Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam apartamentu na Istrii

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ab15082001
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.08.2017
istria miejscowka na 2+3 rodzinka na szybko od 23.08

Nieprzeczytany postnapisał(a) ab15082001 » 20.08.2017 17:47

Witam
Wracam na forum po kilku latach ...tym razem prosze o pomoc w znalezieniu w zasadzie last minute
od 23.08 do 2/3 września
raczej bliżej plazy niz dalej i obecność dobrej knajpy czy dwóch mile widziana
ktoś coś ... na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl proszę

do tej pory zawsze z wyprzedzeniem tym razem nie było możliwości.
dziękuję
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 24.09.2017 21:11

Zapadła decyzja. Po tegorocznej wpadce z pewnym biurem podrózy postanowiliśmy znów zorganizować wakacje sami. Było już KRK, Pag, Riwiera Makarska i Północna Dalmacja. Na przyszły rok w planach jest Istria. I tu zwracam się do Was drodzy forumowicze.
Wybieramy się na dwa tygodnie sierpnia prawdopodobnie 11-25. Sklad to dwie osby dorosłe i chłopcy 6 i 8 lat (na sierpień 2018).
1. Jakie miejscowości polecacie na pobyt z dziećmi? Jedyne co ważne to plaża inna niż betonowa.
2. Czy posiadacie namiary na sprawdzone kwatery?

Pozdrawiam
M.
88sabina
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 24.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 88sabina » 06.10.2017 13:43

Witam, po dwóch pobytach w Dalmacji chcielibyśmy poznać Chorwację trochę z innej strony i padło na Istrię. Jeśli ktoś dysponuje sprawdzonymi namiarami to będę wdzięczna za podzielenie się:) Chodzi o 2 os. dorosłe i 4-letnie dziecko.Termin wstępnie 20-30.06.2018. Co do wymagań to chyba najważniejsza jest niewielka odległość od plaży (najchętniej żwirkowej) i w miarę możliwości niewygórowana cena. Z góry dzięki za pomoc.
gallonek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) gallonek » 07.10.2017 19:03

witam
szukam apartamentu na sierpień 2018
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Zacheusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 10.10.2017 10:11

ogi napisał(a):Zapadła decyzja. Po tegorocznej wpadce z pewnym biurem podrózy postanowiliśmy znów zorganizować wakacje sami. Było już KRK, Pag, Riwiera Makarska i Północna Dalmacja. Na przyszły rok w planach jest Istria. I tu zwracam się do Was drodzy forumowicze.
Wybieramy się na dwa tygodnie sierpnia prawdopodobnie 11-25. Sklad to dwie osby dorosłe i chłopcy 6 i 8 lat (na sierpień 2018).
1. Jakie miejscowości polecacie na pobyt z dziećmi? Jedyne co ważne to plaża inna niż betonowa.
2. Czy posiadacie namiary na sprawdzone kwatery?

Pozdrawiam
M.


I ja bardzo bym prosił podobnie jak wyżej jakieś namiary na kwatery niedrogie na Istrii. Pobyt z dzieckiem, więc bliskość plaży dla dziecka byłaby atutem.
Proszę o namiary na PW.
Z góry dziękuje.
gallonek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) gallonek » 10.10.2017 10:45

witam
okolice puli mnie najbardziej interesują ale mogę spróbować cos innego
kontakt
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
0048 501151970
3 osoby dorosłe oraz dziecko 8 lat
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 21.10.2017 09:22

Co znaczy niedrogie apartamenty?
Monia zwana Krufką
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 26.12.2015
ISTRIA - gdzie nocować?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monia zwana Krufką » 30.10.2017 14:42

Witam serdecznie doświadczonych podróżników,

W tym roku podczas urlopu w Polsce pogoda nas nie rozpieszczała i powoli kiełkuje w mojej głowie pomysł przyszłorocznego urlopu w Chorwacji (urlop planujemy na przełomie maja i czerwca). Do gustu przypadł mi rejon Istrii. Nie mam w planach sprecyzowanej miejscowości. Póki co szukam noclegu na booking.com ale może Wy macie namiar na jakieś przyzwoite miejscówki?

Mój adres mailowy: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Będę wdzięczna za pomoc.

Monika
maja_m1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maja_m1 » 09.11.2017 22:36

Iza&Fr0g napisał(a):Hej, hej.
Poszukuję jakichś namiarów na kwatery w Medulinie lub okolicy na 2gą połowę lipca (wiem, wiem że troszkę się zagapiłem) dla 2óch osób.
Właściwie termin sztywny 20-28 lipca, bo jedziemy ze znajomymi, którzy "zapomnieli" nam zarezerwować pokój jak rezerwowali swój i teraz mamy drobny kłopot.
Kolega granat podesłał mi kontakt, ale niestety terminy zajęte.

Czy mógłbym Was prosić o jakieś kontakty do sprawdzonych właścicieli w tym regionie?
Kryteria w sumie dwa: mniej niż kilometr do morza i łazienka przy pokoju.

Zostawcie proszę wiadomość na forum lub na @ adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Będę wdzięczny.

I życzymy Wam z Izą miłego wypoczynku na chorwackim słoneczku :hut: :papa:
maja_m1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maja_m1 » 09.11.2017 22:47

Poszukuję namiarów na fajny apartament dla 4 osób na Istrii. Najlepiej gdy będzie to niewielka miejscowość. Oferuję, że mogę podać informacje odnośnie apartamentów w okolicach PAGu, Zadaru(Rażanac, Starigrad Paklenica), Ciovo. Zależy mi bardzo na czasie. Dziękuję z góry. Mój meil: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
maja_m1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maja_m1 » 09.11.2017 23:14

Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum. Czy ktoś ma jakieś namiary na fajne miejsce w miejscowości MEDULIN lub inne na ISTRII?Dziękuję z góry. Ja mogę przesłać w inne miejsca. Pozdrawiam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.11.2017 23:18

maja_m1 napisał(a):Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum. Czy ktoś ma jakieś namiary na fajne miejsce w miejscowości MEDULIN lub inne na ISTRII?Dziękuję z góry. Ja mogę przesłać w inne miejsca. Pozdrawiam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pytaj Crocodyla :wink:

medulin-t48009.html
gallonek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) gallonek » 19.11.2017 22:22

witam poszukuje zakwaterowania dla 2 rodzin
(4 osoby)
(3 osoby)
mogą być oddzielne kwatery lub kwatera z osobnymi wejaciami
termin 10 sierpień (7 dni)
najlepiej Premantura
kontakt
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
501151970
mbolczak
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mbolczak » 19.12.2017 19:31

Witam, jeśli ktoś mógłby mi polecić kwaterę dla 7 osób (2 rodziny: 2+2 i 2+1) najlepiej w Fazanie (ewentualnie innej miejscowości na wybrzeżu zachodnim) to poproszę info na e-mail: mbolczak@o2.pl. Wysłałam już kilka zapytań o cenę, ale bardzo trudno jest znaleźć 1 apartament dla wszystkich. Wybieramy się na Istrię w drugiej połowie sierpnia.
gotian
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.01.2018
Re: Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Nieprzeczytany postnapisał(a) gotian » 02.01.2018 18:14

Witam,

Poszukuję apartamentu/studio (z kuchnią) dla 2 dorosłych i dziecka 8 miesięcy, w rejonie Istrii. Termin przełom sierpnia i września. W pobliżu żwirowych, piaszczystych plaż, w rozsądnej cenie. Spokojna okolica.

Proszę o wiadomość priv.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Szukam apartamentu na Istrii - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone