Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywczych

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 04.03.2011 14:09

jackuc napisał(a):8)
tak jak pisałem lista jest otwarta i chciałem aby zawierała jak najwięcej pozycji. Człowiek młody weźmie tylko kasę i krótkie spodenki, rodzina z dziećmi znacznie więcej.


Po prostu nie wpadłabym na branie np. reczników papierowych czy papieru toaletowego ;) rzeczy które na miejscu mozna kupić i nie różnią sie zbytnio ceną od polskich odpowiedników.
Ostatnio edytowano 04.03.2011 14:10 przez CinnamonGirl, łącznie edytowano 1 raz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.03.2011 14:09

A tu taki sam temat
Może uda się czegos nie zapomnieć.

:wink:
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 04.03.2011 14:11

Filmy do oglądania w nocy nie do aparatu
W ciągu roku nie ma iedy oglądać to może chociaż na wakacjach coś się obejrzy nocą


no właśnie tego jestem przeciwnikiem! ale to moje własne przemyślenie ...

wieczorem MUSI być wino/piwo, zagrychy, śpiew cykad, gapienie się na Jadran, pitolenie o dupie maryny, liczenie gwiazd, wyciąganie igieł jeżowca z nogi, okłady ze zsiadłego mleka i inne tam takie ... byle jak najdalej od tego, co wiąże mnie z krajem, komputerem, internetem, sensacją, pogonią ...
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.03.2011 14:12

I jeszcze jedna lista.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 04.03.2011 14:12

Po prostu nie wpadłabym na branie np. reczników papierowych czy papieru toaletowego


czasem przydają się po drodze ... 8)
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 04.03.2011 14:13

maciek1956 napisał(a):Nie rozumiem Twojego pojęcia--zupki chińskie-awaryjnie :?: :wink:

Ja rozumuję tak, może źle -- awaria, czyli nie działa prąd, gazu zabrakło...to gdzie znajdziesz wodę, wrzątek, na te zupki :idea:
Jak mam awarię to idę/jadę do knajpy :D

To nie jest czepianie się zupek chińskich (nie jadam), chodzi mi tylko o to abym zrozumiał o co Tobie chodzi :wink:


Chodziło mi o to , że jak wrócisz z plaży i coś na szybko będziesz chciał wciągnąć to zupkę na szybko zrobisz. Ja generalnie również nie jadam, może kilka w roku


A tak wogóle to chciałem sprawdzić tym postem jak pracujecie w piątek. No i nie zawiodłem się.

PLAŻA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 04.03.2011 14:15

Krystof napisał(a):
Po prostu nie wpadłabym na branie np. reczników papierowych czy papieru toaletowego


czasem przydają się po drodze ... 8)


Widzisz ja np w domu nie używam w kuchni szmatek i ściereczek tylko ręczniki papierowe do wycierania wszystkiego. Zależy co kto lubi, ja jestem bardzo zżyty z ręcznikami papierowymi. Znakomicie sprawdzają się przy wycieraniu rąk, talerzy, blatu, zlewu, szyb samochodowych itp
A jak robie zakupy w markecie to ciurkiem to co do zabrania
Ostatnio edytowano 04.03.2011 14:17 przez jackuc, łącznie edytowano 1 raz
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 04.03.2011 14:15

jackuc napisał(a):A tak wogóle to chciałem sprawdzić tym postem jak pracujecie w piątek. No i nie zawiodłem się.

PLAŻA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Zaprawdę powiadam Ci.
tak samo jest w poniedziałek,wtorek,środę i czwartek. :lol:

A tak w ogóle to trzymaj się tego:

Krystof napisał(a):wieczorem MUSI być wino/piwo, zagrychy, śpiew cykad, gapienie się na Jadran, pitolenie o dupie maryny, liczenie gwiazd, wyciąganie igieł jeżowca z nogi, okłady ze zsiadłego mleka i inne tam takie ... byle jak najdalej od tego, co wiąże mnie z krajem, komputerem, internetem, sensacją, pogonią ...


:D
Ostatnio edytowano 04.03.2011 14:16 przez anakin, łącznie edytowano 1 raz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.03.2011 14:15

anakin napisał(a):
jackuc napisał(a):A tak wogóle to chciałem sprawdzić tym postem jak pracujecie w piątek. No i nie zawiodłem się.

PLAŻA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Zaprawdę powiadam Ci.
tak samo jest w poniedziałek,wtorek,środę i czwartek. :lol:


Amen
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 04.03.2011 14:32

anakin napisał(a):
jackuc napisał(a):A tak wogóle to chciałem sprawdzić tym postem jak pracujecie w piątek. No i nie zawiodłem się.

PLAŻA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Zaprawdę powiadam Ci.
tak samo jest w poniedziałek,wtorek,środę i czwartek. :lol:

A tak w ogóle to trzymaj się tego:

Krystof napisał(a):wieczorem MUSI być wino/piwo, zagrychy, śpiew cykad, gapienie się na Jadran, pitolenie o dupie maryny, liczenie gwiazd, wyciąganie igieł jeżowca z nogi, okłady ze zsiadłego mleka i inne tam takie ... byle jak najdalej od tego, co wiąże mnie z krajem, komputerem, internetem, sensacją, pogonią ...


:D


No cóż dotychczas zabieraliśmy lapka dla nieletniej córy (ach ta dzisiejsz młodzież ... :lol: ) teraz ona już jest letnia więc pojedziemy sami pewnie więc go nie wezme. Jak wziąłem ostatnio z pięć filmów to obejrzałem de facto jeden, więc teraz masz rację, nie będę brał grata
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.03.2011 14:34

Może by połączyć te wszystkie listy?


A tu na opak czyli czego nie brać.

:wink:
Ostatnio edytowano 04.03.2011 14:35 przez Vjetar, łącznie edytowano 1 raz
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 04.03.2011 14:34

jackuc napisał(a):

A tak wogóle to chciałem sprawdzić tym postem jak pracujecie w piątek. No i nie zawiodłem się.

PLAŻA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Dowcipniś :D Piątek czy inny dzień, nie ma znaczenia, dla mnie sezon się liczy, to on pozwala siedzieć przed kompem lub czas zabiera.
Już po sezonie niestety, czekam na wiosnę i ciepełko
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 04.03.2011 14:36

Powiesz, że się czepiam, ale jak robisz zdjęcia, to dobrze je zgrać na lapka ...

Ot, tak dla bezpieczeństwa nawet :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.03.2011 14:41

weldon napisał(a):Powiesz, że się czepiam, ale jak robisz zdjęcia, to dobrze je zgrać na lapka ...

Ot, tak dla bezpieczeństwa nawet :D


No i czy euro czy kuny :?:





:wink:
Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 04.03.2011 14:44

i wsadziłeś kij w mrowisko :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywczych - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone