie września za 50 spokojnie pójdzie) i zapytaj ile kosztuje transfer, i rusz trochę 4 litery bo forum za Ciebie tego nie załatwi
:lol:
jacenty50
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 23.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacenty50 » 23.06.2012 12:38

arturac napisał(a):
jacenty50 napisał(a):
arturac napisał(a):http://www.villa-mirella.com/

żona wynajmuje apartmany a mąż jeździ taksówką, więc jak się dobrze dogadacie to macie transport z i do lotniska :)

zobacz na googlach, obok macie zalesiony cypel, na którym jest kemping, we wrześniu można tam wchodzić, mają ładną plażę. do Trogiru, 10-15 min pieszo.

w apartmanach czysto, sklep jest jakieś 500-800 metrów

jakieś pytania? :wink:

Rzeczywiście apartamenty dosyć ładne a i cena przystępna,tylko nie widziałem nigdzie wersalki w pokoju gościnnym a ewentualnie dostawne łóżko w sypialni nie wchodzi w rachubę,apartament 4-osobowy troszkę za drogi.


i co? ja mam za Ciebie napisać mejla do właścicieli? czy tam jechać i wtargać Ci tą wersalkę na drugie piętro? a czy aby kolorystyka ścian odpowiednia?

napisz mejla, z pytaniem o tę czwórkę(zaproponuj cenę jaką możesz dać-myślę, że w drugiej połowie września za 50 spokojnie pójdzie) i zapytaj ile kosztuje transfer, i rusz trochę 4 litery bo forum za Ciebie tego nie załatwi
:lol:

a ja myślałem,że ty wszystko za mnie załatwisz :lol: a tak poza tym,wcale cię nie prosiłem o dobre rady,myślę że jestem już taki duży,żeby sam sobie poradzić :lol:
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 23.06.2012 12:42

Tanio to tu ale 2 pokojowy jest tylko ap. 2+2
do sklepu kawałek ale chleb przyjeżdża o 8mej
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
opis w relacji tu
forum/viewtopic.php?t=36287
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.06.2012 12:44

jacenty50 napisał(a):
arturac napisał(a):
jacenty50 napisał(a):
arturac napisał(a):http://www.villa-mirella.com/

żona wynajmuje apartmany a mąż jeździ taksówką, więc jak się dobrze dogadacie to macie transport z i do lotniska :)

zobacz na googlach, obok macie zalesiony cypel, na którym jest kemping, we wrześniu można tam wchodzić, mają ładną plażę. do Trogiru, 10-15 min pieszo.

w apartmanach czysto, sklep jest jakieś 500-800 metrów

jakieś pytania? :wink:

Rzeczywiście apartamenty dosyć ładne a i cena przystępna,tylko nie widziałem nigdzie wersalki w pokoju gościnnym a ewentualnie dostawne łóżko w sypialni nie wchodzi w rachubę,apartament 4-osobowy troszkę za drogi.


i co? ja mam za Ciebie napisać mejla do właścicieli? czy tam jechać i wtargać Ci tą wersalkę na drugie piętro? a czy aby kolorystyka ścian odpowiednia?

napisz mejla, z pytaniem o tę czwórkę(zaproponuj cenę jaką możesz dać-myślę, że w drugiej połowie września za 50 spokojnie pójdzie) i zapytaj ile kosztuje transfer, i rusz trochę 4 litery bo forum za Ciebie tego nie załatwi
:lol:

a ja myślałem,że ty wszystko za mnie załatwisz :lol: a tak poza tym,wcale cię nie prosiłem o dobre rady,myślę że jestem już taki duży,żeby sam sobie poradzić :lol:


chłop czym większy tym większa pierdoła:) wiem, bo sam ważę ponad 100:) nie spinaj się:) podpowiadam tylko jak sprawę załatwić, bo nie wiem czy jedziesz 1 czy 14 raz.
martol92
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 30.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) martol92 » 24.06.2012 10:41

A jaki tam jest dojazd na Ciovo? Bo skoro to jest wyspa, to prom, czy jak? :> Da rade jakos inaczej?
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 24.06.2012 11:40

Na Ciovo prowadzi most.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Szukam apartamentu w okolicach Trogiru
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone