Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

spokojna miejscowość z dziećmi

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kometa4
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.02.2010
spokojna miejscowość z dziećmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kometa4 » 07.02.2010 17:33

Witam, wybieramy się na wczasy do chorwacji z dziećmi i szukamy spokojnej , bez zatłoczonych plaż miejscowości. Bardzo proszę o wskazanie miejscowości i ewentualnych namiarów kwater. :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.02.2010 17:43

http://cro.pl/forum/viewforum.php?f=8
Tu jest cały dział o apartamentach i miejscowościach. Osobiście polecam od Omisa do Pisaka - wszystkie są fajne.
Tu masz link do kwater (bezpośrednio)
Riviera Omis
Poza tym jak wybierzesz miejsce to tu masz linki do apartamentów zebrane przez Pana Moderatora Piotrka__B.
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17804
Kometa4
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.02.2010
Dzięki

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kometa4 » 07.02.2010 18:09

Dziękuję na pewno skorzystam z tych informacji. Ale moje poszukiwania ukierunkowane są na miejscowość Zvala na Hvar oraz Zuljana i Borak (Paljesac) słyszałam że to bardzo spokojne miejscowości.
Użytkownik usunięty
Re: Dzięki

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.02.2010 18:20

Kometa4 napisał(a):Dziękuję na pewno skorzystam z tych informacji. Ale moje poszukiwania ukierunkowane są na miejscowość Zvala na Hvar oraz Zuljana i Borak (Paljesac) słyszałam że to bardzo spokojne miejscowości.


Wybór należy do Ciebie.
Ps. Zavala
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Re: Dzięki

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 07.02.2010 19:42

mark_a34
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mark_a34 » 28.02.2010 21:39

ja osobiście poleciłbym borak peliesac ma swój urok polecam wille anadingac gospodarze bardzo mili i wszystko ok
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.02.2010 22:06

Rażanj..... :D :D :D Wrzuć nazwę miejscowości w wyszukiwarkę tego forum to znajdziesz kilka ciekawych linków... :wink:
Ja np jadę tu:

http://www.dalmatianet.com/private-acco ... era-razanj


Cena za większy apartament ( dla 6 osób) to 60 euro, ten mniejszy( 4 osoboy) kosztuje 40 euro. Gospodarz konkrenty ( "telefonicznie" :lol: ) i szybko odpowida na maile....Z "lektury" ofert w Rażanj ten apartament był najtańszy ( jeżeli to jest dla Ciebie jakieś kryterium wyboru) :wink:

:papa:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 01.03.2010 11:34

z dziećmi > klik :oczko_usmiech:
Pluto
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 06.03.2010
Re: Dzięki

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pluto » 07.03.2010 18:09

Kometa4 napisał(a):Dziękuję na pewno skorzystam z tych informacji. Ale moje poszukiwania ukierunkowane są na miejscowość Zvala na Hvar oraz Zuljana i Borak (Paljesac) słyszałam że to bardzo spokojne miejscowości.


Witaj zobacz oferty z Orebić naprawdę jest tam spokojnie i ładnie, a co do zatłoczonych plaż to nie mam pojęcia jak jest w innych miejscach. Mogę Cię zapewnić, że na plażach a jest ich tam wiele jest mniej ludzi niż nad naszym Bałtykiem.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007
Re: Dzięki

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 07.03.2010 19:43

Kometa4 napisał(a):Dziękuję na pewno skorzystam z tych informacji. Ale moje poszukiwania ukierunkowane są na miejscowość Zvala na Hvar oraz Zuljana i Borak (Paljesac) słyszałam że to bardzo spokojne miejscowości.


Bardzo spokojny jest tylko Borak , a reszta jest tylko spokojna :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.03.2010 19:45

mark_a34 napisał(a):ja osobiście poleciłbym borak peliesac ma swój urok polecam wille anadingac gospodarze bardzo mili i wszystko ok

Tam z dziećmi może być problem...
subim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) subim » 09.03.2010 16:30

zależy też w jakim terminie, we wrześniu to i w Tucepi jest pustawo i spokojnie :)
Kometa4
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kometa4 » 10.03.2010 18:14

Dziękuję za informacje. Zdecydowałam się na Zavale. Teraz szukam noclegu - w czasie podróży - gdzieś na Węgrzech lub zaraz na początku Chorwacji. Jeśli macie jakieś sprawdzone miejsca to proszę o radę. I ewentualne wskazówki ad. Zavali (wybieram się tam w lipcu).
gienia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 21.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gienia » 14.03.2010 16:29

W 2008 roku byłam w Privlace (niedaleko Zadaru), plaże piaszczyste zatłoczone, ale kamieniste( z betonowymi platformami) praktycznie całkiem puste. "Stada" jeżowców z dala od brzegu. Miejscowość bardzo spokojna, w sumie można rzec, iż trochę nudna, ale jeżeli ktoś szuka spokoju, to polecam. Ewentualnie można co jakiś czas wybrać się na pobliski Vir, który tętni życiem.
Do takich spokojnych miejscowości osobiście zaliczam również Loviste na półwyspie Peljesac, ale to juz zdecydowanie dalej. No i może jeszcze Viganj (również Peljesac)
Zależy, co kto lubi ;)
pozdrawiam
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 16.03.2010 22:24

A ja ze spokojnych miejsowośći z piekną plażą to zawsze będę polecał tylko jedną miejscowość: Moscienicka Draga. Wypaśnie tam jest - mozna bardzo odpocząc, spokojnie ale pięknie... śliczne deptaki, w nocy niesamowity widok na oświetloną Rjekę, blisko do Opatji a do tego jeszcze piękne góry. Czego chcieć wiecej? Aaa zapomniaelm o jeszcze jednym plusie: Moscienicka Draga jest na Istrii - więc najblizej :).

Zdjęcia:
http://www.mein-kroatien.info/images/0/ ... Strand.jpg
http://www.generalturist.com/FotoGaleri ... -Draga.JPG
http://www.iruv.de/kroatien/bilder/reis ... aga-01.jpg
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
spokojna miejscowość z dziećmi
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone