Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Supetar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szaraczek1985
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 03.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szaraczek1985 » 09.07.2009 12:18

super :) a ja jeszcze musze czekac 3 tygodnie :roll: ;(
udanego wypoczynku życze!! :) skąd wyruszasz??
meg
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 29.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) meg » 15.07.2009 12:40

właśnie wróciliśmy z Supetaru - było fantastycznie. Pogoda cudna, żadnych glonów, na żadnym z odcinków plaży nie było, woda kryształ i cudowni gospodarze. W razie czego służę namiarami. My mieliśmy kwaterę" przez biuro" adriatic.hr, ale bezposrednio jest taniej bo pytałam, myśląc o ew. tych z Was, którzy szukają ładnego miejsca do mieszkania. Dla mnie to ma znaczenie - wolę pójść 5-10 minut dłużej na plażę , ale też rano i wieczorem posiedzieć w ładnym otoczeniu.A patio ze stołem pod drzewem, obok winogrona nad głową, to dla mnie komplet. Dwa pokoje, kuchnia z takim jeszcze "salonikiem", w którym jest dodatkowe łóżko wiec w sumie 5 miejsc , ładne kolorowe wnętrze. Super. W Supetar jest kilka miejsc do plażowania - .to najblizsze "centrum" jest średnie - gęsto od ludzi, ale im dalej - w kierunku plaży vela luka ( chyba dobrze zapamiętałam), tym puściej. Ja lubię - puściej :-) A jeszcze dalej jest plaża z piaszczystym dnem, i długim, płytkim zejsciem do wody - kilkanaście metrów . Wracając warto zrobić postój w Plitwickich Jeziorach. Tam nocowaliśmy. Zanim tam, to po drodze jeszcze warto dotrzeć do Trogiru :-) . A teraz idę się rozpakować i tym razem zamiast bałtyckiego piasku wysypię zapewne trochę drobnych kamyczków :-)
.
szaraczek1985
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 03.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szaraczek1985 » 15.07.2009 13:55

Super :D napisz coś więcej jak się rozpakujesz i i wysypiesz wszystkie kamyczki :wink: i kilka fotek też by się przydało :D
pozdrawiam :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 16.07.2009 16:31

Pisałam, że na pewno wam się spodoba :)
Aga2209
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga2209 » 17.07.2009 12:09

Witajcie :)

Forum przeglądam od dawna ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać.

Za 2 tygodnie wybieram się właśnie do Supetaru na wyspie Brac. Przeczytałam już chyba większość tematów dotyczących tej miejscowości jak i całej wyspy. Wyjazd zapowiada się znakomicie :)

Niestety nigdzie nie znalazłam informacji, która jest dla mnie dość istotna: czy na plażach w Supetarze są natryski???

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Cromaniaków :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 17.07.2009 21:34

Aga2209 napisał(a):Witajcie :)

Forum przeglądam od dawna ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać.

Za 2 tygodnie wybieram się właśnie do Supetaru na wyspie Brac. Przeczytałam już chyba większość tematów dotyczących tej miejscowości jak i całej wyspy. Wyjazd zapowiada się znakomicie :)

Niestety nigdzie nie znalazłam informacji, która jest dla mnie dość istotna: czy na plażach w Supetarze są natryski???

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Cromaniaków :)


w zeszłym roku były
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 17.07.2009 22:07

Muszę w sierpniu jeszcze raz dokładnie przyjrzeć się Supetarowi ... Może rzeczywiście jest dbst :D
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 17.07.2009 22:36

mkm napisał(a):Muszę w sierpniu jeszcze raz dokładnie przyjrzeć się Supetarowi ... Może rzeczywiście jest dbst :D


Koniecznie trzeba będzie wrócić do Supetaru.WARTO!
POZDRAV!
stary_jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 19.07.2009 19:51

jest natrysk, 20m od "zjeżdżalni" idąc w stronę portu, czy jest więcej .. nie wiem
Obrazek
Aga2209
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga2209 » 20.07.2009 07:27

ines: Tobie to w ogóle chciałam podziękować za świetną relację z wyspy bo to dzięki niej się przekonałam, że Brac to dobry wybór :)

stary_jac: bardzo Ci dziękuję za tak obrazową odpowiedź :)

Zostało nam 11 dni do wyjazdu :) Nie mogę się doczekać :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 20.07.2009 15:28

Aga2209 napisał(a):ines: Tobie to w ogóle chciałam podziękować za świetną relację z wyspy bo to dzięki niej się przekonałam, że Brac to dobry wybór :)


Heheh :) miło mi :)
Mam nadzieję, że będziecie sie dobrze bawić :)
meg
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 29.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) meg » 22.07.2009 10:27

natryski są :-) W więcej niż jednym miejscu :-). Zanim zdecydujesz się na miejsce plażowania warto przejść niemal cały brzeg Supetar ( w lewą stronę patrząc na morze). To miejsce, gdzie jest naprawdę wybór.

Ines - publicznie dziękuję Ci za pomoc w wyborze Supetar jako miejsca tegorocznych wakacji :-)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 22.07.2009 14:15

meg napisał(a):Ines - publicznie dziękuję Ci za pomoc w wyborze Supetar jako miejsca tegorocznych wakacji :-)


Bardzo się ciesze i mi bardzo miło :)
Serdecznie Pozdrawiam :)
BadSylwia
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.06.2010
Supetar Biuro

Nieprzeczytany postnapisał(a) BadSylwia » 09.06.2010 19:39

Witajcie
Ja mam takie pytanie Czy zna ktoś strone internetową tego biura znajdującego się w porcie w Supetarze ?
Byłam tam 2 lata temu i wiem że jest tam coś takiego ...
Niestety mam skleroze i nie pamiętam nazwy a chciałabym znaleźć zakwaterowanie

Pozdrawiam :)
Kaska1207
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 23.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaska1207 » 10.06.2010 16:03

Sprawdż,czy to biuro podróży nie nazywa się PLANIK pozdrawiam Kaska1207
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone