Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szlaczkiem po włoskim bucie II. Replay wyprawy z VII 2010.

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005
Re: Szlaczkiem po włoskim bucie II. Replay wyprawy z VII 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 28.09.2013 10:27

dzięki, Te kiero :@)

a co to za zdziwienie? wysepką, czy konstrukcją?
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005
Re: Szlaczkiem po włoskim bucie II. Replay wyprawy z VII 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 30.09.2013 18:54

Po porannym spojrzeniu w niebo i potwierdzeniu pogody w telefonie sąsiada Igora postanowiliśmy spakować się i uciec z campingu na północ.
Może posiedzimy jeszcze nad Gardą?
Może skoczymy po drodze do Berlina?

A okazało się, jak zwykle – pośpiech, pęd, nerwówka. Byle dalej i dalej, byle mieć już za sobą ten żałosny powrót.

Więc znów kręte drogi Gargano, choć jakby prostsze niźli „w tą” , znów skok na autostradę i pęd jak strzała na północ.

A po drodze ostatnia pizza blanco, ostatnie espresso…

Obrazek

…nakładanie kolejnych warstw odzieży (bo w Austrii już 18 stopni, a nie 30) i droga na Monachium.

Ponieważ droga szła, jak z płatka, postanowiliśmy dojechać na ulicę Messerchmidt’ów pod lotniskiem w Monachium.

Przed zmęczeniem uratował mnie skok adrenaliny – zjechałem za szybko z autostrady, od kilku kilometrów świeciła się lampka mówiąca „rezerwa w baku”, drogi zamieniały się w dróżki, a słońce zamieniło się w księżyc. Jechaliśmy przez niemiecką prowincję bez pomysłu, gdzie właściwie jesteśmy. Nie ma co opowiadać dramatycznych historii i budować napięcia, skoro wszystko się dobrze skończyło. Doturlaliśmy się do hotelu, zapłaciliśmy ze 30 euro więcej niż poprzednio (brak łikendowej promocji) i tyle.

A następnego dnia, to już w ogóle nie ma co opisywać…
Do Słupska zajechaliśmy na nocleg tego samego dnia, na godzinę 19.00.

No i to już koniec, powiedział zaskroniec.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Szlaczkiem po włoskim bucie II. Replay wyprawy z VII 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 30.09.2013 19:44

To nie może być prawda! :)

JUŻ?!?!
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005
Re: Szlaczkiem po włoskim bucie II. Replay wyprawy z VII 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 30.09.2013 19:48

sam już widzisz, czemu wcześniej nie pisałem... :@/

btw - widziałem w wielu relacjach wklejane ciurkiem zdjęcia - widać, że ciurkiem, bo lecą dziesiątkami wszystkie do siebie podobne - poradźcie, koleżanki i koledzy - jakiego użyć programu/ czy wersji bezpłatnej/ by tak łatwo zasysaćsobie zdjęcia na serwer, a później je publikować?

bo ja korzystam z kilku i generalnie - dupa... fotoszok, czy jakoś tam, fotosik, efmiks...
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Szlaczkiem po włoskim bucie II. Replay wyprawy z VII 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 30.09.2013 20:33

Krystof napisał(a):sam już widzisz, czemu wcześniej nie pisałem... :@/

btw - widziałem w wielu relacjach wklejane ciurkiem zdjęcia - widać, że ciurkiem, bo lecą dziesiątkami wszystkie do siebie podobne - poradźcie, koleżanki i koledzy - jakiego użyć programu/ czy wersji bezpłatnej/ by tak łatwo zasysaćsobie zdjęcia na serwer, a później je publikować?

bo ja korzystam z kilku i generalnie - dupa... fotoszok, czy jakoś tam, fotosik, efmiks...


Oj skromny jesteś Krystof :)

Do zdjęć spróbuj fmixa - jest ok

I weź się za jakiś SUPLEMENT

:mrgreen: :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Włochy - Italia


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Szlaczkiem po włoskim bucie II. Replay wyprawy z VII 2010. - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone