Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szczecin -obwodnica

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
heza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 222
Dołączył(a): 05.01.2006
Szczecin -obwodnica

Nieprzeczytany postnapisał(a) heza » 04.07.2013 13:30

Witam mieszkańców i przejeżdzających ta drogą.
W sobotę wybieram się nad Bałtyk, będę jechał S3 i obwodnicą Szczecina w kier. Świnoujścia.
Pytanie jest następujące: Czy na tej drodze gdzieś prowadzone są roboty, które utrudniają ruch? Wiem, że S3 jest dobra, chodzi o obwodnicę i tam dalej.
Chciałbym uniknąć korka jaki droga zafundowała mi w ubiegłym roku -2 godz stania.
Pozdrawiam
agut
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 05.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) agut » 04.07.2013 16:02

Zjeżdżając z A6, za ostatnim zjazdem na Szczecin (przepraszam, ale nie wiem czy ten węzeł ma jakąś nazwę czy nie :D szukaj ulic Zwierzyniecka i szosa Stargardzka) na drodze krajowej nr 6, były prowadzone roboty i zwężenia do jednego pasa, ale dziś jechałam i zeszli już tylko na pobocze, dwa pasy szły ładnie - raczej kończyli już robotę, ale nie dam gwarancji.
Dalej było ok, do końca obwodnicy Goleniowa bez żadnych robót i zwężeń. Niestety tam często robi się korek bo dwa pasy schodzą do jednego, ale ostatnio szło to w miarę płynnie w weekend. W razie większych korków zastanówcie się nad trasą alternatywną przez Stepnicę (drugi zjazd na Goleniów i odbicie na Modrzewie, Krępsko itd - wyjeżdża się w Wolinie).
heza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 222
Dołączył(a): 05.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) heza » 04.07.2013 21:00

Dziękuję.
Na stronie GDDKiA jest info, że buduje się wiadukt przy węźle Kijewo(to chyba ten, o którym piszesz) i mogą być utrudnienia. Pytam, aby mieć wiarygodne info z ostatniej chwili.
Muszę chyba wybrać odpowiednią porę do jazdy aby uniknąć korka.
Pozdrawiam

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone