Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

spokojna miejscowość z dziećmi

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Re: Chorwacja cicha i spokojna

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.08.2016 17:22

Nie mogę jak Bozie kocham, jak napiszę nie będzie cicha i spokojna Chorwacja 8)

Chcesz cichą i spokojną Chorwację, kup sobie łódkę na której dopłyniesz tam gdzie inni nie dojadą. :papa:
mario3231
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.08.2016
Re: Chorwacja cicha i spokojna

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario3231 » 30.08.2016 18:39

Zacheusz napisał(a):Ja mogę użyczyć namiar na fajny, ładny apartamentem w Primosten-Dolac. Dobra cena i dobre warunki w cicej spokojnej małej miejscowości. Płaciliśmy za 4+2 za 7 osób 70 Euro. Wifi, klima, tv sat. Gospodarz znający język polski i produkujący wyśmienitą rakiję. Mogę podrzucić fotki i telefon.



Chętnie skorzystam. Można na priva adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Dzięki
DamianSz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 10.07.2013
Re: Chorwacja cicha i spokojna

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianSz » 30.08.2016 20:28

mario3231 napisał(a):
Zacheusz napisał(a):Ja mogę użyczyć namiar na fajny, ładny apartamentem w Primosten-Dolac. Dobra cena i dobre warunki w cicej spokojnej małej miejscowości. Płaciliśmy za 4+2 za 7 osób 70 Euro. Wifi, klima, tv sat. Gospodarz znający język polski i produkujący wyśmienitą rakiję. Mogę podrzucić fotki i telefon.



Chętnie skorzystam. Można na priva adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Dzięki

Wyjeżdżam 12.09, ja też chętnie skorzystam z Twoich doświadczeń. Cena brzmi zachęcająco. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Co do fotek to pewnie nie popełnienię przestępstwa jak powiem ze spokojnie możesz tu kilka wrzucić, inni Cromaniacy tez pewnie chętnie rzucą okiem. Za adres i telefon będę wdzięczny.
Rich
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 10.09.2016
Re: Chorwacja cicha i spokojna

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rich » 10.09.2016 12:36

W tym roku pierwszy raz bylem w Cro. apartament znalazłem w miejscowości Vinisce, zależało mi na niedużej odległości od Splitu i Biogradu gdzie czarterowałem później jacht.
Polecam mieścinę, jest naprawdę mała i spokojna a w villi Antonija panuje naprawdę domowa atmosfera, właściciele, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, nie sa nastawienie tylko na kręcenie kaski ale dbają o swoich gości jak o rodzinę, i naprawdę są swiadomii regionu w którym mieszkają i goszczą. Uważam ze w cenie jaka zapłaciłem to apartament był naprawdę fajny, odstęp od morza to raptem kilkanaście schodów i ulica szutrowa która rzadko cokolwiek jeździ, zejście do morza jak i same terasy do plażowania naprawdę mnie zaskoczyły na plus. polecam wszystkim którzy szukają domowej nie-nie-na-sile atmosfery i wypoczynku z dala od zgiełku i nie chce przepłacać.
ew. pytania i zdjecia na priv. [niestety w poscie nie moge dodac]
pozdrawiam
villa-antonija.com
witek_bronx
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 18.04.2017
MIEJSCOWOŚĆ I KWATERA - wyjazd z dziećmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) witek_bronx » 18.04.2017 14:03

POSZUKUJE PODPOWIEDZI i NAMIAR na fajną miejscowość i kwaterę do wypoczynku z dziećmi (małymi 1-4lata)

WYMAGANIA:
- okolica między SENJ a ZADAREM
- podwórko równe (z atrakcjami dla dzieci typu plac zabaw, może i basenik)
- plaża łagodna
- miejscowość spokojna

JEŚLI MA KTOŚ CHĘĆ I ŻYCZNIE PODESŁAĆ JAKĄŚ PODPOWIEDŹ, będę wdzięczny

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
czesiek12
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 26.05.2013
Spokojna miejscowość do wypoczynku z dziećmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiek12 » 21.08.2017 21:01

Witam milosnikow Chorwacji:)
Po prawie 4 latach razem z zoną chcemy wrocic do Chorwacji(bylismy juz na wyspie brac) wraz z dziecmi oraz rodzicami w sumie 8 osob. I moje pytanie, a zarazem prosba jest nastepujaca czy moze ktos polecic jakas fajna miejscowosc w okolicach riwiery makarskiej, ktora jest spokojna i mozna tam wypoczac z dziecmi :D i oczywiscie zalezaloby nam na fajnych plazach. Dziekuje i pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
spokojna miejscowość z dziećmi - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone