Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sposób na tanie dzwonienie z Chorwacji do PL.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
malczykos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 22.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) malczykos » 29.05.2010 12:48

lukman napisał(a):mi jak przyszedł w zeszlym roku rachunek w kwocie 350zeta (plus) to mi szczena opadła,w tym roku postanowiłem, że zadzwonie tylko po przyjeździe i gasze telefon,w końcu to ma być urlop a nie wiszenie na telefonie
pozdrav :twisted:

Ja miałem podobnie, w ubiegłym roku. Nagle są super ważne sprawy w firmie jak jestem na urlopie i z raptem dwóch może trzech dłuższych rozmów zrobił się rachuneczek.... 350 PLN. Ale co tam, wakacje były maga udane :D W tym roku po opuszczeniu kraju telefon przechodzi do trybu offline :)
Adam Sz.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam Sz. » 29.05.2010 13:05

malczykos napisał(a):W tym roku po opuszczeniu kraju telefon przechodzi do trybu offline :)


No, nie wszyscy mogą sobie na cos takiego pozwolić :wink:

Mój kolega robi tak:

Telefon zostaje w biurze. Kupuje dowolny starter, daje numer sekretarce i teściowej. Po przyjeździe (z przystankami) na miejsce kupuje starter chorwacki, wymienia karty w komórce, daje znać do Polski pod te dwa numery, że dojechał i pod jakim numerem jest osiągalny.

I jeżeli w firmie nie nastąpił koniec świata lub rodzina ma wielki problem, to ma święęęęęty spokój.
mariu123
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 01.06.2008
aa

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariu123 » 30.05.2010 00:17

sekretarce rozumiem spóżniająca się miesiączka ale teściowej daj spokój
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 01.06.2010 05:46

Wczoraj się dowiadywałem w salonie Play,podobno ten tani sposób z Playa na Play w tym roku nie działa(koszt minuty 4,90),był on aktywny w ubiegłym roku w sezonie wakacyjnym.Ma ktoś jakieś pomysły,w moim przypadku wchodzą opcje telefoniczne(nie mam skype)
luigi
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luigi » 02.06.2010 10:16

Witam, to jak jest z tym dzwonieniem z Playa specjalnie kupiłem 2 numery aby taniej dzwonić :cry: a w niedzielę jadę i chcę być z ukochana w kontakcie cały czas.
Nie przejdzie ten myk że z Polski wyjdzie dzwonienie za 1.05 PLN ???
U nas wykupujemy pakiet za 5 gr. w sieci a za odbieranie za granicą 1 zł.
Panie w Playu nawet nie wiedziały że jest coś takiego jak tani roaming, teoretycznie dzwoniąc z Chorwacji powinno być za połączenie 3,75zł ale nie wiem ile za odebranie się płaci?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 02.06.2010 11:31

Leszek Skupin napisał(a):Przekraczam granicę - wyłączam telefon - rodzinę mam pod ręką - innych nie potrzebuję do szczęścia 8) :D Wychodzi najtaniej :sm:


Oooooooo wlasnie

Ja wlaczalem jeszcze wieczorkiem na 30 minut, dzwonilismy do domku i wysylalem sms-y na obce numery ktore sie do mnie dobijaly z info kiedy wracam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.06.2010 11:44

Leszek Skupin napisał(a):Przekraczam granicę - wyłączam telefon - rodzinę mam pod ręką - innych nie potrzebuję do szczęścia 8) :D Wychodzi najtaniej :sm:


Szczęściarz. Nie mogę sobie pozwalić. Ja w zeszłym roku dostałem rachunek 900zł, więc w tym roku nastawiam się tylko na odbiór, a jak będzie potrzeba dzwonienia kupię starter chorwacki.
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 03.06.2010 04:28

luigi napisał(a):Witam, to jak jest z tym dzwonieniem z Playa specjalnie kupiłem 2 numery aby taniej dzwonić :cry: a w niedzielę jadę i chcę być z ukochana w kontakcie cały czas.
Nie przejdzie ten myk że z Polski wyjdzie dzwonienie za 1.05 PLN ???
U nas wykupujemy pakiet za 5 gr. w sieci a za odbieranie za granicą 1 zł.
Panie w Playu nawet nie wiedziały że jest coś takiego jak tani roaming, teoretycznie dzwoniąc z Chorwacji powinno być za połączenie 3,75zł ale nie wiem ile za odebranie się płaci?


Dziala bezproblemowo nazywa sie to "Tani Roaming" i dodatkowo musisz wlaczyc ta usluge w telefonie. W aplikacji SIM tool kit - dziala na kazdym telefonie. Placi sie 1 zl z naliczaniem co 30 sekund
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 03.06.2010 04:43

Rozumiem że działa to tylko z Playa na Play?
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 03.06.2010 05:22

Z napisał(a):Rozumiem że działa to tylko z Playa na Play?



Nie :D ale z Play do Play wychodzi najlepiej , odbieranie rozmow w Cro za pomoca karty Play wychodzi najlepiej niezaleznie skad ktos dzwoni
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 03.06.2010 06:55

:lol: :lol: :lol: Chodziło mi o te opłaty :lol: ,czyli są one aktualne z Play do Play?
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 03.06.2010 08:32

Z napisał(a)::lol: :lol: :lol: Chodziło mi o te opłaty :lol: ,czyli są one aktualne z Play do Play?


:D tak
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 03.06.2010 15:15

Jutro jadę a więc przetestuję.
luigi
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luigi » 08.06.2010 08:22

Ja już przetestowałem, działa dalej sposób dzwonienia z Polski za 5 gr./min i w Chorwacji osoba płaci 1 zł./min za odebranie połączenia, naliczanie co pół minuty. Czyli jest super wypaśnie, z Chorwacji jak się dzwoni to pobiera 3,75 zł i to jest jedyna opłata. Wielkie brawa znowu dla Play, inni niech się uczą :wink:
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 17.06.2010 11:37

Dzięki Darmodzwon.eu można z polskiej komórki dzwonić znacznie korzystniej z zagranicy poprzez wykorzystanie połączeń odebranych w roamingu, które są dużo tańsze niż połączenia wychodzące do Polski. W tym celu należy zadzwonić na numer dostępowy darmodzwon.eu, a system rozłączy połączenie i natychmiast oddzwoni do użytkownika. Wtedy należy podać swój numer PIN, jaki został przydzielony użytkownikowi podczas rejestracji w serwisie, i wybrać numer docelowy. Połączenie na numer stacjonarny kosztuje 0,29 zł brutto za minutę, a na komórkę - 0,50 zł brutto za minutę.
http://media2.pl/telekomunikacja/65525- ... anicy.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Sposób na tanie dzwonienie z Chorwacji do PL. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone