Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Supetar + Sutivan + Pag = WM

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.10.2017 20:38

Habanero napisał(a):13 i 14 . 07. 2017 - To jest już koniec :(

Hvala :lol:

sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 16.10.2017 20:54

Fajna relacja, super fotki :wink:
Dzięki Tobie na pewno tam zawitam :lol:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.10.2017 21:05

Habanero napisał(a):Jestem bardzo ciekawy jakich to dziwnych i niesmacznych sytuacji byłaś świadkiem.


Opowiem pewnie kiedyś... :wink: W ogóle ja mam wrażenie ,że niektórzy rodacy zachowują się na plażach dziwnie, a przynajmniej są mega głośni i robią wiele hałasu... Sama jeżdżę przecież z małymi rozkrzyczanymi chłopakami jednak zawsze w jakiś sposób staram się ich pilnowac żeby nie darli się tak jakby byli sami na plaży :)

Habanero napisał(a):13 i 14 . 07. 2017 - To jest już koniec :(
Czas kończyć naszą wspaniałą przygodę. To były dla nas prawdziwe wakacje marzeń, które spędziliśmy na dwóch pięknych i jakże różnych wyspach.
Nie jestem w stanie powiedzieć gdzie było lepiej. Wszędzie czuliśmy się cudownie.


Dzięki za piękną relację ! Świetnie było z Wami podróżować :mrgreen:

Co do tego gdzie lepiej... no właśnie, obie wyspy są cudowne i nie ma co porównywać...Brać to miasteczka, Pag cudowne bezludne plaże...W oba miejsca chcę wrócić... :hearts:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 16.10.2017 21:20

Habanero napisał(a):13 i 14 . 07. 2017
wakacje marzeń

No i to w tym wszystkim jest najważniejsze. :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12159
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.10.2017 22:04

Dzięki za opowieść i ten Pag...eh...nie zanosi się narazie na niego a tak mi się podoba.
Udanych wojaży w 2018 :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 16.10.2017 23:40

Wiele chwil tu spędziłam miłych..i cennych informacyjnie :)
Dzięki i do zobaczenia w przyszłych relacjach :papa:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 17.10.2017 00:09

Dzięki za ten Pag :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.10.2017 08:46

Nasze wakacje na Pagu były również z cyklu ...
Habanero napisał(a):... wakacje marzeń

Co roku kusi by wrócić na wyspę ale się nie daję, tyle miejsc do zobaczenia jeszcze.
Wracam zatem jedynie pamięcią i w relacjach innych. Fajnie było też w Twojej relacji powspominać :)

:papa:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 17.10.2017 16:28

Dziękować! Pozostaje wracać, tu, czytać i się rozkoszować:)
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9101
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 17.10.2017 20:38

Pag może zauroczyć 8O. Chociaż do tej pory trzymaliśmy się zasady, że nie jeździmy do miejsc, w których już byliśmy, w tym roku wyłamaliśmy się, i miejscówkę w Metajnie zaklepaliśmy na przyszły rok, jeszcze przed jej opuszczeniem.
Chętnie tu zaglądałam, ponieważ druga część następnych wakacji, to wyspa Brać i miejscowość Sutivan.
Dzięki za relację i za garść cennych informacji :papa: .
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.10.2017 17:03

ruzica napisał(a):Bardzo fajnie tu było :D Aż mi się za Pagiem zatęskniło. Dzięki za superową relację :papa:

Dzięki Marto, że tu zaglądałaś :D Widzę że zaczęłaś relację, zaraz zaglądam do Ciebie :mrgreen: :papa:

AdamZ napisał(a):Dzięki za piękną relację. 8) Twoje konkretne i szczegółowe opisy pewno niejednemu Czytaczowi ułatwią decyzję o kierunku wyjazdu i posłużą jako przewodnik do pięknych miejscówek nad wodą. Co najmniej równie udanego przyszłorocznego wyjazdu życzę :papa: :hut:

Dzięki Adamie za życzenia, a i Tobie życzę udanych przyszłorocznych wyborów i dużo zdrówka :papa:

Janusz Bajcer napisał(a):
Habanero napisał(a):13 i 14 . 07. 2017 - To jest już koniec :(

Hvala :lol:



Hvala za oprawę muzyczną relacji :papa:



sdolas napisał(a):Fajna relacja, super fotki :wink:
Dzięki Tobie na pewno tam zawitam :lol:


Może uda nam się wspólnie popływać po zalewie :roll: . Życzę Ci znalezienia super miejscówki na Pagu i dziękuję za wszystkie cenne wskazówki :papa:

wiolek_lp napisał(a):
Dzięki za piękną relację ! Świetnie było z Wami podróżować :mrgreen:

Co do tego gdzie lepiej... no właśnie, obie wyspy są cudowne i nie ma co porównywać...Brać to miasteczka, Pag cudowne bezludne plaże...W oba miejsca chcę wrócić... :hearts:


Teraz zaczynam podróż z Wami w odwrotnej kolejności i to mi się podoba :D :papa:

anakin napisał(a):
Habanero napisał(a):13 i 14 . 07. 2017
wakacje marzeń

No i to w tym wszystkim jest najważniejsze. :wink:


Anakin to w końcu ty malujesz i sprzedajesz te obrazy w Pagu, bo chyba Ci fotę strzeliłem supetar-sutivan-pag-wm-t52855-405.html :wink: :papa:

beatabm napisał(a):Dzięki za opowieść i ten Pag...eh...nie zanosi się narazie na niego a tak mi się podoba.
Udanych wojaży w 2018 :papa:


Może kiedyś uda Wam się przekroczyć paskie wrota, czego szczerze życzę. Teraz trochę popływam z Wami :wink: :papa:

Katerina napisał(a):Wiele chwil tu spędziłam miłych..i cennych informacyjnie :)
Dzięki i do zobaczenia w przyszłych relacjach :papa:


Niesamowite było to, jak przed Waszym wyjazdem, wspólnie opracowywaliśmy strategię,jak ten Brać ugryźć, a potem Twoje relacje live z wyspy zweryfikowały wszystkie wcześniej powzięte plany. Pozdrawiam Kasiu :papa:

lotnikwsk napisał(a):Dzięki za ten Pag :D

Nie ma za co. Pamiętam jak namierzyłem Twoją miejscówkę w Povlji. Dzięki że dałeś radę być tu do końca :papa:

gusia-s napisał(a):Nasze wakacje na Pagu były również z cyklu ...
Habanero napisał(a):... wakacje marzeń

Co roku kusi by wrócić na wyspę ale się nie daję, tyle miejsc do zobaczenia jeszcze.
Wracam zatem jedynie pamięcią i w relacjach innych. Fajnie było też w Twojej relacji powspominać :)

:papa:


Gosiu pamiętam jakby to było dziś, kiedy snułem się po campie w Supetarze, kręcąc dla Ciebie filmik .
Warto było :P
Dzięki za wszystkie piękne fotki :papa:

Abakus68 napisał(a):Dziękować! Pozostaje wracać, tu, czytać i się rozkoszować:)


Cieszę się bardzo że mogłem Ci w jakiś sposób pomóc moją relacją.
Teraz Twoja relacja wzbogaca mnie o wyjątkową wiedzę :papa:

elka21 napisał(a):Pag może zauroczyć 8O. Chociaż do tej pory trzymaliśmy się zasady, że nie jeździmy do miejsc, w których już byliśmy, w tym roku wyłamaliśmy się, i miejscówkę w Metajnie zaklepaliśmy na przyszły rok, jeszcze przed jej opuszczeniem.
Chętnie tu zaglądałam, ponieważ druga część następnych wakacji, to wyspa Brać i miejscowość Sutivan.
Dzięki za relację i za garść cennych informacji :papa: .


No proszę, następna osoba wybiera Pag i Brać :D Z tym Pagiem to chyba było tak, że matka Chorwacja musiała mieć jakiś skok w bok i dała nam miejsce zupełnie inne, niż reszta jej wysp :wink: Jednak ten albinos potrafi rozkochać w sobie wiele osób :papa:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 18.10.2017 19:53

Habanero napisał(a):...
Może uda nam się wspólnie popływać po zalewie :roll: ....

Dwóch wariatów na zalewie .... :lol:
Mogłoby być sympatycznie :wink:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 19.10.2017 09:50

sdolas napisał(a):Dwóch wariatów na zalewie .... :lol:
Mogłoby być sympatycznie :wink:

Sympatycznie i jak dwóch wariatów, to również wesoło :D
P.S.
1 i 2 strona relacji uzupełniona 8) :papa:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 19.10.2017 11:25

"Przeleciałam" relację z Pagu jednym tchem i żałuję ,że byliśmy tam we wrześniu tylko 4 dni :roll

A we wrześniu na sv.Mariji było niemal pusto , choć w miasteczku kłębiły się niezłe tłumy :oczko_usmiech:

A już wiem - te tłumy z miasteczka Pag przeważnie plażowały na głównej plaży.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 19.10.2017 12:49

Habanero napisał(a):
sdolas napisał(a):...
1 i 2 strona relacji uzupełniona 8) :papa:

Na pewno będę zerkał :wink:
Nie wykluczone nawet, że coś ... Ci tam potruję :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Supetar + Sutivan + Pag = WM - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone