Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Split- Plitwice- co warto zobaczyć po drodze?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2015 14:27

soap_bubble napisał(a):A rozważaliście wypożyczenie samochodu? Nam sie udało zarezerwować auto za 380 euro na 17 dni więc cena całkiem w porządku uważam :D


soap_bubble napisał(a):Ja wiem że to podejrzanie tanio :lol: ale wypożyczalnia ma dobre opinie np. na Tripadvisorze - NOVA Rent-a-Car (nie mogę umieścić linka bom świerzak jeszcze :wink: )
Szukałam długo, bo w innych, dużych firmach, cena za te 17 dni za taką samą klasę nie schodziła poniżej 700 euro.



Jakim cudem wyszło 380 euro za 17 dni :?: :roll: :!: :roll: :?: :roll:

Nova Rent A Car Split
PRICE LIST in euro per day.
Cena na dzień

Klasa A Mini
47 euro przy wypożyczeniu dłuższym niż 7 dni
http://www.rentacarsplit.net/index.php/en/listprice


17 dni * 47 euro = 799 euro
Czyli tyle samo w innych wypożyczalniach :!: :!: :!:
Nawet drożej :roll:
Ostatnio edytowano 29.07.2015 14:29 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 29.07.2015 14:28

Wniosek z tego taki , że nie ma co na miejscu szukać "renta" , to był nasz błąd.

Nie mniej jednak cena jaką zobaczyłem na miejscu potwierdza , że Chorwatom że dupach po przewracało , w zeszłym roku płaciliśmy 25 Euro za "renta" za dzień na Zakynthosie , a też wyspa , wynajmowaliśmy też już w Polsce.
Fura była podstawiona pod hotel , tyle tylko że dostaliśmy takiego złoma 8O że szok , ale jechał. :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2015 14:30

maniust napisał(a):Wniosek z tego taki , że nie ma co na miejscu szukać "renta" , to był nasz błąd.

Nie mniej jednak cena jaką zobaczyłem na miejscu potwierdza , że Chorwatom że dupach po przewracało , w zeszłym roku płaciliśmy 25 Euro za "renta" za dzień na Zakynthosie , a też wyspa , wynajmowaliśmy też już w Polsce.
Fura była podstawiona pod hotel , tyle tylko że dostaliśmy takiego złoma 8O że szok , ale jechał. :)


Wniosek bardzo pochopny,
patrz wyżej :wink: :wink: :wink: :wink:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 29.07.2015 14:32

Lednice napisał(a):patrz wyżej :wink: :wink: :wink: :wink:

Pisaliśmy razem. :)
No cóż , chyba jakiś haczyk jest.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2015 14:44

Ktoś spał na matmie, kiedy przerabiali mnożenie i źle sobie policzył :wink: :wink: :wink:


A ha :roll: Z tego co wiem, to MUSI być karta kredytowa przy wypożyczeniu jako zabezpieczenie ewentualnych szkód
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 29.07.2015 15:38

maniust napisał(a): Chorwatom że dupach po przewracało

We Włoszech tydzień jazdy Fiatem 500L kosztuje 150 euro.
Może wynajęli w Italii a jeździli po Cro? ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2015 17:25

Ja tam nie widzę tej taniości ,raczej normalnie drogo ;)
http://www.rentacarsplit.net/index.php/hr/cjenik
soap_bubble
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 28.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) soap_bubble » 29.07.2015 18:22

No cóż, dostałam potwierdzenie mailem, jak byk jest napisane 380.50 euro... Rezerwowałam już w listopadzie, podejrzewam że ma to jakieś znaczenie, im bliżej terminu wyjazdu tym drożej, zazwyczaj.

Edit:
Tak sobie z ciekawości przed chwilą weszłam ponownie na stronę, wpisałam moje daty, ta sama klasa, odbiór i zwrot w Zadarze, wyszło 428.50 euro (ale: not available for selected days). Klasa B 446 euro, dostępne.
Nie wiem kto tu ma problem z matematyka, być może oni :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2015 19:14

To się dopiero okaże, bo według cennika 17*47=799 euro :roll:

I piszą w regulaminie, że mogą pobrać ZALICZKĘ za rezerwację :!:
Nazywaną DEPOSIT, w tłumaczeniu kaucją:

Tak, można anulować rezerwację na ceny i rezerwacja stronie klikając na "Mam już rezerwacji" łącze. W zależności od daty można anulować, może pobierać opłaty za anulowanie rezerwacji. Nie zwrotu kaucji, jeśli zostanie anulowana mniej niż 2 dni przed datą wynajmu.
We do not return deposit if it is cancelled less than 2 days prior date of rent.
http://www.rentacarsplit.net/index.php/ ... view=items
soap_bubble
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 28.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) soap_bubble » 30.07.2015 16:27

Kaucji nie płaciłam, odwoływać zamiaru nie mam, nawet nr karty kredytowej nie chcieli przy bukowaniu, potwierdzenie zamówienia z ceną mam - wszystko wygląda w porządku, regulamin standardowy, a wypożyczam auto jakieś 2 - 3 razy w roku.
Będę informować jak poszło z tą wypożyczalnią :D
A Wy trzymajcie kciuki a nie siejcie mi tu ziarno wątpliwości! :mrgreen:
Autobusem po Chorwacji tłuc bym się jednak nie chciała :hut:
soap_bubble
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 28.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) soap_bubble » 09.09.2015 17:34

Jako że właśnie wróciliśmy to tak jak obiecałam informuję, że faktycznie za całe 17 dni zapłaciliśmy 380.50 euro, dostaliśmy większe auto niż zarezerwowane (Ford Fiesta), na dodatek automat.
Żadnych problemów, dodatkowych opłat, obsługa przemiła, polecam :D
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Split- Plitwice- co warto zobaczyć po drodze? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone