Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

suhi potok

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 11.03.2015 14:16

Aha żeby było śmieszniej ruch utrzymuje się praktycznie 24h, więc o otwarciu okna w nocy i słuchaniu cykad zapomnij :mrgreen:

Ps. W jakim wieku ta dzieciarnia i jaki pełny skład osobowy macie ?
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 11.03.2015 14:41

2 osoby dorosłe + 2 dzieci w wieku 2 i 5 lat :)
szukam czegoś odpowiedniego głównie w celu plażowania i odpoczywania, czyli stawiam na ładną plaże i jakieś mniejsze miasteczko z normalnymi cenami.
Z początku mąciłam z piaskiem na plaży, ale zostałam wyleczona z tego ;)
no i mąż chce jechać ok 1000 km - jesteśmy ze Śląska.
Co do tego wyżej wlejonego noclegu to mnie skutecznie wyleczyliście hałasem z Jadranki, bo już raz na takich wczasach byłam <w Polsce> - koszmar!!!!
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 11.03.2015 14:56

W małych miasteczkach nie ma normalnych cen :mrgreen: Ważne żeby nie było 100km do Konzuma czy innego Tomy'ego. Jeśli do 1000km, to proponuję Ci coś poszukać na Krku, Pagu lub Cresie. Jest sporo do pooglądania i fajne plaże. Fakt że do niektórych raczej trzeba dojechać lub dopłynąć ale w ramach zwiedzania tyle można się poświęcić. Tu możesz poszukać aczkolwiek trochę późno się za to bierzesz :lol: Wiem jednak że parę wolnych miejsc jeszcze zostało.
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 11.03.2015 15:32

Oj tam, na pewno cos znajde :)
zawsze można w ciemno jechać tylko trochę się boje z dwójką małych dzieci a zawsze lepiej jak wiesz co Cię na miejscu czeka :)
poza tym my się już 3 lata do Chorwacji wybieramy i zawsze jakoś odwagi zabraknie :(
noclegów na necie jest w 3 i trochę, piszą o odległościach od plaży, często tak jak w tym przypadku nie będąc tam nigdy wcześniej wszystko pięknie ladnie wygląda i nic tylko jechać, dopiero jak się spyta osób doświadczonych to czar miejsca pryska :(
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.03.2015 16:19

Alka84 napisał(a):Jadranek? teraz się smiejcie, ale o co kaman :p

A dyć pisałam już dawno na PW, cobyś przy jadrance nie bookowała... :roll:
Zapomniało się?... :(
:wink:

Rysio napisał(a):sporo do pooglądania i fajne plaże. Fakt że do niektórych raczej trzeba dojechać lub dopłynąć ale w ramach zwiedzania tyle można się poświęcić. Tu możesz poszukać

Rysiu, oni z dwójką maluchów są. Nie sądzę, żeby na plaże za winklem codziennie darli z maluchami, albo samochodem na Rucicę. Nie wspomnę o Beritnicy... Gumjaka też raczej nie mają... To może warto koleżance podpowiedzieć, jakie zakątki zostają w Metajnie na plażowanie... żeby się nie zdziwiła, jak tam dotrze... :roll:


Alternatywnie podsunę więc to:
ale-to-juz-bylo-czyli-kolejna-relacja-z-pagu-t44234.html
(trochę muzy nie zaszkodzi :wink: )

I całą resztę :mrgreen: :
klub-milosnikow-wyspy-pag-t36028.html
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 11.03.2015 16:39

Mikromir wiem wiem ;) myrda mi się już to wszystko z nadmiaru informacji :p

napisałam zapytanie w jedno miejsce polecone przez Rysia, jest tam mala plaza przy ośrodku to może to dzieciakom wystarczy no i ile tam wogole jeszcze będzie cos wolnego... a to w Metajnie w takim razie nie ma zadnej fajnej plazy dla dzieciakow tak co nie będziemy daleko biegac z nimi? :(


ok ok, ide forum przekopać ;)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 11.03.2015 16:57

Już wiesz kiedy ja jadę a gumjak mam na 7 ludzi jakby co 8) Ta plażyczka przy Benjo też ujdzie :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.03.2015 17:04

Rysio napisał(a): gumjak mam na 7 ludzi jakby co

Alina, to jest propozycja, której się nie odrzuca...
Wielu by dużo dało, by taką dostać. :wink:
Pag gumjakiem - nie do przecenienia. 8)
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 11.03.2015 17:15

I na końcu czytając, analizując i mając mętlik w glowie pojade w miejsce, gdzie nie będzie plazy a jak będzie to będzie głęboko i będziemy zapinkalać km, żeby w tłumku narodu wejść się zamoczyć do wody :p
idem czytac relacje ;)
będę szukac glownie dzieciowych ;)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 11.03.2015 18:01

W Metajce jest standard jeśli chodzi o głębokość. Nie spotkałem żeby jakiś dzieciak narzekał. Te niepływające zakładają rękawki i zapieprzają w wodzie ino się kurzy :D
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 12.03.2015 00:24

Rysio z Twojego noclegu mi odpisali, że dopiero po 22-gim będzie cos wolnego, czyli odpada :)
obecnie Brać mi leży w glowie.... no i trochę Rab, ale drogo tam mają :(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.03.2015 00:50

Alka84 napisał(a):obecnie Brać mi leży w glowie....

Ale to już będzie grubo ponad 1000 km i opłaty promowe.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 12.03.2015 07:54

Alka84 napisał(a):Rysio z Twojego noclegu mi odpisali, że dopiero po 22-gim będzie cos wolnego, czyli odpada :)
obecnie Brać mi leży w glowie.... no i trochę Rab, ale drogo tam mają :(



To pisz jak leci do Metajny lub Zubovici ze stronki którą Ci podałem. W innym temacie napisałem, Rab oprócz samego miasta do zaorania więc zostaw to miejsce Niemcom jak do tej pory było. Brać, hmmm są ciekawe miejsca ale specjalnie nic mnie nie urzekło żeby tam wrócić. :)
Momento
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 16.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Momento » 16.08.2016 14:33

Witam,

Jestem tutaj nowy, wybieram się do tej miejscowości i mam pytanie...

Czy ktoś może był w AdriaApartamni(Sikirica 38)?

Jeśli tak to jakie wrażenia?

Dodam że osobę do kontaktu mam Pana Drago...

Pytam bo trochę boję się rezerwować w ciemno...
RadamiaN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadamiaN » 17.08.2016 08:34

Byłem trochę niżej w Nives Sikirica 25.
W jakim terminie będziesz w Suhi Potok?

więcej info na temat samej miejscowości / wioski znajdziesz tu
https://www.cro.pl/suhi-potok-t28335.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone