Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Splitska Sutivan Brac szukam apartamentów

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.11.2010 21:51

Plaża od strony zabudowań ma położenie zachodnie , obok wybetonowanych miejsc są też skrawki żwirkowe ... koniec zatoki jest cały żwirkowy ok. 80m , przeciwległy brzeg jest skalisty i zalesiony . Ogólnie miejsce jest bardzo OK ... no i super zachody słońca masz wliczone w cenę :D
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008
ok

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 05.11.2010 21:53

OK, dzięki ! Weekend rozpoczęty jutro będę lobbował u znajomych z południowym winkiem w dłoni
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.11.2010 22:22

Od razu wiedziałem , że z Ciebie normalny gość :wink:
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 06.11.2010 23:28

mkm napisał(a):Moje doświadczenie podpowiada coś takiego ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ... znam dobrze tą zatokę ( Prvlja ) :D Dla dzieciaków super ... jest nawet kafejka na plaży :wink: Przeciwległy brzeg zatoczki już naturalny i tak ze 2km. , aż do Splitskiej ... Uwaga na golasów :!: ... Zbliżamy się powoli do Splitskiej :D
Pozdrav .


Cześć MKM
Rozważając powyższą lokalizację (Prvlja) mam pytanie, czy poważnym minusem przy jej wyborze nie jest sąsiedztwo zakładu Sardina d.o.o., a w związku z tym, czy nie lepiej (w moim wypadku raczej w połowie czerwca) szukać czegoś w pobliżu Malej Lonzy ??? W necie są rozbieżne opinie na ten temat. Czytałem też, że Sardina d.o.o. likwiduje działalność w tym miejscu, a więc dochodzi problem rozbiórek/budowy nowego hotelu (droga dojazdowa jest też wzdłuż wybrzeża). Nie wiem czy brać to pod uwagę i np. szukać gdzieś dalej "oazy spokoju", np. w Povlji.
Pozdrawiam
K
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 06.11.2010 23:46

krombocher napisał(a):
mkm napisał(a):Moje doświadczenie podpowiada coś takiego ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ... znam dobrze tą zatokę ( Prvlja ) :D Dla dzieciaków super ... jest nawet kafejka na plaży :wink: Przeciwległy brzeg zatoczki już naturalny i tak ze 2km. , aż do Splitskiej ... Uwaga na golasów :!: ... Zbliżamy się powoli do Splitskiej :D
Pozdrav .


Cześć MKM
Rozważając powyższą lokalizację (Prvlja) mam pytanie, czy poważnym minusem przy jej wyborze nie jest sąsiedztwo zakładu Sardina d.o.o., a w związku z tym, czy nie lepiej (w moim wypadku raczej w połowie czerwca) szukać czegoś w pobliżu Malej Lonzy ??? W necie są rozbieżne opinie na ten temat. Czytałem też, że Sardina d.o.o. likwiduje działalność w tym miejscu, a więc dochodzi problem rozbiórek/budowy nowego hotelu (droga dojazdowa jest też wzdłuż wybrzeża). Nie wiem czy brać to pod uwagę i np. szukać gdzieś dalej "oazy spokoju", np. w Povlji.
Pozdrawiam
K


Hej Krombocher !
Do Sardiny jest wystarczjaco daleko z tego miejsca , napewno nie warto się tym przejmować .
Nie kombinuj za dużo ... przecież masz już u mnie obiecaną Splitską . Pamiętam i dotrzymam słowa 8) Napisz tylko na ile osób i bedzie OK :)
Pozdrav.
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 07.11.2010 00:34

mkm napisał(a):
krombocher napisał(a):
mkm napisał(a):Moje doświadczenie podpowiada coś takiego ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ... znam dobrze tą zatokę ( Prvlja ) :D Dla dzieciaków super ... jest nawet kafejka na plaży :wink: Przeciwległy brzeg zatoczki już naturalny i tak ze 2km. , aż do Splitskiej ... Uwaga na golasów :!: ... Zbliżamy się powoli do Splitskiej :D
Pozdrav .


Cześć MKM
Rozważając powyższą lokalizację (Prvlja) mam pytanie, czy poważnym minusem przy jej wyborze nie jest sąsiedztwo zakładu Sardina d.o.o., a w związku z tym, czy nie lepiej (w moim wypadku raczej w połowie czerwca) szukać czegoś w pobliżu Malej Lonzy ??? W necie są rozbieżne opinie na ten temat. Czytałem też, że Sardina d.o.o. likwiduje działalność w tym miejscu, a więc dochodzi problem rozbiórek/budowy nowego hotelu (droga dojazdowa jest też wzdłuż wybrzeża). Nie wiem czy brać to pod uwagę i np. szukać gdzieś dalej "oazy spokoju", np. w Povlji.
Pozdrawiam
K


Hej Krombocher !
Do Sardiny jest wystarczjaco daleko z tego miejsca , napewno nie warto się tym przejmować .
Nie kombinuj za dużo ... przecież masz już u mnie obiecaną Splitską . Pamiętam i dotrzymam słowa 8) Napisz tylko na ile osób i bedzie OK :)
Pozdrav.


OK nie kombinuję i idę kończyć otwarty pinotage :D (Windmeul - polecam). Co do składu to jest problem, bo na dziś są 3 opcje 2+1/2, 4+1 i 6. Ale na razie przyjmijmy najmniej ambitną.
Pozdrawiam
K
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 07.11.2010 00:56

Popijasz pinotage a podobno do Splitskiej sie wybierasz ... Coś tu nie gra :wink:
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 07.11.2010 01:38

mkm napisał(a):Popijasz pinotage a podobno do Splitskiej sie wybierasz ... Coś tu nie gra :wink:


Fakt faktem, że na tym forum to mogło zabrzmieć jak zdrada :) Niestety zapas Malvaziji i Plavaca z ostatniego pobytu już został mocno uszczuplony :(
Pozdrawiam
K
A tak na marginesie to ten pinotage z listopadową słotą się dobrze komponuje, choć dotąd byłem sceptyczny do tego szczepu.
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 08.11.2010 08:31

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Lokalizacja super . Będąc w Postirze też spacerkiem zapuściłam się w ten zakątek , nawet żałując , że tam nie mieszkamy . Ale najpiękniejszy w tej zatoce to był ... hałas .. który robiły cykady w tym lasku chyba sosnowym . To było coś pięknego , będąc tam z kamerą , podkładem kręconego filmu jest niesamowity koncert . Alejką wdłuż morza nie jest do centrum wcale daleko , widoki są super , a wspominany zakład wcale nie przeszkadza , jest dość kawałek od zatoczki .
Polecam Postirę . Pozdrawiam - Ewa
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 08.11.2010 11:43

Ewo-Ireno ... przybij piątkę :D
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 13.11.2010 14:03

mkm napisał(a):Plaża od strony zabudowań ma położenie zachodnie , obok wybetonowanych miejsc są też skrawki żwirkowe ... koniec zatoki jest cały żwirkowy ok. 80m , przeciwległy brzeg jest skalisty i zalesiony . Ogólnie miejsce jest bardzo OK ... no i super zachody słońca masz wliczone w cenę :D

Zdravo,
do tych zabudowań można zaliczyć te domy > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Gościł ktoś w nich?


mkm > Jak daleko z Prvlja do Lozna Mala? Z planu miasta, wychodzi całkiem sporo.
> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrav :oczko_usmiech:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 13.11.2010 17:26

Tych domów nie polecam , to już prawie nie ta zatoka :wink:
O slońce się nie martw ... jeszcze będziesz szukał cienia :D
Do Lozny będzie z 2.5 km .
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 13.11.2010 18:05

mkm napisał(a):Tych domów nie polecam , to już prawie nie ta zatoka :wink:

Ok., mam mapę z zaznaczonymi zatokami Hvaru, Korculi... ale brakuje mi jeszcze Brac :(

mkm napisał(a):O slońce się nie martw ... jeszcze będziesz szukał cienia :D

hmm... jak na Rivierze Omisz i po drugiej stronie wyspy Brac w Bol była lampa cały dzień to tu powinno być mniej promieni na plaży, co widzę też po fotkach znalezionych w sieci . . .

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

... martwi bardziej ujście rzeki Cetiny i bura, często występująca w okolicach Omisza, bo nie wiem jak mocno dociera do Brac i miesza wodę.

mkm napisał(a):Do Lozny będzie z 2.5 km .

to faktycznie lepiej wybrać Prvlja i spacery...
mkm napisał(a):...tak ze 2km. , aż do Splitskiej

lub samą Splitską :smo: :nice: Pozdrav
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 13.11.2010 20:52

pasażer napisał(a):hmm... jak na Rivierze Omisz i po drugiej stronie wyspy Brac w Bol była lampa cały dzień to tu powinno być mniej promieni na plaży, co widzę też po fotkach znalezionych w sieci . . .



Z tym że ... nie na pewno :wink:
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008
ech

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 30.11.2010 22:10

ech ... jak to zrobić ..., czy się uda ? Ok, próbuję, MKM czy mógłbyś "intymnie" przesłać namiary na sprawdzone apartamenty w Splitskiej ? Brrr zobaczymy co sie stanie ... adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Splitska Sutivan Brac szukam apartamentów - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone