Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

suhi potok

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Momento
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 16.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Momento » 17.08.2016 08:48

Od soboty 20.08 do Soboty 27.08 :P
RadamiaN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadamiaN » 17.08.2016 19:17

Wg prognoz aura w tym terminie mocno sprzyjająca.
Jeśli masz upatrzony rejon,miasteczko zerknij na wyszukiwarkę noclegów i zobacz jak wiele jest wolnych miejsc w danej okolicy -jeśli masz jakieś obawy do tego co wybrałeś.
Dwa lata temu jechałem w ten rejon w ciemno 15 -23 sierpnia i było sporo wolnych miejsc.
Oczywiście sam decydujesz :)
Momento
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 16.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Momento » 18.08.2016 09:56

Tak na dobrą sprawę to już zarezerwowałem i opłaciłem połowe pobytu... no cóż, bez ryzyka nie ma zabawy :P

Ale pocieszyła mnie jedna rzecz, bo dostałem wczoraj maila od tego Chorwata z informacją, że pogoda na czas mojego pobytu zapowiada się super itd itp. i takie przypomnienie że to już niedługo i że widzimy się niebawem :D

No cóż, zobaczymy, same apartamenty mają dobrą opinię na facebooku ;)
wytryh
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 02.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wytryh » 21.02.2017 12:51

draywer napisał(a):Witam serdecznie wszystkich cro-maniaków i jako nie ocenione źródło wiedzy chciałbym zapytać czy może ktoś z was był i spędzał urlop u pana Mate Vukoja który to zaprasza do swoich apartamentów "Happy Day" mieszczące się pod adresem Ljudevita Gaja 11 w Suhi Potok. Jeśli znalazłby się ktoś kto tam przebywał to niech podzieli się informacją na temat gospodarzy, apartamentów /zdjęcia mile widziane/, wrażeń i wszystkiego co może się przydać wybierając tę ofertę. Za każdą informację będę wdzięczny :lol:
Wybieramy się tam grupą 12 znajomych z Wrocławia między 19 a 31 lipca - czy warto :?:
Gorąco pozdrawiam Adam.



Czy ktoś w końcu gościł w happy day w sushi potok?
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone