Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sućuraj(Hvar)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011
Sućuraj(Hvar)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 12.07.2012 21:31

Witam

Właśnie spędzamy urlop w Gradacu i planujemy wybrać się na Hvar .
Mam pytanie jak daleko trzeba wybrać się od Sućuraj aby zakosztować kąpieli w jakiejś ciekawej zatoczce i poczuć klimat Hvaru.
I jeszcze jedno pytanko ,czy w Drveniku są długie kolejki na prom ,czy wszyscy zabierają się jednym promem (planujemy jechać w sobote).

Pozdrav
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 12.07.2012 21:42

Rafles278 napisał(a):Witam

Właśnie spędzamy urlop w Gradacu i planujemy wybrać się na Hvar .
Mam pytanie jak daleko trzeba wybrać się od Sućuraj aby zakosztować kąpieli w jakiejś ciekawej zatoczce i poczuć klimat Hvaru.
I jeszcze jedno pytanko ,czy w Drveniku są długie kolejki na prom ,czy wszyscy zabierają się jednym promem (planujemy jechać w sobote).

Pozdrav

Pierwsza zatoczka z piaskiem to camping MLASKA ( kliknij w goooglach). W sezonie czasami trzeba poczekać i nie zawsze za pierwszym podejściem dostaniesz się samochodem na pokład. Promy kursują non stop. pozdrawiam g
Magda75
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda75 » 12.07.2012 21:54

Mnie urzekła uvala smokvina. Byliśmy tam w podczas wycieczki wracając z Sucurja. Cisza, spokój, czysto, pięknie.
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 12.07.2012 22:14

Magda75 napisał(a):Mnie urzekła uvala smokvina. Byliśmy tam w podczas wycieczki wracając z Sucurja. Cisza, spokój, czysto, pięknie.


A czy da się tam dojechać autem?
Magda75
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda75 » 12.07.2012 22:19

Jasne. Jadąc w kierunku Starego Gradu mijasz tabliczkę z napisem Robinsonowski wypoczynek czy coś takiego. Skręcasz w lewo w drogę szutrową. Za jakieś 3 km jesteś w raju. Właściciel apartamentu robi podobno pyszne jedzonko z tego co wyłowił z morza.
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 12.07.2012 22:29

Mam apetyt na tę Smokvine i na to pyszne jedzonko :wink:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 12.07.2012 22:30

Promy są małe.. jak trafią się kampery, to wchodzi jakieś 20 aut...Odradzam weekend. Poza tym chyba nie przeprawiacie się tu po to, by plażować?
P.S. Mlaska będzie zatłoczona, bo to kamping.. poza tym przyjeżdzają tam i inni, zakwaterowni poza kampem (ze względu na "piaszczysta plażę" ).. z dzieciakami...
adikos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 25.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adikos » 12.07.2012 22:36

ja mam pytanie nie zwiazane z tematem , jade w ciemno po 10 sierpnia na Hvar , jak wyglada zakwaterowanie w tym okresie?z gory dziekuje za odpowiedz :D
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 12.07.2012 22:39

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a): Poza tym chyba nie przeprawiacie się tu po to, by plażować?

Chcielibyśmy spędzić cały dzień na wyspie.Zobaczyć jej piękno poczuć jej klimat przejechać gdzieś autem i zajechać do jakiejś "dziewiczej" zatoczki.
Chcemy się przeprawiać w Drveniku ponieważ mamy blisko z Gradca.
Czy przeprawa w tym miejscu na plażowanie to nie za dobry pomysł?

Pozdrawiam.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 12.07.2012 22:39

adikos napisał(a):ja mam pytanie nie zwiazane z tematem , jade w ciemno po 10 sierpnia na Hvar , jak wyglada zakwaterowanie w tym okresie?z gory dziekuje za odpowiedz :D

Zawsze coś znajdziesz.. kwestia tylko, jakie masz wymagania i czy jesteś bardzo wybredny...
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 12.07.2012 22:41

Rafles278 napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a): Poza tym chyba nie przeprawiacie się tu po to, by plażować?
Chcielibyśmy spędzić cały dzień na wyspie.Zobaczyć jej piękno poczuć jej klimat przejechać gdzieś autem i zajechać do jakiejś "dziewiczej" zatoczki.
Chcemy się przeprawiać w Drveniku ponieważ mamy blisko z Gradca.
Czy przeprawa w tym miejscu na plażowanie to nie za dobry pomysł?

Pozdrawiam.

Jeśli przeprawiasz się tylko po to, by plażować, to nie bardzo ma to sens.. Jeśli chcesz zobaczyć wyspę, to nie wystarczy Ci czasu na plażę....Albo rybki, albo akwarium...
adikos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 25.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adikos » 12.07.2012 22:47

Dziekuje p Kasiu za dodanie otuchy :D nie omieszkam na miejscu zawitac i poznac osobiscie :D a odnosnie wymagan to luksusy na wczasach mi i rodzince nie sa potrzebne byle bylo schludnie i czysto oraz moze jakis fajny widoczek na morze :)
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 12.07.2012 22:50

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
Rafles278 napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a): Poza tym chyba nie przeprawiacie się tu po to, by plażować?
Chcielibyśmy spędzić cały dzień na wyspie.Zobaczyć jej piękno poczuć jej klimat przejechać gdzieś autem i zajechać do jakiejś "dziewiczej" zatoczki.
Chcemy się przeprawiać w Drveniku ponieważ mamy blisko z Gradca.
Czy przeprawa w tym miejscu na plażowanie to nie za dobry pomysł?

Pozdrawiam.

Jeśli przeprawiasz się tylko po to, by plażować, to nie bardzo ma to sens.. Jeśli chcesz zobaczyć wyspę, to nie wystarczy Ci czasu na plażę....Albo rybki, albo akwarium...

Czemu plażowanie nie bardzo ma sens.Czy przeprawiejąc się z Drvenika nie ma gdzie?
Proszę o wyrozumiałość ale jestem ciekawy jak wygląda Hvar zza szyby samochodu i jak wyglądają plaże z dala od riviery makarskiej.

Pozdrawiam
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 12.07.2012 23:17

Rafles278 napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
Rafles278 napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a): Poza tym chyba nie przeprawiacie się tu po to, by plażować?
Chcielibyśmy spędzić cały dzień na wyspie.Zobaczyć jej piękno poczuć jej klimat przejechać gdzieś autem i zajechać do jakiejś "dziewiczej" zatoczki.
Chcemy się przeprawiać w Drveniku ponieważ mamy blisko z Gradca.
Czy przeprawa w tym miejscu na plażowanie to nie za dobry pomysł?
Pozdrawiam.

Jeśli przeprawiasz się tylko po to, by plażować, to nie bardzo ma to sens.. Jeśli chcesz zobaczyć wyspę, to nie wystarczy Ci czasu na plażę....Albo rybki, albo akwarium...

Czemu plażowanie nie bardzo ma sens.Czy przeprawiejąc się z Drvenika nie ma gdzie?
Proszę o wyrozumiałość ale jestem ciekawy jak wygląda Hvar zza szyby samochodu i jak wyglądają plaże z dala od riviery makarskiej.
Pozdrawiam
Przeprawa promowa kosztuje.. i czas i pieniądze....108 kn za auto plus 16 kn od osoby w jedną stronę ...nie tanie plażowanie...
Promy kursują wedle rozkładu.. jedynie przy wyjątkowej liczbie oczekujących na przeprawę są promy dodatkowe ("pływają non stop").. czyli może w sierpniu...teraz jeszcze nie.
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 13.07.2012 06:17

Pani Kasiu ,doskonale rozumiem ,ale podróż do chorwacji z Polski też kosztuje .Także w skali całego wyjazdu to nie są duże pieniądze i myśle,że warto.
Dziękuje za odpowiedż
i pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone