Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stari Grad 16-25.07.2011!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
september girl
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 08.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) september girl » 14.09.2011 00:49

Witam.Pani Kasiu mam jeszcze do Pani kilka pytań np. jak dotrzec , nie majac do dyspozycji samochodu na poludniowa strone wyspy, za tunel plitve na tamtejsze urocze plaze, Czy rzeczywiscie autobusy przy promie czekaja z odjazdem , na przybycie tegoz , czy odjezdzaja zgodnie z rozkladem , jaki jest np koszt podrozy autobusem od przyst. promowej do centrum miasta i gdzie sie kupuje bilety, czy od hotelu arkada jest mozliwe dojscie pieszo do jelsy albo vrbovskiej , ile to km?co jeszcze warto zwiedzic w okolicach hotelu arkada, dysponujac raczej wlasnymi nogami. i czy w splicie w okolicach portu promowego jest przechowalnia bagazy , moze ktos zna godziny pracy, zwlaszcza w wekend . oraz przyblizony koszt przechowania bagazu
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 14.09.2011 08:03

september girl napisał(a): jak dotrzec , nie majac do dyspozycji samochodu na poludniowa strone wyspy, za tunel plitve na tamtejsze urocze plaze

tylko autostopem

september girl napisał(a):Czy rzeczywiscie autobusy przy promie czekaja z odjazdem , na przybycie tegoz , czy odjezdzaja zgodnie z rozkladem ,
rozkład schynchronizowany jest z kursami promów....

september girl napisał(a):jaki jest np koszt podrozy autobusem od przyst. promowej do centrum miasta i gdzie sie kupuje bilety

Cena jest mi nieznana; bilety kupuje się w autobusie.


september girl napisał(a):czy od hotelu arkada jest mozliwe dojscie pieszo do jelsy albo vrbovskiej , ile to km?

wszystko jest możliwe... do Jelsy będzie jakieś 8- 9 km, do Vrboskiej 6 - 7 km...
september girl napisał(a):co jeszcze warto zwiedzic w okolicach hotelu arkada, dysponujac raczej wlasnymi nogami.

Miasteczko, Glavica, Purkin Kuk, Kabal, Rudine... o tym, co warto "zwiedzieć" na wyspie pisałam już tysiące razy.. wystarczy przejrzeć i zadecydować, co dasz radę na pieszo, a co nie.. nie wiem, jaki z Ciebie piechur....

september girl napisał(a):i czy w splicie w okolicach portu promowego jest przechowalnia bagazy

Tak, jest.
september girl
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 08.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) september girl » 14.09.2011 22:02

Dziekuje bardzo za odpowiedz, a zapytam jeszcze czy rowerem mozna dojechac na poludnie wyspy np do zarace czy dubovicy i ktoredy ewentualnie , bo wiem ze przez plitve rowerem nie mozna.
Pani Kasiu , czy w przyszlym tygodniu ma byc deszczowo na Hvarze?wie Pani cos o tym
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 14.09.2011 22:45

september girl napisał(a):Dziekuje bardzo za odpowiedz, a zapytam jeszcze czy rowerem mozna dojechac na poludnie wyspy np do zarace czy dubovicy i ktoredy ewentualnie , bo wiem ze przez plitve rowerem nie mozna.


Przez tunel nie można, ale jest droga nad tunelem.. dla MTB jak najbardziej.
Zaraće i Dubovica znajdują się wzdłuż nowej drogi St.Grad - Hvar.

september girl napisał(a):Pani Kasiu , czy w przyszlym tygodniu ma byc deszczowo na Hvarze?wie Pani cos o tym

Na to pytanie odpowie tylko wróżka....
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Stari Grad 16-25.07.2011! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone