Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam apartamentu Hvar

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Re: Hvar szukam apartamentu 2+2

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 30.12.2017 18:34

Apias napisał(a):Dolores113@gazeta.pl
Dięki.


Poszło :D Zajrzyj na maila :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Hvar szukam apartamentu 2+2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.12.2017 18:43

Apias napisał(a): wydaje mi się, że przy pominięciu opłat prowizyjnych na booking.com i innych można w tej kwocie znaleźć coś fajnego.

Spokojnie można.
Tu niezła i popularna strona z informacjami o wyspie i ogłoszeniami gospodarzy, najczęściej bez pośredników:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
A tu spotykają się miłośnicy Hvaru:
klub-milosnikow-wyspy-hvar-t21885.html

:papa:
Apias
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: Hvar szukam apartamentu 2+2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Apias » 30.12.2017 18:59

travel napisał(a):
Apias napisał(a):Dolores113@gazeta.pl
Dięki.


Poszło :D Zajrzyj na maila :papa:


Dzięki, wg booking.com w interesującym mnie terminie wyprzedany...
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Re: Hvar szukam apartamentu 2+2

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 30.12.2017 19:12

Apias napisał(a):
travel napisał(a):
Apias napisał(a):Dolores113@gazeta.pl
Dięki.


Poszło :D Zajrzyj na maila :papa:


Dzięki, wg booking.com w interesującym mnie terminie wyprzedany...


Nie patrz na booking , bo tam Zeljana wystawia tylko 1 apartament, pisz bezpośrednio do niej co ma wolnego w tym terminie :papa:
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012
apartament na wyspie Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 04.01.2018 08:59

Witam. Po dłuższych poszukiwaniach ale bez zadowalającego efektu apartamentu na wyspie Hvar , ( zależy mi na bliskości do plaży przyjaznej dzieciom ) postanowiłem napisać tutaj wiadomość z prośbą o pomoc. Może ktoś polecić jakiś apartament , pokój , studio , dla 2 dorosłych i dziecka lat 2. Miejscowość dowolna na wyspie Hvar oczywiście. W zamian mogę polecić miejsca gdzie bylismy do tej pory , a byliśmy już 5 razy w Cro. Pozdrawiam.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 05.01.2018 15:46

Apias i mirasowski - jeżeli chcecie super apartament w cenie około 65e na 4os z klimą, kuchnią, TV, tarasem, widokiem na całą Jelsę ale za to ze sporą ilością schodów do pokonania to walcie do mnie na PW.

Widok z apartamentu.
Załączniki:
WP_20160726_16_52_22_Rich_LI (2) (1280x720).jpg
Ostatnio edytowano 17.01.2018 15:00 przez kaeres, łącznie edytowano 4 razy
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.01.2018 17:48

Kaeres - zdjęcia nie widać... Byliśmy w prawo od Ciebie, widoku już nie mieliśmy... A Mirasowski chce blisko mieć do plaży przyjaznej dzieciom, a z Jelsa-Burkovo niestety nie ma takiej plaży w pobliżu...
macieklis
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) macieklis » 07.01.2018 21:39

Witam, czy ja też mogę prosić o namiary? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam
sesa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 03.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sesa » 12.01.2018 14:32

W tym roku znowu Cro :)-czy też tak macie,że mimo planów na zwiedzanie innych zakątków świata zawsze wracacie tutaj...? to już chybna uzależnienie...
Tym razem Hvar , Ivan Dolac
app Ana Plenković-Pandol
czy ktoś zna był ? widział ? :D
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 17.01.2018 11:03

piekara114 napisał(a):Kaeres - zdjęcia nie widać... Byliśmy w prawo od Ciebie, widoku już nie mieliśmy... A Mirasowski chce blisko mieć do plaży przyjaznej dzieciom, a z Jelsa-Burkovo niestety nie ma takiej plaży w pobliżu...

Nadal nie widać zdjęcia ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.01.2018 11:40

Nie widać ...

A Ty widzisz w swoim poście. :?:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 17.01.2018 13:54

Tak widzę.
To jest z konta onedrive i czasami nie ogarniam.
Spróbuję jescze raz zmienić.
Może za duży więc jeszcze go podlinkuję w poście wyżej.
Wybaczcie te niedogodności.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.01.2018 14:55

Zdjęcia dalej nie widać.

Dodaj jako załącznik w poście.

Link też nie odsyła do zdjęcia. :roll:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 18.01.2018 09:37

Powinno już być OK.
Przyznam, że onedrive ma swoje za uszami bo trzeba specjalny link wygenerować ale to forum jest tak kapryśne, że ostatnio z takim miałem do czynienia w pierwszej dekadzie XXI wieku.
To mnie odstrasza zawsze od pisania relacji bo zawsze miałem z tym kłopoty. Nie mam czasu na tworzenie mniejszych plików czy korzystania z chmur trzecich odpowiadających forum.
Mam onedrive i z niego wsadzam wszędzie pliki i tylko gdy popełnię błąd z linkiem wewnętrznym to go nie widać.
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 21.01.2018 11:39

sesa napisał(a):W tym roku znowu Cro :)-czy też tak macie,że mimo planów na zwiedzanie innych zakątków świata zawsze wracacie tutaj...? to już chybna uzależnienie...
Tym razem Hvar , Ivan Dolac
app Ana Plenković-Pandol
czy ktoś zna był ? widział ? :D

cześć,
nie byłem ale wiem który to :)
w sumie to "centrum" ID, wszystko pod nosem (max. 200m): piekarnia, sklep, restauracja, główna plaża, ...
myślę że z lokalizacji apartamentu na pewno będziecie zadowoleni
jeśli wyjazd dojdzie do skutku daj znać jakie wrażenia z kwatery no i jak wygląda od strony finansowej :wink:
m@rek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Szukam apartamentu Hvar - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone