Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stacje LPG na trasie (Słowacja)

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek66
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 03.09.2005
Stacje LPG na trasie (Słowacja)

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek66 » 07.09.2005 22:30

Pozdrawiam :D
Jak w temacie szukam stacji z LPG wna Słowacji na trasie ze Zwardonia do Bratysławy.
Wyjazd w piątek do Corwacji jak ktoś ma jakieś mapki to będę bardzo wdzięczny!!
Pozdrawiam Darek
Oszkliwiec
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 22.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Oszkliwiec » 08.09.2005 04:22

Tankowałem gaz w Zwardoniu i do Bratysławy wystarczyło więc nie wiem czy po drodze jest stacja LPG.To tylko około 200km
trzeci2
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 23.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) trzeci2 » 08.09.2005 08:23

Na Słowacji nie ma problemu z LPG może nie ma tylu stacji co w Polsce ale spokojnie można jeździć :D
Paprocki
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 22.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paprocki » 08.09.2005 09:53

Witam!
Wracałem z CRO Bratysława-Zwardoń nie ma problemu z gazem ale trzeba uważać na oznakowanie oraz sprawdzać na stacjach ponieważ nie wszystkie są oznakowane. Ja miałem przypadek że na dwóch stacjach nie mogłem zatankować ponieważ ich pompy nie dały rady przebić zaworu bezpieczeństwa w moim zbiorniku. Udało się to na 3 stacji w Prestianach. Stacja ta jest umiejscowiona w bok od autostrady niedaleko TESCO. Tankują tam ponad "full" mój zbiornik mieści 34l a tam zatankowali mi 38l i powiedzieli że ja nie wiem co mam.
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 08.09.2005 12:43

Jeśli chodzi o gaz w Bratysławie jadąc w stronę granicy z Austrią - jest stacja po prawej stronie OMV (chyba) i niby jest widoczna jak sie jedzie ale jest jedno drobne ale. Jak ja jechałem to wjazd był tak ukryty że go przejechałem i wjechałem w uliczke bezpośrednio za stacją. Oczywiscie z tej uliczki nie da sie normalnie wjechać na stacje -są znaki zakazu wjazdu. Jedyne co mogłem zrobić to na wstecznym wjechać mimo zakazu na stacje. Miałem dużo farta bo stała po0licja i lapała takich co robili jak ja ale akurat kiedy ja to robiłem gliniarz był zajęty szukaniem czegoś w bagażniku :) . Do tej pory nie wiem gdzie był ten wjazd...
darek66
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 03.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek66 » 08.09.2005 22:00

A może ktoś wie po ile gaz w Austri?
Paprocki
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 22.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paprocki » 08.09.2005 22:11

Witam!
W sobotę wracałem z CRO i przed Wiedniem był 0,7 Euro.
darek66
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 03.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek66 » 08.09.2005 22:14

Paprocki napisał(a):Witam!
W sobotę wracałem z CRO i przed Wiedniem był 0,7 Euro.


To chyba poszło w górę tzn cena gazu
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 08.09.2005 23:41

Nie wiem jaką masz butlr ale ja na 39 litrach spokojnie dojechałem z Bratysławy do Zagrzebia.
Oszkliwiec
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 22.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Oszkliwiec » 09.09.2005 00:18

A ja sobie dotankowałem w Szobathely (H) a potem w Karlowacu
Paprocki
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 22.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paprocki » 09.09.2005 08:48

Witam!
Myślę że cena wynika z podwyższki benzyny, która kosztuje w Austrii ok. 1,30 Euro za litr.
wieslaw_w
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wieslaw_w » 14.09.2005 10:29

Polecam tankowanie w Bratysławie, tuż przy autostradzie w centrum (oba kierunki stacje z LPG) lub zjazd przed przekroczeniem Dunaju -PRISTAVNA, honorują karty płatnicze.
Następne tankowanie w Chorwacji - Cakovac, po drodze stacja benzynowa, honorują karty płatnicze.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Stacje LPG na trasie (Słowacja)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone