Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Święta - Krk czy Baśka

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 19.11.2015 11:37

dziękuję! to postanowione :D Krk.

to może jeszcze podpowiecie mi, w które miejsca się udać ? jakieś ciekawe zakamarki ?
jedna ze znajomych kazała np. jechać mi na cmentarz w Baśce, bo stamtąd podobno są piękne widoki :D

jadę na 3, moooże 4 dni więc w każde miejsce udam się raz i drugiej szansy nie będzie.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 19.11.2015 11:47

B_Magdalenka napisał(a):jedna ze znajomych kazała np. jechać mi na cmentarz w Baśce, bo stamtąd podobno są piękne widoki :D


Koniecznie na ten cmentarz :mrgreen:

bo widok jest taki

Obrazek
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 19.11.2015 12:28

Lednice napisał(a):
gusia-s napisał(a):
Lednice napisał(a):.O tej porze bym nie jechał do Chorwacji ...

Czy ktoś Cię o to pytał ? Ktoś jedzie i prosi o konkrety, wystarczy odpowiedzieć na zadane pytanie.

Moim zdanie Krk :) ale..........., ale Baśka też ok. i polecam wspinanie się na końcu Baski na okoliczne górki są niesamowite widoki :) Te górki to widoczne na zdjęciu Myszy po prawej stronie :) Jest troszkę wspinaczki ale warto :)


Lednice napisał(a):Świąteczny wypoczynek :?: :roll: W czasie świąt Bożego Narodzenia :?:
katotalib ?
Ostatnio edytowano 19.11.2015 12:37 przez bluesman, łącznie edytowano 1 raz
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 19.11.2015 12:36

te "wspinanie się" to tylko w Baśce ?
7-latka da radę ? (taka, która na wycieczce umie cały dzień spędzić bez specjalnego znudzenia i marudzenia :D)

a może ktoś coś powie o Starej Baśce ?

kedyś widziałam w necie niesamowite zdjęcia tych łysych górek i nie wiem, która Baśka to była..
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 19.11.2015 12:39

B_Magdalenka napisał(a):te "wspinanie się" to tylko w Baśce ?
7-latka da radę ? (taka, która na wycieczce umie cały dzień spędzić bez specjalnego znudzenia i marudzenia :D)

a może ktoś coś powie o Starej Baśce ?

kedyś widziałam w necie niesamowite zdjęcia tych łysych górek i nie wiem, która Baśka to była..



Moim zdaniem da radę :) tam jest jak pamiętam szlak. Jak nie będzie ok. zawsze możecie zawrócić ;)
My szliśmy tam w lipcu więc temp. nie była komfortowa :) w grudniu będzie super :) zazdroszczę :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.11.2015 13:02

B_Magdalenka napisał(a):a może ktoś coś powie o Starej Baśce ?

kedyś widziałam w necie niesamowite zdjęcia tych łysych górek i nie wiem, która Baśka to była..

Jest taki wątek >>> stara-baska-krk-komentarze-do-stronki-t25864.html
a w nim link do stronki :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.11.2015 13:12

bluesman napisał(a):
Lednice napisał(a):
gusia-s napisał(a):
Lednice napisał(a):.O tej porze bym nie jechał do Chorwacji ...

Czy ktoś Cię o to pytał ? Ktoś jedzie i prosi o konkrety, wystarczy odpowiedzieć na zadane pytanie.

Moim zdanie Krk :) ale..........., ale Baśka też ok. i polecam wspinanie się na końcu Baski na okoliczne górki są niesamowite widoki :) Te górki to widoczne na zdjęciu Myszy po prawej stronie :) Jest troszkę wspinaczki ale warto :)


Lednice napisał(a):Świąteczny wypoczynek :?: :roll: W czasie świąt Bożego Narodzenia :?:
katotalib ?


Dlaczego prawie w każdym wątku świadomie i celowo prowokujesz, obrażasz, jątrzysz, szczujesz oraz szukasz rozróby :?: :roll:
Świadomie i celowo robisz na forum dym :? :twisted:
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 19.11.2015 13:35

Janusz Bajcer napisał(a):Jest taki wątek >>> stara-baska-krk-komentarze-do-stronki-t25864.html
a w nim link do stronki :wink:


dziękuję Janusz, miłego dnia :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.11.2015 13:42

B_Magdalenka napisał(a):dziękuję Janusz, miłego dnia :papa:

Wzajemnie :papa:
subim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) subim » 19.11.2015 16:11

B_Magdalenka napisał(a):wyludniony Pag był obłędny ...


mnie ciągnie w tym roku na "po świętach i Nowy Rok" stad pytanie o znalezienie kwatery (z ogrzewaniem czy bez?) i czy coś w samym Pagu się dzieje i jest gdzieś przez te parę dni przynajmniej coś zjeść ? pogoda to loteria ale średnie temperatury w dzień pokazują jako ok. 10 stopni (w nocy jednak dużo chłodniej, a dzień krótki)

byliśmy w weekend majowy i pustki były fajne :) w każdym prawie aspekcie pobytu :D
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 19.11.2015 16:54

subim napisał(a):
mnie ciągnie w tym roku na "po świętach i Nowy Rok" stad pytanie o znalezienie kwatery (z ogrzewaniem czy bez?) i czy coś w samym Pagu się dzieje i jest gdzieś przez te parę dni przynajmniej coś zjeść ? pogoda to loteria ale średnie temperatury w dzień pokazują jako ok. 10 stopni (w nocy jednak dużo chłodniej, a dzień krótki)


rok temu mieliśmy wynajęte mieszkanie przy starym mieście w Zadarze. Właściciel dał nam elektryczne grzejniki i wieczorem rzeczywiście były niezbędne. pogoda była piękna w całe Europie, więc tam było 15-16 stopni :D
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 19.11.2015 17:04

aaa, Pag.

był puściutki, ale kawiarnie oczywiście otwarte. przyjezdnych niewielu, jeśli w ogóle jacyś byli :D idyllycznie rzekłabym.
w Zadarze jak w to w mieście ruch większy, ale też bez przesady.
ja polecam taki wyjazd ;)
ale ja zawsze szukam małych, niezbyt zatłoczonych mieścin (o ile to możliwe w Cro), najchętniej zaszyłabym się na Peljesacu co rok. z takiej Promajny wróciłam w szoku, nigdy więcej ;)
papuga007
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 687
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) papuga007 » 19.11.2015 23:29

B_Magdalenka napisał(a):te "wspinanie się" to tylko w Baśce ?
7-latka da radę ? (taka, która na wycieczce umie cały dzień spędzić bez specjalnego znudzenia i marudzenia :D)


Spoko da radę :mrgreen: , wydaje się ,że to wysoko, ale spacer bardzo przyjemny ,droga zakręcona raz w prawo raz w lewo, ławeczki po drodze , że o widoczkach nie wspomnę, zdecydowanie polecam "wdrapać"się na cmentarz w Baśce
Załączniki:
PMA_6658.JPG
wspomniana droga
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Święta - Krk czy Baśka - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone