Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stara Baška, Krk -komentarze do stronki?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mikjarek
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 09.09.2009
Formy promocji

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikjarek » 10.09.2009 14:01

W zakładce "autorzy" podano informację że utrzymanie strony (domeny i serwera) jest finansowane przez firmę, która sponsorując taki projekt widzi w tym sens.

Mowa jest tam o formie promocji -sponsorowanie wydarzenia czy projektu np. kulturalnego, sportowego jest formą promocji i dziś trudno znaleźć projekty czy imprezy bez sponsora (jeśli nie ma sponsora to często wręcz świadczy na niekorzyść organizatora) -co nie znaczy że tych wydażeń nie można komentować na forum czy też polecać. Nie doprowadzajmy do absurdu!

Wiem że w naszym Społeczeństwie wykonanie w własnej woli roboty wzbudza podejrzenia i jest wielu chętnych by poszukiwać rys i pęknięć -właśnie o uwagi mi chodziło tylko w nieco innym zakresie...:) Mam wrażenie że zaczynam przepraszać że zaproponowałem do poczytania tą stronkę -trudne ale po to są wyzwania zeby je podejmować:)

Pozdrawiam!
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 10.09.2009 14:34

Społeczeństwa na prawdę nie ma co honorować dużą literą w środku zdania :wink:
A co do meritum to przydałaby się jeszcze mapka ogólna kraju z punktowym zaznaczeniem gdzie Stara Baska się znajduje. Dla słabiej znających Chorwację takie wzrokowe jej umiejscowienie byłoby pomocne.
Ostatnio edytowano 10.09.2009 17:41 przez gospodarz, łącznie edytowano 1 raz
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 10.09.2009 16:49

Dla mnie na pierwszy rzut oka ta strona tez jest reklamą, dlatego miło by było gdyby autor napisał wcześniej maila z prośbą o zgodę. To niewiele kosztuje, a uniknęlibyśmy niepotrzebnych komentarzy. Jak pewnie wszyscy zauważyli administracja nie jest ortodoksyjna w tej kwestii i zawsze pozwala na jednokrotne podanie linku do tego typu stron jeśli ktoś poprosi. Ten wymóg poproszenia o zgodę jest podyktowany tym, że chcemy mieć jakąś kontrolę nad tym co dzieje się na forum, a wszystkich postów czytać się nie da.

To co napisałem wyżej jest raczej dla innych, którzy będą chcieli podawać linki do podobnych stron. Napisanie, że link umieszczono za zgodą administracji pozwoli uniknąć niepotrzebnych dyskusji.

A co do pytania o ocenę strony to moim zdaniem zdjęcia są dużo za małe. Żeby nie burzyć układu strony, który jest przyjemny dla oka można potraktować je jako miniaturki otwierające się po kliknięciu w rozmiarze co najmniej 800x600.

pozdrav K
mikjarek
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 09.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikjarek » 10.09.2009 19:54

Dziękuję gospodarzowi, rzeczywiście brakowało mapki -już jest w zakładce "dojazd".
Zdjęcia w obecnym formacie w zamyśle rzeczywiście mają być miniaturkami -wymaga to "dłuższej chwili" i czarnej kawy:)
dziękuję i pozdr.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 10.09.2009 21:05

mikjarek... mieszkasz gdzieś :?:

Dlaczego ukrywasz się, to już na starcie robi niedobre wrażenie i Twoje zapewnienia mogą być wątpliwej wartości.

Po wtóre- skoro jest to strona o Starej Baśce, to w niej jest nie tylko jedno lokum, nie jeden apartament. Wstaw więcej a strona nabierze faktycznie obiektywnego charakteru.

pzdr.
mikjarek
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 09.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikjarek » 10.09.2009 21:19

Nie będę prezentował a tym bardziej polecał czegoś, czego nie znam, idąc tym tropem gdybym opisał także inne miejscowości byłbym jeszcze bardziej obiektywny, inne regiony, kraje?
Ależ ta strona ma zdecydowanie SUBIEKTYWNY charakter -nie jestem encyklopedią;) Pozdrawiam!
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 10.09.2009 21:39

mikjarek
Nie denerwuj się. Przecież prosiłeś o obiektywną ocenę więc ją masz.
Twoja strona więc możesz z nią robić co chcesz.
Moim zdaniem, każdy kto odwiedzi tą stronę i znajdzie tam tylko jeden jedyny aprtament - pomyśli że "ktoś" promuje danego gościa.
Nic w tym złego. Rzecz normalna ale dla pełnej jasności i aby nie wprowadzać potencjalnego czytającego w zakłopotanie winneś (proponuję obiektywnie) zrobić tak aby po wczytaniu się strony ukazał się napis: Stara Baśka - Apartament Miroslava.
pzdr.
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 10.09.2009 21:40

MorskiPas napisał(a):Dla mnie na pierwszy rzut oka ta strona tez jest reklamą,...

Po ostatnim poście, w którym mikjarek pisze, że nie będzie prezentował innych apartamentów przekonał mnie, że to jest jednak reklama.
Wywal ze strony ten nieszczęsny apartament, przedstaw tylko miejscowość, okoliczne plaże, dojazd itd i po ptokach jak mówią na Śląsku. Chyba to było głównym zamierzeniem - przedstawienie miejscowości - czyż nie tak?
mikjarek
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 09.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikjarek » 11.09.2009 01:10

Przekonałem? To zgadzamy się przynajmniej w tej kwestii! Myślę, że wiesz, ile kosztuje taka reklama z wykonaniem stronki? Apeluję do rozsądku. Więcej niż przychody z 2 małych apartamentów rodzinnych. Wolałbym tak jak proponuje woka mieć ich 50 -coś by skapnęło. To JEST -owszem, reklama, promocja, polecenie (miejscowości i apartamentów). Jeśli chcesz odwiedzić Starą Baskę nie mając kontaktu ze sprawdzonymi przez niego noclegami -w zakładce "rezerwacje" jest link do agencji "Zala" -innej tam nie ma.

Skorzystanie z informacji na stronie (dotyczących plaży, wyżywienia, okolicy, dojazdu, zabytków) nie zmusza do skorzystania z zakładki "apartamenty" -są inne.

pozdrawiam.
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 11.09.2009 07:59

o jejku, reklama ! zapytac Pana Admina czy mozna a On powie mozna albo powie nie mozna.
Przeciez nie pytajac gosc moglby w ciagu kilku chwil zaspamowac cale to forum, i co ? zablokujesz go ? ! Znow po wakacjach jad sie zaczyna !
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 11.09.2009 08:14

mikjarek napisał(a):Myślę, że wiesz, ile kosztuje taka reklama z wykonaniem stronki?

Tu masz rację, trochę się orientuję w tej kwestii. Kiedyś pracowałem w dużej firmie w dziale reklamy, potem sam prowadziłem małą agencję reklamową. Mam wielu znajomych w tej branży i wierz mi, nie zawsze pozyskiwanie klienta jest uczciwe, i nie posądzam Ciebie o stosowanie takich praktyk.
mikjarek napisał(a):Skorzystanie z informacji na stronie (dotyczących plaży, wyżywienia, okolicy, dojazdu, zabytków) nie zmusza do skorzystania z zakładki "apartamenty" -są inne.

Sądzę, że większość osób odwiedzających takie stronki kliknie też na linki z apartamentami.

Ale nie oto chodzi abyśmy zapędzali się za daleko w naszej dyskusji. Myślę, że każdy z nas ma trochę racji. Życzę wielu udanych prac i mniej uszczypliwych i zgryźliwych uwag.
Pozdrawiam
mikjarek
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 09.09.2009
Duży format zdjęć

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikjarek » 11.09.2009 13:56

Informacja dla MorskiegoPasa i osób zainteresowanych:
Wszystkie zdjęcia na stronie www.starabaska.pl są już po kliknięciu dostępne w wyższej rozdzielczości.

Wszystko co piękne kiedyś się kończy -mój urlop powoli też, wiec dalsze wzbogacane strony będzie następowało w tych nieczęstych chwilach, kiedy będzie dopadać mnie jakaś niespodziewana nuda.

Mam nadzieję, że mimo tak wielu obaw nikt wbrew swojej woli nie zostanie zahipnotyzowany lazurem wody na zdjęciach i zmuszony do rezerwacji czegokolwiek, chociaż ta współczesna technika -nigdy nie wiadomo...;)

pozdrowienia!
mikjarek
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 09.09.2009
Filmy Stara Baska

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikjarek » 12.09.2009 23:21

W działach: "dojazd", "Stara Baska" i "plaże" zostały dodane filmy.
mariuszula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 477
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariuszula » 14.09.2009 13:20

Jak dla mnie to pasuje.Więcej takich stron nawet z namiarami na kwatery bo te są dla mnie najistotniejsze.Byłem na KRK-u dwa razy na Baśce i Starą Baśkę też widziałem.-pięknie
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Stara Baska, Krk -komentarze do stronki?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.09.2009 21:25

mikjarek napisał(a):Zapraszam do odwiedzenia i proszę o opinie:)
www.starabaska.pl


Ponieważ nie chcesz sam zmienić tytułu tematu, a ja nie mogłem dłużej na niego patrzeć, więc "Srata" Baska zmieniłem na Stara Baška, bo taka jest prawidłowa nazwa miejscowości, którą reklamujesz. :D
Ostatnio edytowano 16.09.2009 11:52 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Stara Baška, Krk -komentarze do stronki? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone