Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywczych

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009
Re: Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywc

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 09.03.2015 07:36

Lednice napisał(a):Spis jest bardzo fajny :D

I każdemu się przyda przy pakowaniu, nie tylko "pierwszakom" :wink:
Jak ktoś nie potrzebuje niektórych rzeczy, to po prostu jest od razu wykreśla.

Resztę trzeba spakować i zrobić haczyki, jak coś już jest w walizce, torbie, schowku w aucie, bagażniku czy w reklamówce :wink:



Zgadza się, tak jak napisałem na początku pierwszego postu "postarałem się zebrać listę rzeczy do zabrania na ew wyjazdy do Chorwacji i nie tylko. Lista jest dosyć obszerna, i nie zawsze będzie wszystko potrzebne, ale lepiej sobie coś pominąć, niż zapomnieć.".
Bazowałem po prostu na własnym doświadczeniu itp. Po co za każdym razem się zastanawiać co zabrać, jak można sobie uprościć życie, przecież za każdym razem z małymi modyfikacjami zabiera się mniej więcej to samo. A jak czegoś zabrakło czy było za dużo, robię korektę w liście w excelu i za rok jak znalazł. Łatwo też można sobie pogrupować, fitlrować itp robiąc zakupy itp itd

Także oczywiste jest, że każdy dopasuje ten zbiór do swoich potrzeb. To nie KRLD, że wszyscy zabierają ten sam zestaw :boss:
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014
Re: Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywc

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 09.03.2015 09:36

Nie wiem, czy ktoś napisał, ale jeszcze jakiś środek na komary, nas w tamtym roku strasznie pocięły, Bros nie dawał rady na tropikalne stworzonka (info od gospodrza). Moja znajoma, która często wyjeżdża do krajów tropikalnych poleciła nam środek o nazwie Mugga, w tym roku zamawiamy go na pewno :-)
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014
Re: Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywc

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 09.03.2015 09:52

Na komary bierzemy też ze dwa odstraszacze do gniazdka el.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywc

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.03.2015 10:07

Ja na komary zabieram to:
Obrazek
W sumie dwa w jednym a nawet trzy. Zamiast kremów z filtrem no i można zrzucić kilka kilo.
:lol: :lol:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009
Re: Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywc

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 09.03.2015 10:08

Super patent I pianki nie trza brać do pływania !
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywc

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.03.2015 10:09

jackuc napisał(a):Super patent I pianki nie trza brać do pływania !

Może za suchara robić :)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywc

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 09.03.2015 10:14

Bocian napisał(a):Ja na komary zabieram to:
Obrazek
W sumie dwa w jednym a nawet trzy. Zamiast kremów z filtrem no i można zrzucić kilka kilo.
:lol: :lol:

Tylko se bąka nie puść, bo na takie okazje masz filtr ze złej strony założony ;)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywc

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.03.2015 10:15

weldon napisał(a):Tylko se bąka nie puść, bo na takie okazje masz filtr ze złej strony założony ;)

Oczywiście, że z dobrej :) Filtropochłaniacz jest tu na zewnątrz :)
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009
Re: Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywc

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 09.03.2015 10:21

Oj stare czasy mi się przypomniały, klasyczne OP1 i zatykanie kolegom korka od filtra.... czołganie spod tarczy jak dziewica była po strzelaniu z Kałacha w masce ze śpiewem na ustach .... :-)
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013
Re: Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywc

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 20.03.2015 22:49

Do tej listy na poprzedniej stronie od siebie dopisałbym jedną lub więcej ładowarek zapalniczka/USB plus kable do ładowania tego, co będzie w użyciu podczas jazdy. Można ewentualnie wziąć pod uwagę przedłużacz USB-przydaje się, gdy odbiornik jest zbyt daleko od źródła zasilania ;)
A poza tym-nie "spomagania" a "wspomagania" ;)
A odnośnie tego gustownego stroju-maska jest osobno - produkty "pogrochówkowe" nie wpłyną na zawartość wdychanego powietrza.
Ale za to mamy okulary do pływania w Jadranie, tylko trzeba jakoś rozwiązać kwestię unoszenia się filtra na wodzie ;)
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywc

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 20.04.2015 21:45

Nie wiem czy było ale ja w sumie wszędzie zabieram ze sobą przedłużacz bo różnie z ilością gniazdek bywa :D
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013
Re: Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywc

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 20.04.2015 21:52

Lechoo napisał(a):Nie wiem czy było ale ja w sumie wszędzie zabieram ze sobą przedłużacz bo różnie z ilością gniazdek bywa :D

To tak jak ja bo pierwszego roku na balkon prądu do lapka mi brakowało. W tym roku też biorę głośniki do kompa bo drażni mnie ten bezbasowy dźwięk z laptopa, zawsze polskie radyjko musi grać aby człowiek był na bieżąco.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Re: Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywc

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 20.04.2015 22:10

yzedef napisał(a):
Lechoo napisał(a):Nie wiem czy było ale ja w sumie wszędzie zabieram ze sobą przedłużacz bo różnie z ilością gniazdek bywa :D

To tak jak ja bo pierwszego roku na balkon prądu do lapka mi brakowało. W tym roku też biorę głośniki do kompa bo drażni mnie ten bezbasowy dźwięk z laptopa, zawsze polskie radyjko musi grać aby człowiek był na bieżąco.


Ja mam odwrotnie. W robocie na okrągło Hr radia słucham :)
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013
Re: Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywc

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 26.04.2015 00:56

Rysio napisał(a):
yzedef napisał(a):
Lechoo napisał(a):Nie wiem czy było ale ja w sumie wszędzie zabieram ze sobą przedłużacz bo różnie z ilością gniazdek bywa :D

To tak jak ja bo pierwszego roku na balkon prądu do lapka mi brakowało. W tym roku też biorę głośniki do kompa bo drażni mnie ten bezbasowy dźwięk z laptopa, zawsze polskie radyjko musi grać aby człowiek był na bieżąco.


Ja mam odwrotnie. W robocie na okrągło Hr radia słucham :)

A my podobnie-w pewien sposób. Dwa lata temu nie mieliśmy komputera, nie znaleźliśmy żadnego WiFi. Przez dwa tygodnie byliśmy całkowicie odcięci od tego, co się działo w Polsce. Powiem tak: pełen relaks :D
Natomiast podczas wyjazdu uznałem, że do iPada trzeba mieć taką ładowarkę samochodową, z której wspomniany tablet będzie chciał skorzystać... warto na to zwrócić uwagę podczas zakupu.
asialele
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 19.06.2015
Re: Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywc

Nieprzeczytany postnapisał(a) asialele » 21.06.2015 13:30

Dodaję:
-piżamy
-lusterko
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Spis rzeczy do zabrania + zbawienny wpływ używek spożywczych - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone