Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sveti Filip i Jakov 2012 ze wstępem i rozstaniem...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.04.2013 13:25

agata26061 napisał(a):wybierzemy się z gromadką na Pag, by na żywo pooglądać te cudne widoki.


Hmm... Pag mnie zachwyca, bez dwóch zdań.
Jednak muszę przyznać, że krajobrazy tam są... kontrowersyjne, łagodnie mówiąc :wink:
Bo Pag to przede wszystkim kamienie i skały... oraz skały i kamienie... no i jeszcze więcej kamieni...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.04.2013 19:29

Gdzieniegdzie na tych paszkich kamulcach rośnie trochę zieleni...

Obrazek
Obrazek

...ale ostatecznie nad wszystkim i tak górują skały:

Obrazek
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 08.04.2013 20:52

Obrazek

Nie mogę :)

Ja tam byłem :oczko_usmiech:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 08.04.2013 20:59

Darkos napisał(a):Nie mogę :)

Ja tam byłem :oczko_usmiech:


I wróciłeś... 8O

Po takiej pustyni to traumę długo się leczy, prawda? :oczko_usmiech:

:papa:
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 08.04.2013 21:12

Do dziś nie mogę dojść do siebie. :mrgreen:

Ale cóż.! Adrenalina. :hut:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.04.2013 14:21

U nas już przedwiośnie :D
11 kwietnia 8O :x

Obrazek

Pora się zbierać do wyjazdu :wink:
Lipiec niedługo :lol:
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 15.04.2013 11:08

Taki urok Polski :D
A do mojego wyjazdu jeszcze około 4,5 miesiąca...


:papa:
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 16.04.2013 22:56

Ech, przypomniałem sobie... Znajomy, kochany Sv. Filip. W 2010 roku byłem tam 2 tygodnie, w 2011 - tydzień. Miasteczko jak dla mnie jest bardzo urokliwe - malutka starówka, ale te kilka uliczek dawały możliwość pospacerowania w dzień i w nocy w innym wymiarze. Wszystkie zdjęcia znajome. Nawet widac w porcie nasza Martinę Tours (rejs na Kornati) :D Przez w sumie 3 tygodnie pobytu zwiedziliśmy masę terenu (Filip był znakomitą baza wypadową) - Zadar, powrót po 2 latach na Pag na plażę Cistą i do Novalji, Turanji, Kornati, Biograd, Paklenica, Trogir, Split, Medugorje, Knin, Klis, Salona, Pasman i Ugljan. 2 lata cudownych wspomnień. Novalja i Pag zapadły mi głęboko w serce, bo to był nasz pierwszy raz w Chorwacji. Potem Filip. W zeszłym roku spędziliśmy 2 tygodnie na Peljesacu (Orebic). Od Pagu im dalej na południe tym cudowniej. Będąc w Orebicu też zwiedziliśmy sporo (cały półwysep, Korculę, Mljet, Dubrovnik, Srd, Trsteno, Mostar, Poctelji, Blagaj, Kravica, Imotski). Ale do Filipa musze jeszcze wrócić. Czułem się tam jak u siebie w domu - malutka mieścina z namiastką uroczej starówki, plaża z pięknym widokiem na Pasman i Ugljan, wszędzie blisko i w zasięgu ręki. Codzienne spacery tymi samymi uliczkami, wieczorem - nie znudziły mi się.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 17.04.2013 17:31

ruwado napisał(a):Ech, przypomniałem sobie... Znajomy, kochany Sv. Filip.
Od Pagu im dalej na południe tym cudowniej. Będąc w Orebicu też zwiedziliśmy sporo (cały półwysep, Korculę, Mljet, Dubrovnik, Srd, Trsteno, Mostar, Poctelji, Blagaj, Kravica, Imotski). Ale do Filipa musze jeszcze wrócić. Czułem się tam jak u siebie w domu - malutka mieścina z namiastką uroczej starówki, plaża z pięknym widokiem na Pasman i Ugljan, wszędzie blisko i w zasięgu ręki. Codzienne spacery tymi samymi uliczkami, wieczorem - nie znudziły mi się.


Pięknie to opisałeś...

W tym roku też podążymy bardziej na południe - po odpoczynku na Pagu będzie intensywne zwiedzanie środkowej i południowej Dalmacji. Jakby po Twoich śladach - chcemy zobaczyć Dubrovnik, Mostar, wodospady Kravica, Makarską ze Sv. Jure, Omisz, Ston z kawałkiem Peljesca, może popłynąć na Korczulę.
Już niedługo...
:D
dph
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 23.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dph » 24.05.2013 08:19

Cudowna relacja :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.05.2013 08:34

dph napisał(a):Cudowna relacja :)


Bardzo dziękuję :D
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 24.05.2013 13:12

Lubię takie zwięzłe relacje z dużą ilością zdjęć. Dużo użytecznych informacji. Przeczytałem z przyjemnością.
Wiele znajomych miejsc. Aż się łezka w oku kręci... chlip. Niestety w tym roku nici z urlopu a w przyszłym komunia córki pochłonie środki na wyjazd i znowu nic z tego. Buuuuuuuu...... chlip. Niech mnie ktoś przytuli :(
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.05.2013 13:30

alladyndelscorcho napisał(a):Lubię takie zwięzłe relacje z dużą ilością zdjęć. Dużo użytecznych informacji. Przeczytałem z przyjemnością.
Wiele znajomych miejsc. Aż się łezka w oku kręci... chlip. Niestety w tym roku nici z urlopu a w przyszłym komunia córki pochłonie środki na wyjazd i znowu nic z tego. Buuuuuuuu...... chlip. Niech mnie ktoś przytuli :(


Dzięki :D

Oczywiście spieszę przytulić i pocieszyć.

A może goście komunijni zrzucą się na wakacje dla dziewczyny w ramach prezentu? :wink:
Wiadomo, że dziecko na wakacjach potrzebuje opieki rodziców... 8)
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 24.05.2013 13:56

Mikromir napisał(a):A może goście komunijni zrzucą się na wakacje dla dziewczyny w ramach prezentu? :wink:
Wiadomo, że dziecko na wakacjach potrzebuje opieki rodziców... 8)


Na to nie wpadłem. To jest słuszna koncepcja :) Już mi lepiej :D :hut:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Sveti Filip i Jakov 2012 ze wstępem i rozstaniem... - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone