Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Starigrad-Paklenica - czyli niedrogi wyjazd 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
brokers7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) brokers7 » 04.07.2011 16:54

fajna relacja, i czekamy na następną :-)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.07.2011 19:01

babciaolkairysia napisał(a):Witam

Jadę w sierpniu i będę w tym samym pensjonacie , mam pytanie bo chciałabym zaliczyć rejs statkiem , czy są tam takie możliwości i jak z cenami.
Chciałabym zapytać jeszcze jak wyposażenie kuchni czajnik bezprzewodowy był ? bo nie wiem czy zabierać .8)


Minikuchnia miała podst. wyposażenie: szklanki, sztućce (brak ostrego noża), jakieś garnki (ja takie rzeczy zawsze biorę swoje), czajnik bezprzew., kuchenka z 2 palnikami.

Co do stateczków: nie pamiętam, aby były wycieczki z miasteczka, ale nie jestem tego pewna, po prostu nie interesowało mnie to i nie zwracałam uwagi :)

Miłego wypoczynku i polecam udać się w kierunku przeciwnym do Seline, drogą pod górkę, choć byłam tam dosłownie chwilę
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.07.2011 19:25

brokers7 napisał(a):fajna relacja, i czekamy na następną :-)


Relacja z pobytu z rejonu Sibenik-Split na pewno będzie, ale wyjazd dopiero 6 sierpnia .... jak to jeszcze długo :D

Aktualnie piszę taką relację ale idzie mi to jak ...........
Niestety utknęła w martwym punkcie, ale jestem przekonana, że niedługo ruszy :D
babciaolkairysia
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 01.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) babciaolkairysia » 14.07.2011 10:50

Witam

piekara114 dziękuje za odpowiedz wyjeżdżam początkiem sierpnia więc na pewno skorzystam z podpowiedzi i z relacji które znalazłam na forum a dotyczą okolicy w której będę. :D [/b]
babciaolkairysia
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 01.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) babciaolkairysia » 14.07.2011 10:51

Witam

piekara114 dziękuje za odpowiedz wyjeżdżam początkiem sierpnia więc na pewno skorzystam z podpowiedzi i z relacji które znalazłam na forum a dotyczą okolicy w której będę. :D
madlene80
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) madlene80 » 24.06.2020 22:01

Witam
Jestem tu nowa. Dzień dobry
W zeszłym roku byłam pierwszy raz w Chorwacji, w Seline. Bardzo mi się tu podoba, ma ktoś może jakieś sprawdzone miejscówki w Seline, Starigradzie?
Z góry dziękuję
Pozdrawiam
Magda
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.06.2020 22:12

Ale starą relację odkopałaś :D

Ja nie mam nic do polecenia.
epinephrine087
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 94
Dołączył(a): 11.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) epinephrine087 » 24.06.2020 22:14

W ubiegłym roku spędziłam 1 noc w Villa Veca w Starigrad Paklenica, naprawdę polecam, choć uważam, że lepiej jechać na południe :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Starigrad-Paklenica - czyli niedrogi wyjazd 2010 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone