Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

sprawdzone noclegi w Primosten???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 02.12.2015 15:00

JackDaniels;) napisał(a):3. To co kocham w Primosten najbardziej ponad magistralą :P oaza ciszy i spokoju 500 metrów do


Co człowiek to opinia :) Ja bym blisko tej cyferki 3 raczej nie chciał mieszkać, powrót z centrum i Malej Raducy do domu pod górkę może mocno dać w kość i mocno zniwelować przyjemność z urlopu.

Nie demonizował bym też tej "gwarności" Primmosten. Ja byłem miło zaskoczony relatywnym spokojem tego miasteczka (nawet w nocy), szczególnie po pobycie w Trogirze 2 lata temu. Nie ma ruchu aut przy plaży i centrum, brak hałaśliwych dyskotek, a jest raczej taki dość "miły gwarek" (choć każdy ma na pewno inny margines tolerancji).
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.12.2015 16:22

sneer napisał(a):
JackDaniels;) napisał(a):3. To co kocham w Primosten najbardziej ponad magistralą :P oaza ciszy i spokoju 500 metrów do


Co człowiek to opinia :) Ja bym blisko tej cyferki 3 raczej nie chciał mieszkać, powrót z centrum i Malej Raducy do domu pod górkę może mocno dać w kość i mocno zniwelować przyjemność z urlopu.


Pięć lat z rzędu, byłem i wchodziłem pod tą górkę i nie było problemów :oczko_usmiech: szósty raz już nie mogłem, nie dałbym rady w to samo miejsce :mrgreen: nie jest źle można się przyzwyczaić :wink:
dorota37
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 23.11.2015
Apartament dla 5 osób w Primosten

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota37 » 29.12.2015 11:41

Witam szukam apartamentu blisko plaży w Primošten czy może ktoś z państwa ma namiary na sprawdzone kwatery dla pięciu osób zależy mi na tym żeby gospodarze , mówili po polsku ,ewentualnie gdzieś niedaleko tej miejscowości wybieramy się 16 lipca 2016 z góry dziękuję adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
osfaltt
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) osfaltt » 30.12.2015 12:45

Witam. Po dwóch latach z rzędu w Tucepi szukam ciekawego noclegu w Primosten dla dwóch rodzin (2+2) proszę pisać na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
qbara
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) qbara » 01.01.2016 23:01

Witam, bede wdzieczny za sprawdzone namiary na apartamenty w Primosten. Wybieramy sie w dwie rodziny. Z malymi dziecmi wiec dobrze byloby w miare blisko morza. Plus klima oczywiscie. Jezeli ktos ma sprawdzony namiar to prosze o wrzutkę na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
agniesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 23.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) agniesia » 03.01.2016 21:57

Witam, w tym roku planujemy podczas podróży poślubnej odwiedzić oprócz Istrii również Primosten, będę wdzięczna za wszelkie namiary na apartamenty/pokoje dla dwóch osób: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Pozdrawiam :)
Siudmy
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Siudmy » 21.01.2016 11:16

Cześć,
Też zamierzam wybrać sie do Primosten, jadę drugi raz do Cro, mam kilka lat przerwy (nawet konto do forum mi zniknęło :hut: )
Zamierzam jechać w okolicach 1 lipca - i tu mam pytanie...
Czy w 1 lipca (piątek) w primosten znajdę kwaterę 2+1 na 8-10 dni w rozsądnych pieniądzach?
Ostatnio byliśmy we wrześniu na Krk i tam problemu nie było. Teraz wyszedł początek lipca...
Nie wiem jakie są ilości kwater i obłożenie w Primosten. Ofert na necie jest mało i dość drogie (80e) - na miejscu będzie i może taniej? :idea:
Ludzie proszą na forum o namiary ale chyba nikt na to nie odpowiada...
Będę wdzięczny za info. :mrgreen:
Pozdrawiam
Siudmy
szkudka79
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) szkudka79 » 23.01.2016 20:02

Witam,
szukam namiarów na sprawdzone apartamenty w Primosten dla dwóch rodzin (2+2) w terminie 6.08.2016-15.08.2016. Ewentualne polecenia proszę przesłać na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
snj
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) snj » 24.01.2016 14:54

Witam,
poszukuje namiarów na sprawdzone kwatery w Primosten lub okolicy dla 6 osób jeśli ktos może pomóc to prosze o maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry dziękuje.
kemica
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemica » 26.01.2016 17:43

Witam

ja również poproszę o namiary na noclegi w Primosten. Interesują nas apartamenty z dwoma oddzielnymi pokojami. Wybieramy się do Cro od 1 do 15 sierpnia.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
Marta
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010
Primošten apartman ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 29.01.2016 12:37

Cześć,
Dla rodziny 2+2 (11 i 5 lat).
Wymagania - Klima, wifi, 2 pokoje, łazienka i kuchnia ~ 50€
Widok na morze będzie miłym dodatkiem.
Proszę o namiary - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.01.2016 12:11

Szukajcie a znajdziecie :P
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :wink:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 01.02.2016 01:39

Twoje linki są mega przydatne, szczególnie ostatni. Z niego korzystam stale. Jednak w takich wątkach chodzi bardziej o konkretne namiary przez samych gości, którzy daną kwaterę odwiedzili i mogą polecić.

Jednak ja ze swojej strony dziękuję za twoje zaangażowanie.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 03.02.2016 11:32

Ok, wymiękam.
50 maili wysłanych z linków powyżej.
90% lipa bo albo zajęte albo wolne przez to, że drogie.

Ktoś mieszkał w Primošten z wymaganiami jak poniżej ?

Klima, wifi, 2 pokoje (ew. 1 pokój + osobna sofa dla dzieci w pokoju mieszkalnym), łazienka i kuchnia ~ 50€
Widok na morze będzie miłym dodatkiem.
Proszę o namiary - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.02.2016 14:38

kaeres napisał(a):Klima, wifi, 2 pokoje (ew. 1 pokój + osobna sofa dla dzieci w pokoju mieszkalnym), łazienka i kuchnia ~ 50€

Myślę, że możesz mieć problem z ceną.
W 2011 ceny dla 2+1 miałam na tym poziomie i zrezygnowałam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
sprawdzone noclegi w Primosten??? - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone