Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam apartamentu na Istrii

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zuza303
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuza303 » 22.04.2017 23:51

Witam, poszukuję kwatery dla 4 osób( 2 osoby dorosłe, 2 dzieci 1rok i 4 lata) najlepiej blisko plaży w terminie druga połowa lipca,około 10 noclegów, cena max 50E.
Z góry dziękuję za pomoc.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jurekiteresa
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jurekiteresa » 26.04.2017 01:25

Cześć wszystkim.
Byliśmy kilka razy w Chorwacji ale nigdy nie byliśmy na Istrii dlatego nie mam rozeznania i szukam kwatery dla 5 osób( 2 osoby dorosłe, 3 dzieci - max 10 lat) najlepiej blisko plaży w terminie druga połowa lipca około 10 noclegów.
Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
agaszka35
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaszka35 » 29.04.2017 10:38

Witam serdecznie, post będzie jak większość tutaj :) poszukuję apartamentów na Istrii, w okresie od 07.08.2017 do 16.08.2017. Chodzi mi o 10 noclegów. Apartamenty jakie potrzebuje to jeden dla rodziców z dwójką dzieci - jedno ma 6 lat a drugie półtora roku, więc 2 plus jedna dostawka i miejsce na łóżeczko. Drugi apartament dla 4 osób dorosłych z jednym rocznym dzieckiem. Maluchy maja swoje łóżeczka turystyczne, zależy nam żeby być razem w jednym budynku. Jeśli chodzi o miejsce na Istrii - to nasz pierwszy wyjazd na Chrowację więc tutaj jesteśmy otwarci na propozycje, ale przyznam że jak większości rodziców , zależy nam na bliskości piaszczystej plaży, jednak roczne dzieciaki pierwsze co zrobią to zjedzą kamienie:) Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś podzieli się ze mną namiarem na jakieś ciekawe kwatery o ile nie jest już za późno. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Życzę wszystkim udanych wakacji!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.04.2017 12:14

agaszka35 napisał(a):Jeśli chodzi o miejsce na Istrii - to nasz pierwszy wyjazd na Chrowację

Na Istrii piasku raczej nie znajdziesz.
A pierwszy wyjazd jest DO Chorwacji - nie NA Chorwację. :idea:
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 07.06.2017 06:12

Witajcie
Na rok 2018 planuję Istrię. Jest jeden problem nie bardzo wiem jaką miejscowość wybrać. Jedziemy rodzinnie(2+2). Będę wdzieczny za namiar na fajną miejscowość - bazę wypadową do zwiedzania. Od miejscowości oczekuję ładnej plaży (nie betonowej) knajpek, możliwie spokojnej. Info poproszę na PW lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Ze zwojej strony dla zainteresowanych oferuję info o ap. na Krk, w Tucepi, Pakostane i subiektywne opinie.
Pozdrawiam
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 07.06.2017 06:43

ogi napisał(a):Witajcie
Na rok 2018 planuję Istrię. ... Będę wdzieczny za namiar na fajną miejscowość - bazę wypadową do zwiedzania. Od miejscowości oczekuję ładnej plaży (nie betonowej) knajpek, możliwie spokojnej. ...

Fazana spełnia Twoje oczekiwania. Co do namiaru nie wiem w jakim miesiącu jedziesz i w jakim wieku są Twoje dzieciaki więc jest pytanie czy moja zeszłoroczna miejscówka byłaby odpowiednia. Zawsze możesz popatrzeć - Apartament Etta my byliśmy zachwyceni. Jeśli coś więcej dawaj na email lub PW.
Iza&Fr0g
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza&Fr0g » 12.06.2017 10:34

Hej, hej.
Poszukuję jakichś namiarów na kwatery w Medulinie lub okolicy na 2gą połowę lipca (wiem, wiem że troszkę się zagapiłem) dla 2óch osób.
Właściwie termin sztywny 20-28 lipca, bo jedziemy ze znajomymi, którzy "zapomnieli" nam zarezerwować pokój jak rezerwowali swój i teraz mamy drobny kłopot.
Kolega granat podesłał mi kontakt, ale niestety terminy zajęte.

Czy mógłbym Was prosić o jakieś kontakty do sprawdzonych właścicieli w tym regionie?
Kryteria w sumie dwa: mniej niż kilometr do morza i łazienka przy pokoju.

Zostawcie proszę wiadomość na forum lub na @ adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Będę wdzięczny.

I życzymy Wam z Izą miłego wypoczynku na chorwackim słoneczku :hut: :papa:
kmp33
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmp33 » 13.06.2017 15:59

Przyłączam się do prośby o sprawdzone namiary na kwatery, szczególnie w Rovinj i okolicach, wyjazd 24.07 (5 dorosłych + roczniak).
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
motoeksa
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.06.2017
Apartament w Puli

Nieprzeczytany postnapisał(a) motoeksa » 17.06.2017 21:42

Witam wszystkich Forumowiczów,
Poszukuję apartamentu w Puli w terminie 15.08.2017 - 22.08.2017 dla 3 osób dorosłych i psa "Chow-Chow"
Będę wdzięczny na jakieś sprawdzone namiary. Jadę do CRO I raz.
Pozdrawiam :hut:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Apartament w Puli

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.06.2017 21:54

motoeksa napisał(a):Witam wszystkich Forumowiczów,
Poszukuję apartamentu w Puli w terminie 15.08.2017 - 22.08.2017 dla 3 osób dorosłych i psa "Chow-Chow"
Będę wdzięczny na jakieś sprawdzone namiary. Jadę do CRO I raz.
Pozdrawiam :hut:

W Puli mało kto szuka apartamentów, bo to spore miasto.
Marcin_Rz
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 16.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin_Rz » 18.06.2017 15:58

Witam
poszukuję kwatery: 2 osoby dorosłe i 3 letnia córka w Rabac'u lub okolicach na Istrii (jeśli ktoś posiada namiary na taką kwaterę w innej miejscowości na Istrii to też proszę o info :-) ) - preferowana cicha i spokojna okolica, żeby można było odpocząć, może być mała mieścina :-) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
AMFI
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 22.07.2010
POLEĆCIE app przy plaży PN CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) AMFI » 03.07.2017 11:18

Jak w temacie polećcie proszę sprawdzone app, najlepiej przy plaży lub chociaż z widokiem na morze, w cichej spokojnej okolicy w północnej części CRO, np. na Istrii, myślałam o Duga Luka :)
mielniak
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.06.2016
Istria szukam 2 pokoi 21.08-27.08

Nieprzeczytany postnapisał(a) mielniak » 19.07.2017 00:09

Tak jak w temacie szukam 2 apartamentów najlepiej w jednym budynku, lecz może też być w bliskiej odległości. Pokoje dla 2+3 i 3+4.W jednym i drugim pokoju dziecko do 2 lat śpiące z rodzicami razem w łóżku. Proszę o pomoc, na bookingu teraz już ciężko coś znaleźć w normalnej cenie. Suma za pokoje to max 1000€
dosky
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.07.2017
Szukam apartamentu na Istrii w sierpniu

Nieprzeczytany postnapisał(a) dosky » 31.07.2017 22:16

Witajcie, szukam lokum dla 4 osób niedaleko plaży nawet w "zadupiu" od 8 sierpnia. Szukam i szukam i wszystko zajęte a ceny z kosmosu :)
Macie jakies namiary gdzie można próbować?

Dzieki z góry za pomoc
Robert
morfi777
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) morfi777 » 05.08.2017 15:09

Cześć,
Jak wszyscy szukają, szukam i ja noclegu gdzieś na Istri od 15.08 - 24.08 dla 5 osób. Czy ma może ktoś jakies namiary.
Proszę o pomoc.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :)
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Szukam apartamentu na Istrii - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone