Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sukosan

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JAKOV2004
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 09.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAKOV2004 » 31.01.2009 01:11

Fajna, cicha mieścina, byliśmy tam w 2008. Polecam dla rodzin, łagodne zejście do morza, idealne dla maluchów.
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 31.01.2009 15:38

szantymen napisał(a):Byłem w Sukosan, było fajnie polecam, kwaterka bez wodotrysków ale bardzo fajna polecam. Jest wszystko co potrzeba, plus duży teren przed domem do zabawy. Plaża kamienista lub murek, ale niespodzianka po dwudziestu metrach głębokość wody 30 centymetrów i zaczyna się piach i jest już do 3 - 4 m zabawa w wodzie super. Właściciele sympatyczni i mili.

Bardzo prosze o namiary mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 31.01.2009 15:44

drzin napisał(a):Niedawno szukajac miejsca na odpoczynek wybor padl na Sukosan. Wertujac forum znalazlem duzo informacji na ten temat. Mam jednak pytanie do kogos kto tam byl. Niedaleko Sukosanu jest Bibinje. Znalazlem na forum zdjecie z Bibinje. Zdjecie to przedstawia plaze
Obrazek
Czy w Sukasan tez widac takie zurawie na horyzoncie? :wink:



Spędziłem 2 tygodnie w Bibinje, ale praktycznie tam tylko nocowałem. Gospodarze wspaniali. Za kwaterę płaciłem 40 euro za 4 osoby. dom nowy, ponadto cały czas zwiedzaliśmy okolice bliższe i dalsze.
Od Bibinje do Drage zaliczyliśmy mnóstwo plaż.
Wspaniała baza wypadowa jak pisano w poprzednich postach.
My również stąd pojechaliśmy na dwa dni do Dubrovnika.
Jeżeli ktoś będzie miał jakieś pytania to służę pomocą.
Pozdrav
jarello1969
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarello1969 » 25.04.2010 16:59

Witam, jadę do Bibinje na Braće Radića 64. Zupełnie nic nie wiem na temat tego miejsca. Możesz podać jakieś szczegółowe iformacje?

Spędziłem 2 tygodnie w Bibinje, ale praktycznie tam tylko nocowałem. Gospodarze wspaniali. Za kwaterę płaciłem 40 euro za 4 osoby. dom nowy, ponadto cały czas zwiedzaliśmy okolice bliższe i dalsze.
Od Bibinje do Drage zaliczyliśmy mnóstwo plaż.
Wspaniała baza wypadowa jak pisano w poprzednich postach.
My również stąd pojechaliśmy na dwa dni do Dubrovnika.
Jeżeli ktoś będzie miał jakieś pytania to służę pomocą.
Pozdrav[/quote]
Arbuza
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 05.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arbuza » 06.08.2013 15:30

Witajcie :)
Był ktoś może w te albo zeszłe wakacje w Sukosanie? Zależy nam na jak najaktualniejszych informacjach o mieście :)
Jozzy22
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 11.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozzy22 » 10.08.2013 13:11

Arbuza napisał(a):Witajcie :)
Był ktoś może w te albo zeszłe wakacje w Sukosanie? Zależy nam na jak najaktualniejszych informacjach o mieście :)

Jesteśmy aktualnie w Bibinje(rzut beretem do Sukosanu)
Arbuza
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 05.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arbuza » 11.08.2013 12:29

Jozzy22, i jak wrażenia? :)
Jozzy22
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 11.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozzy22 » 12.08.2013 15:54

Osobiście nie narzekam.Sporo się naczytałem na forum o bliskości mariny ale jak dla mnie jest to nieodczuwalne przynajmniej tutaj.Plaże extra,woda również tak więc nic tylko używać do woli.Słońce mocno operuje tak więc opalenizna jest jak należy,a i do innych miejscowości (Zadar,Nin,Szybenik,VIR) niedaleka droga.
Arbuza
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 05.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arbuza » 12.08.2013 16:08

Super, w takim razie miłego wypoczynku i dzięki za info :D
Jozzy22
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 11.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozzy22 » 13.08.2013 10:29

Dziękuje,jesteśmy w Chorwacji pierwszy raz i jesteśmy zadowoleni.Szkoda tylko,że ten czas tak szybko mija i w czwartek powrót do rzeczywistości
luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1510
Dołączył(a): 19.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 09.01.2017 22:27

To chyba najaktualniejszy wątek o Sukośanie, dlatego pozwolę sobie odgrzać starego kotleta ;-). W związku z tym, że tegoroczny urlop spędzę w tej miejscowości mam kilka pytań:
1. Czy w okolicy znajduje się jakiś targ rybny? Gdzie ewentualnie można kupić świeżą rybkę oraz muszule?
2. Może ktoś polecić jakieś dobre knajpki?
3. Jest gdzieś w okolicy jakiś plac zabaw dla dzieci albo jakieś inne atrakcje?

Będę wdzięczny za informację o Sukośanie, ponieważ informacje, które znalazłem na naszym forum są dość pobieżne.
luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1510
Dołączył(a): 19.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 19.01.2017 21:01

Kurczę rzadko zdarza się, by na cro.pl nie dostać żadnej odpowiedzi :-(. Postanowiłem napisać do instytucji, która nazywa się Turistićka Zajednica Općine Sukośan. Gdyby ktoś chciał się z nimi skontaktować podaję adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Oto co udało mi się ustalić:
1. Niestety w okolicy nie żadnego targu rybnego. Poinstruowano mnie, że rybkę, muszelki najlepiej jest kupić przy nabrzeżu, bezpośrednio od rybaków. Próbuję ustalić, gdzie się znajduje port, bo na google street niestety widzę tylko marinę;
2. TZO poleca restoran Griblja, Konoba Guste, Konoba Kaleta, restoran Piazzetta;
3. Dostałem informację, że kilka zabawek zawsze znajduje się przy plaży. Większy plac znajduje się koło przedszkola przy ul. MArijana Grdovića 6. Oprócz tego każdego lata organizowany jest Kreatywny Festiwal dla dzieci, ale w tym roku nie ma jeszcze ustalonej daty.

Gdyby ktoś był w tej miejscowości i miał jakieś ciekawe informacje - będę bardzo wdzięczny za ich udostępnienie:-).
Minia 1
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Minia 1 » 19.01.2017 23:38

1.Targ rybny 20 km w Zadarze
2.Ja polecam Konobę Porat i pizzerię przy kościele tą bliżej ulicy
3.Pla zabaw jest w morzu przy plaży Dietski Raj
luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1510
Dołączył(a): 19.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 20.01.2017 21:50

Dzięki Minia. Możesz podać jakąś lokalizację tego targu?
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 20.01.2017 22:12

luk006 napisał(a): Możesz podać jakąś lokalizację tego targu?

Wystarczy wpisać w google Ribarnica Zadar.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone