Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sućuraj(Hvar)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marcin-1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 64
Dołączył(a): 08.10.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin-1 » 23.07.2012 14:28

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
adikos napisał(a):ja mam pytanie nie zwiazane z tematem , jade w ciemno po 10 sierpnia na Hvar , jak wyglada zakwaterowanie w tym okresie?z gory dziekuje za odpowiedz :D

Zawsze coś znajdziesz.. kwestia tylko, jakie masz wymagania i czy jesteś bardzo wybredny...


Ja się dołączę do pytania, też jedziemy w ciemno do Starego Gradu dwa ostatnie tygodnie sierpnia, pytanie jest takie czy pytać o kwatery w biurze informacji turystycznej czy też lepiej szukać coś samemu (cena, lokalizacja) ?
DENIS4
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 03.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) DENIS4 » 23.07.2012 14:31

Sućuraj? dobry wybór ,jest tam ciekawie ,jakie plaże ,co warto zobaczyć,jak z wieczornym i nocnym życiem.Dziekuję z góry za podpowiedz
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 23.07.2012 16:04

Marcin-1 napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
adikos napisał(a):ja mam pytanie nie zwiazane z tematem , jade w ciemno po 10 sierpnia na Hvar , jak wyglada zakwaterowanie w tym okresie?z gory dziekuje za odpowiedz :D

Zawsze coś znajdziesz.. kwestia tylko, jakie masz wymagania i czy jesteś bardzo wybredny...

Ja się dołączę do pytania, też jedziemy w ciemno do Starego Gradu dwa ostatnie tygodnie sierpnia, pytanie jest takie czy pytać o kwatery w biurze informacji turystycznej czy też lepiej szukać coś samemu (cena, lokalizacja) ?
W informacji turystycznej nie udzielają info na ten temat (polecac niczego im nie wolno, bo to placówka prowadzona przez Urząd miasta).. odsyłają do swojej strony www, gdzie są namiary na wynajmujących kwatery.
klik
Wyślą ewentualnie do 2 miejscowych agencji pośredniczych, ale dajcie sobie spokój.. agencje golą i po 30 % i lepiej...
Sezon tu strasznie marny, więc z wolnymi kwaterami najprawdopodoniej nie będzie żadnego problemu.. Do wyboru 3 osiedla. Priko lub Ivanje gomile i Borić.. plan miasta
Jedziesz i jak Ci się obiekt podoba, zatrzymujesz się i pytasz.. Ceny róznorodne, w zależności od standardu.

DENIS4 napisał(a):Sućuraj? dobry wybór ,jest tam ciekawie ,jakie plaże ,co warto zobaczyć,jak z wieczornym i nocnym życiem.Dziekuję z góry za podpowiedz

Nie. Życie nocne żadne, permanentna kolejka do promu a przystań w samym centrum. Sućuraj to miejsce, o którym mówią "wyspa jest gdzie indziej". Moja rada: albo "zasadnicza częśc wyspy", albo zostań na lądzie.
Marcin-1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 64
Dołączył(a): 08.10.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin-1 » 23.07.2012 16:22

Dzięki za info, poszukamy sami :D
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 23.07.2012 20:46

Witaj Kasiu :papa:
Piszesz że "sezon tu marny" masz na myśli S.Grad , czy ogólnie Hvar... :?:
Pytam bo wyjeżdżamy za trzy dni po raz pierwszy na tą wyspę i zastanawiam się jak to będzie z apartamentami...
Pozdrawiam
Robert.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 23.07.2012 22:00

CROberto napisał(a):Witaj Kasiu :papa:
Piszesz że "sezon tu marny" masz na myśli S.Grad , czy ogólnie Hvar... :?:
Pytam bo wyjeżdżamy za trzy dni po raz pierwszy na tą wyspę i zastanawiam się jak to będzie z apartamentami...
Pozdrawiam
Robert.

Ogólnie słabo.. Choć na pewno łatwiej znaleźć coś w Jelsie, St.Gradzie czy Vrboskiej niż w samym Hvarze.. "stolica" wyspy zawsze bardziej oblegana niż reszta miejscowości (podobnie i "zatunelowa" część). Turystów jednak w tym roku wyraźnie mniej ...
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 23.07.2012 22:41

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Ogólnie słabo.. Choć na pewno łatwiej znaleźć coś w Jelsie, St.Gradzie czy Vrboskiej niż w samym Hvarze..


Dziękuję za odpowiedź.
Wybieramy się do jakieś zatoczki i rozpoczniemy poszukiwania od rejonu Gdinj.
Jeżeli możesz mi podpowiedzieć jaka jest szansa znależć coś w Gromin Dolac
(miasteczko :?: osada :?: ) to będę bardzo wdzięczny.
Miejsce to bardzo przypadło mi do gustu (na zdjęciach)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 23.07.2012 22:52

CROberto napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Ogólnie słabo.. Choć na pewno łatwiej znaleźć coś w Jelsie, St.Gradzie czy Vrboskiej niż w samym Hvarze..

Dziękuję za odpowiedź.
Wybieramy się do jakieś zatoczki i rozpoczniemy poszukiwania od rejonu Gdinj.
Jeżeli możesz mi podpowiedzieć jaka jest szansa znależć coś w Gromin Dolac
(miasteczko :?: osada :?: ) to będę bardzo wdzięczny.
Miejsce to bardzo przypadło mi do gustu (na zdjęciach)

No cóż.. z tym to już będzie gorzej.... To są miejscówki, które rezerwuje się z dużym wyprzedzeniem... W takich miejscach nie ma stałych mieszkańców (trudno nawet nazwać je osadami), są tylko typowe obiekty turystyczne... Nie rzadko zdarza się, że nie spotkacie tam wlaścicieli tylko samych turystów, którzy właściciela widzą w momencie przybycia na wyspę; następuje przekazanie klucza i potem zwrot klucza... Często cały sezon zabookowany jest już zimą...Można próbować, ale szanse są raczej słabe.
Karolex
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 05.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karolex » 02.08.2012 09:29

Są duże kolejki na prom w Drveniku w poniedziałki? Tak około godziny 10.
Venom555
Cromaniak
Posty: 524
Dołączył(a): 02.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Venom555 » 02.08.2012 10:20

To zależy jak trafisz. Jest opcja, że załapiesz sie na prom zaraz po przyjeździe. Jeżeli jednak nie to na następny juz na 100%.
Odpływy na Sucuraj w tym przedziale godzinowym masz o 9:00 i 10:30.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone