Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

sprawdzony apartament przy morzu

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dabek12
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 14.05.2006
sprawdzony apartament przy morzu

Nieprzeczytany postnapisał(a) dabek12 » 14.04.2010 21:20

szukam apartamentu na 3 osoby blisko morza termin 2 ostatnie tygodnie lipca
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 14.04.2010 21:24

dabek12 napisał(a):szukam apartamentu na 3 osoby blisko morza termin 2 ostatnie tygodnie lipca
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Sprawdzony apartament, piękna plaża..... :wink:

i do przejrzenia wątki z FAQ

Bank kwater

Noclegi w Chorwacji: apartamenty i pokoje
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 15.04.2010 11:44



Piękne miejsce ale pewnie też za piękną cenę ;)
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 15.04.2010 13:09

poszukaj tutaj
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
dabek12
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 14.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dabek12 » 15.04.2010 21:21

szukam czegoś sprawdzonego -godnego polecenia w zeszłym roku wybrałem coś z ofert jakieś biuro niby ok - apartament i gospodarz totalna porażka
może ktoś był w jakimś fajnym apartamencie z miłymi gospodarzami i cos poleci ja służe namiarami na coś super fajnego z gospodynią która jest polką niestety wolne tylko czerwiec i wrzesień ja chce wyjechać dwa ostatnie tygodnie lipca i nie zdążyłem zarezerwować cena za apartament z prywatną plażą około 60euro 3 osoby
pozdrawiam
Krzychu 33
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 01.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychu 33 » 15.04.2010 22:30

Polecam Villę Prvan w Stanici byłem tam w poprzednie wakacje.
Nad samym morzem (tylko 76 schodów z plazy do apartamentu),gospodarz bardzo spokojny,apartament dobrze wyposażony z klimatyzacją.A na plaży wieżyczka do skakania oczywiście do wody,rewelacja dla moich dzieci.
Pozdrawiam,
Montka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Montka » 27.05.2010 09:54

Krzychu, czy mógłbyś mi przesłać więcej informacji na temat Villi Prvan na priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Z góry dziękuję :roll:
misiek662
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 19.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiek662 » 27.05.2010 12:43

Witam.
Polecam willę "Podvrh" w Tribunj (Dalmacja środkowa) z pięknym widokiem na morze, do morza w linii prostej 25 m, na plażę 1 minuta drogi. Sprawdzone - byłem tam w roku ubiegłym i w tym się też wybieram. Podaję link do stronki zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Z gospodarzem można dogadać się po Polsku.
pozdrawiam.
tyger
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 25.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyger » 03.02.2014 20:54

Witam mam gorącom prośbę. Potrzebuje więcej informacji na temat Villi Prvan w m. Stanići . Może ktoś był i ma jakieś fotki tej willi. Bardzo proszę o kontakt na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub na gg 47866978
marta2411
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 24.03.2009
Miejsce dla rodziny z dziećmi, apartament przy morzu

Nieprzeczytany postnapisał(a) marta2411 » 30.08.2015 20:20

Witam serdecznie,

Do Chorwacji jeżdżę od 15 lat... I są to dwa miejsca... z naciskiem na Marusici... Jednak dwójka małych dzieci skłania do refleksji i do poszukiwań apartamentu tuż nad morzem, aby nie trzeba było chodzić daleko na plażę. Poszukuję ciekawego miejsca do wypoczynku, liczę na ciekawe propozycje i z góry dziękuję.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 04.09.2015 21:33

Jesteśmy po pierwszym wyjeździe do Cro.
Byliśmy w lipcu w Tribunj.
Jechaliśmy rodzinką 2+2, nasze założenia minimalne ze względu na dzieciaki to:
- apartament bardzo blisko plaży
- na plaży trochę cienia od drzewek
- stosunkowo spokojne miejsce
Tribunj spełniał te wymogi w 100% mały opis wyjazdu i miejscówki chętni znajdą tutaj.

Na przyszły rok chcemy pojechać gdzieś na riwierę Makarską, Brela, Baśka, Duce, Omiś czy inne miejscowości, chcemy zaznać trochę górek :). Oczywiście powyższe założenia pozostają bez zmian bo też jedziemy z dziećmi czyli szukamy podobnej kwatery co w Tribunj.

Podzielcie się namiarami jeśli byliście we wspomnianej okolicy.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 16.09.2015 20:35

Jedna z miejscowości która spełnia nasze powyższe wymagania to Duce.
Znalazłem zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Był ktoś z forumowiczów w tych apartamentach i może podzielić się opinią o nich ?
Może był ktoś gdzieś w pobliżu ?
Będę wdzięczny za namiary.
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 16.09.2015 22:01

sdolas napisał(a):... Może był ktoś gdzieś w pobliżu ?
Będę wdzięczny za namiary.

Byliśmy w 2013r powyżej "Twojego" apartamentu i lekko w prawo za drzewami.
apar uvod 06.jpg

Moje zdjęcie:
aIMGP2230.JPG


Mieliśmy zdecydowanie dalej i pod górkę, ale nie było źle.
Plaża przyzwoita z drzewkami, ale jak chcesz mieć miejsce w cieniu to trzeba wcześniej wstać :)
Z Duce do Omisz odległość idealna na wieczorne spacerki, klimatyczne stare miasto i pyszne lody (lepsze jadłem tylko w Medulinie) Dodatkowych atrakcji jest mnóstwo, poczytaj na forum.
Blisko też miałbyś do Studenaka na zakupy.
Kiedyś jeszcze tam wrócimy
pzdr
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 16.09.2015 22:27

Trochę mnie odstrasza przejście przez jardanke, w Tribunj był niemal zerowy ruch, więc dzieciaki same biegały do apartamentu za wszelaką potrzebą.
Ale może tak jak piszesz, tą niedogodność zrekompensuje urok miejscowości :wink:

Co do drzewek i miejsca to w Tribunj świetnie sprawdzał się patent z wystawianiem karimat ok 7:00 pod drzewkami. Miejsce było zaklepane każdego dnia :wink:
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 16.09.2015 22:52

Jeśli nie masz wielu tobołków, to możesz skorzystać z przejścia pod drogą akurat koło Twojego apartamentu. Jest wąskie, ale da się przejść :)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
sprawdzony apartament przy morzu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone