Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

spontanicznie.. PAG 2014.. (+Plitvice)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: spontanicznie.. PAG 2014..

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 25.09.2014 09:27

Ja również chętnie poczytam. Czekam na dalszy ciąg :D
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008
Re: spontanicznie.. PAG 2014..

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 25.09.2014 10:54

Ale Ci zazdoszczę ..... nie Pagu oczywiście (choć zdjęcia piękne), bo tam byłam i Pag uwielbiam, ale imprezy niedzielnej :D
magdalena.cebularz
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 20.08.2012
Re: spontanicznie.. PAG 2014..

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalena.cebularz » 25.09.2014 18:45

Roland90 napisał(a):(...)

agata26061 napisał(a):(...)


Witam i zapraszam :)

beagm napisał(a):Ale Ci zazdoszczę ..... nie Pagu oczywiście (choć zdjęcia piękne), bo tam byłam i Pag uwielbiam, ale imprezy niedzielnej :D


Oj.. sama sobie zazdroszczę! :) i cieszę się, że kupując te bilety w marcu już wierzyłam w Naszą drużynę i było warto podjąć to ryzyko :)

A teraz przejdźmy do rzeczy.. zapraszam za chwilę na kolejny post :)
magdalena.cebularz
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 20.08.2012
Re: spontanicznie.. PAG 2014..

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalena.cebularz » 25.09.2014 18:55

Tak więc przyszła pora na następną część mojej relacji.. jest mi niezmiernie przykro, ale powoli dobijamy do końca.. :( od pierwszego dnia wiedziałam, że tydzień to za mało.. ale zawsze dobre i to.. nawet te kilka dni dały Nam duuużo energii i podsyciły ochotę, by następnym razem powiedzieć sobie - minimum 10 dni! :)

Kolejne dwa dni upłynęły pod znakiem leżakowania na plaży..
61.jpg


z początku nieźle wiało..
62.jpg


a co za tym idzie, fale pozwoliły troszkę się pobujać na materacyku.. nie omieszkałam nie skorzystać :)
63.jpg


kilka godzin później "wiater" już się uspokoił i z nieba uciekły wstrętne chmury.. ;)
64.jpg


tak oto upłynął dzień kolejny.. ;) następny wiele się nie różnił.. jednak tym razem poszliśmy "za winkiel" i rozłożyliśmy się na tej plaży.. nie wiem czy to dalej jest sv. Marija czy nie.. w każdym razie też było fajnie :)
65.jpg


drzewku chyba brakowało wody..
66.jpg


pogoda dopisywała, więc lenistwo było na bardzo wysokim poziomie.. tym bardziej, że to był już ostatni dzień na leżakowanie.. :(
67.jpg
Magdaz911
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 08.08.2013
Re: spontanicznie.. PAG 2014..

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdaz911 » 25.09.2014 20:35

A ja zazdroszczę i Pagu i niedzielnej imprezy! :D Rzadko czytałam relacje z Pagu, bo wydawało mi się że jednak nie wybrałabym tej wyspy na wakacje, po Twoich zdjęciach widzę, że jednak warto się tam wybrać :)
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010
Re: spontanicznie.. PAG 2014..

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 26.09.2014 17:47

Warto :wink:
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012
Re: spontanicznie.. PAG 2014..

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 28.09.2014 15:49

tydzień urlopu w Chorwacji to zdecydowanie za mało, zawsze jeździliśmy tak minimum na 10 dni a teraz byliśmy 7 dni w Breli i 7 dni w Rogznicy-Zatoglav taka opcja nam się spodobała :wink: fotki bardzo fajne
magdalena.cebularz
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 20.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalena.cebularz » 30.09.2014 18:26

Koniec mojej relacji zbliża się nieuchronnie.. wiem, wiem.. przeleciało w mgnieniu oka.. tak więc zapraszam na ostatnią część mojej "opowieści" ;)

Tym razem.. zatrzymamy się gdzie indziej..

W drodze powrotnej mieliśmy zaplanowane zwiedzanie Plitvickich Jezior.. nie mogłam w to uwierzyć, że byłam w Chorwacji już tyle razy, a tam moja stopa jeszcze nigdy nie stanęła.. ;) musiało się to zmienić.. i tak oto zanim pojechaliśmy do domu byliśmy tam..

Wyruszyliśmy z Pagu około 8 rano, by w okolicy 11 znaleźć się na miejscu i zacząć zwiedzanie.. Zatrzymaliśmy się na parkingu 2 i rozpoczęliśmy podróż po pięknym parku.. pogoda baaardzo nam dopisała..
68.jpg


Zaczynamy od przejazdu do pukntu ST3 i spacerek kierujemy się w kierunku P2 po drodze zatrzymując się w sporu pięknych miejscach.. tutaj kilka z nich..
69.jpg

70.jpg

71.jpg

72.jpg

73.jpg

74.jpg

75.jpg

76.jpg

77.jpg

78.jpg


"Legenda" głosi, że jak złapiesz go za nos to jeszcze tam wrócisz.. to złapaliśmy ;)
79.jpg


gdzie nie spojrzałam tam było co "pstrykać"
80.jpg

81.jpg


Docieramy do P2, a potem płyniemy w stronę P3, żeby zobaczyć górną część jezior.. i ten Veliki Slap..
82.jpg


Jednak zanim on się pokaże znajdziemy jeszcze inne ciekawe miejsca..
83.jpg

85.jpg

86.jpg


Na deser jest i ON..
84.jpg


Takim oto sposobem dostajemy się na ST1, skąd kolejką zmierzamy do punktu początkowego i parkingu..

a co za tym idzie.. po 4-5 godzinach zwiedzania zbieramy się w podróż do domu.. oczywiście już obmyślając co zrobimy przy następnym przyjeździe do tego pięknego kraju.. ach.. aż żal, że to już koniec..
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 30.09.2014 18:49

Szkoda że to już koniec relacji, fajnie się czytało. :papa:
kamjan
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 20.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamjan » 02.01.2016 23:22

Dzięki za wszelkie informacje.
Jak widzisz relacja ciągle żywa :) i pomocna w planowaniu urlopu 2016.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
spontanicznie.. PAG 2014.. (+Plitvice) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone