Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Subiektywne foto wspomnienia - cz.1 - Tucepi- plaża Nugal

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 05.02.2009 17:27

Tutaj nasza relacja się kończy.Troszkę zmęczeni ,ale było warto. :D

Obrazek


P.S. - Jeżeli spodobała WAM się nasza relacja,to postaramy się przygotować następną - może wyprawę taksówką wodną ze Splitu do Trogiru ?
Ryszard_K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 615
Dołączył(a): 27.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryszard_K » 05.02.2009 17:43

Artur, czy istnieje możliwość zaparkowania samochodu w najbliższej okolicy?
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 05.02.2009 17:53

Artur68 napisał(a):
P.S. - Jeżeli spodobała WAM się nasza relacja,to postaramy się przygotować następną - może wyprawę taksówką wodną ze Splitu do Trogiru ?


Oczywiście,że się spodobała ... :D :D
Ja już sie szykuję do tej taksówki ... :D :D
Pozdrav.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.02.2009 18:02

Ja też chętnie z Wami popływam taksówką :) Dzięki za fajną relację :D
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 05.02.2009 19:48

Niesamowite te skały nad samą wodą. Również wsiadam do taksówki :wink:
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 05.02.2009 20:40

"Ryszard_K" - co do zaparkowania samochodu to mogą być problemy.Plaża leży w połowie drogi między Makarską a Tucepi,może na drodze łączącej te miejscowości jest jakiś "leśny" parking ?
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 05.02.2009 20:57

Postaram się zrobić kolejną foto relację tak jak obiecałem z Trogiru,ale to troszkę potrwa.Po bardzo ostrej selekcji zostało ponad 80 fotek i sporo pracy z nimi (poukładanie chronologicznie , pomniejszenie , wrzucenie na imageshack, kody itp.),ale dla tych kilku miłych komentarzy warto.

P.S.
Kolejna relacja będzie w nowym wątku -
"Subiektywne foto wspomnienia - cz.2 - Trogir"
Crokuski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 09.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crokuski » 05.02.2009 22:57

Eh, łza się w oku kreci jak sobie przypominam.... Ja mam nawet filmik z tej plaży, ale oczywiście prywatny :-).
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 06.02.2009 07:30

Zejście zajęło Wam 40 minut, ciekawe ile wchodziliście?
Poczekajcie na mnie, zabieram się z Wami do taksówki. :wink:
Pozdrav.
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 07.02.2009 20:02

Świetna fotorelacja, Artur. Nagroda dla forumowicza zimy ;-)
Patrząc w dół urwiska, nie ma szans, by moja małżonka tamtędy przeszła :D
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 07.02.2009 21:33

Koleżanki i koledzy,zakres i miejsce szkolenia kadr naszego forum wymaga sprecyzowania i określenia postaw uczestników wobec zadań stawianych przez organizację.
Z drugiej strony stały wzrost ilości i zakres naszej aktywności pomaga w przygotowaniu i realizacji nowych propozycji.
Podobnie aktualna struktura forum zabezpiecza udział szerokiej grupie w kształtowaniu kierunków postępowego wychowania.
Nie zapominajmy jednak, że nowy model działalności organizacyjnej spełnia ważne zadania w wypracowaniu systemu szkolenia kadry odpowiadającego naszym potrzebom.
W ten oto sposób dalszy rozwój różnych form działalności forum umożliwia w większym stopniu tworzenie odpowiednich warunków aktywizacji.
Praktyka dnia codziennego dowodzi, że stałe zabezpieczenie informacyjno programowe naszej działalności powoduje docenianie wagi modelu rozwoju.
Wagi i znaczenia tych problemów nie trzeba szerzej uzasadniać, ponieważ wzmacnianie i rozwijanie struktur przedstawia interesującą próbę sprawdzenia
form oddziaływania.
Różnorakie i bogate doświadczenia konsultacja z szerokim aktywem pociąga za sobą proces wdrażania i unowocześniania.
Troska administratorów i moderatorów, a szczególnie
rozpoczęcie powszechnej akcji kształtowania postaw spełnia istotną rolę w kształtowaniu systemu powszechnego uczestnictwa.
Wyższe założenia ideowe, a także realizacja nakreślonych zadań programowych zmusza nas do przeanalizowania istniejących warunków administracyjno-organizacyjnych - jednym słowem dziękuje za nagrodę.

:wink:
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 08.02.2009 09:45

krzychu_72 napisał(a):Świetna fotorelacja, Artur. Nagroda dla forumowicza zimy ;-)
Patrząc w dół urwiska, nie ma szans, by moja małżonka tamtędy przeszła :D

he he... wyrwałeś mi to spod klawiszy!.. :lol: Tyle, że w przypadku mojej wybranki dochodzi jeszcze czas wędrówki, co zupełnie dyskwalifikuje tę przepiękną w swojej kiczowatości plażę.
Ale czyż cała Chorwacja nie jest momentami "kiczowata"? My z rodzinką właśnie po to jeździmy nad Adriatyk i Morze Śródziemne, by zaznać tej "kiczowatości", a potem mieć siłę przetrwać kolejne 11 miesięcy w niekiczowatej szarzyźnie naszego miasta..

Popieram w zupełności poprzedników. Nagroda dla Artura się należy!
Gratulacje. :)
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008
nugal

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 15.02.2009 16:50

Witaj Artur68.
Tak jak inni użytkownicy forum ja równiez jestem pod wrazeniem tej pieknej plaży. Dlatego jak tylko zobaczylismy twoje zdjecia doszlismy do wniosku ze musimy sie tam wybrac (kwatere mamy w Mala Duba)
Mam pytanie odnosnie drogi do plazy, z mapki wnioskuje ze najlepiej bedzie postawic samochód koło Konzumu w Makarskiej. Czy wasz 40min. marsz liczyliscie od portu w Makarskiej, czy samym wybrzezem idzie sie tak długo?
Liliana
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 06.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Liliana » 19.02.2009 23:37

Oj dziękuję Artur, dziękuję właśnie kolejny dzień walczę z anginą :( wchodzę na Forum i oglądam Twoje zdjęcia tego, gdzie w czerwcu spacerowałam :lol: , nawet lęk wysokości dopadł mnie w tym samym miejscu :oops: . Jaki to miłe od razy 40% zdrowia więcej. Na taksówkę się piszę. Pozdrawiam :papa:
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 20.02.2009 10:45

No fajna relacja :D 8) Miejsce extra :!: Już zanotowałem tą plażę w moim 'kajecie' miejsc, które muszę zobaczyć :!:

pozdr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Subiektywne foto wspomnienia - cz.1 - Tucepi- plaża Nugal - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone