Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Spanie na dziko w Cro

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 21:13

Wreszcie Kenik ma trochę odsapki, bo ujawniła się jakaś Moniczka. Ale to nie ja, zapewniam Was. :)
Nie jestem zwolenniczką dzikości. Cenię sobie minimum wygody w postaci normalnej łazienki na wakacjach. :lol:
Ostatnio edytowano 09.08.2013 21:14 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 21:13

Babochłop :?: :roll:

Cały czas nie będzie na dziko, tylko kilka razy :wink: :!: :?: 8)

Cały czas nie jechałem przez centrum miasta za szybko o 50 km/h, tylko kilka razy i proszę się ode mnie odp...,
bo to jest chamstwo i lincz mnie karać :P :P :P

Dał czadu :D
Moniczka_M
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 08.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Moniczka_M » 09.08.2013 21:13

zebik napisał(a):
Moniczka_M napisał(a):Jakie to ma znaczenie, kto co robi - ze Straży Miejskiej jesteś :?:

no i teraz widać całą hipokryzję

nie będę teraz marnować czasu na wklejanie twoich wypowiedzi z innych postów aby ci cokolwiek udowadniać

a to że jesteś ileś tam lat to nie znaczy, że masz prawo obrażać innych

jakich wulgaryzmów? znów udajecie świętych... słowo "srać" było użyte kilka razy, już nie pamiętam czy w tym wątku, czy w tamtych dwóch i używam go z premedytacją, aby pokazać bezsens niektórych waszych osądów, a nie w celu bluźnienia, poza tym gdybyście tylko takich bluźnierstw używali...

naprawdę, ja kończę bo mam ciekawsze rzeczy do roboty, a ci którzy nie mają nic do roboty i żadnego życia poza forum zostawiam tu do dalszego marudzenia i wytykania mnie czy innym czego tylko sobie chcecie :wink:
Moniczka_M
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 08.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Moniczka_M » 09.08.2013 21:18

to jest poziom tego forum i was, wyśmiewanie, oczernianie... wystarczy mieć inne zdanie
blackmore2k3
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackmore2k3 » 09.08.2013 21:19

Moniczka_M -> Mam nadzieję, że do mojej relacji z pobytu na dziko w Chorwacji dotarłaś :)

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=34509

Między Zadarem a Splitem, świetną miejscówką jest właśnie Drage.

Pozdrawiam,
Paweł.
Ostatnio edytowano 09.08.2013 21:22 przez blackmore2k3, łącznie edytowano 2 razy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 21:19

Moniczka_M napisał(a):no i teraz widać całą hipokryzję

Jaką konkretnie widać hipokryzję :?:

Moniczka_M napisał(a):nie będę teraz marnować czasu na wklejanie twoich wypowiedzi z innych postów aby ci cokolwiek udowadniać

Nie przypominam sobie dyskusji z Tobą w innych wątkach więc nie wiem co masz na myśli. Mówimy o tym wątku i Twoich paru postach na tym forum.



Moniczka_M napisał(a):naprawdę, ja kończę bo mam ciekawsze rzeczy do roboty, a ci którzy nie mają nic do roboty i żadnego życia poza forum zostawiam tu do dalszego marudzenia i wytykania mnie czy innym czego tylko sobie chcecie :wink:


:papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.08.2013 21:20

Moniczka_M napisał(a):to jest poziom tego forum i was, wyśmiewanie, oczernianie... wystarczy mieć inne zdanie

Zapomniałaś dodać towarzyszu :) Bo chyba piszesz do zebika, co? :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 21:21

Moniczka_M napisał(a):to jest poziom tego forum i was, wyśmiewanie, oczernianie... wystarczy mieć inne zdanie


Z tutejszą elllyyytą nie wygrasz. Szkoda tłuc w klawiaturkę. Będą mieli uciechę w przyczółkach. Dajesz im tylko pożywkę.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.08.2013 21:23

Kenik napisał(a):
Moniczka_M napisał(a):to jest poziom tego forum i was, wyśmiewanie, oczernianie... wystarczy mieć inne zdanie


Z tutejszą elllyyytą nie wygrasz. Szkoda tłuc w klawiaturkę. Będą mieli uciechę w przyczółkach. Dajesz im tylko pożywkę.

Przecież po stracie takiej osoby jak ty, ktoś musi załatać tę dziurę... :) Oczywiście bez porównania, zaledwie taki mały koreczek... :) :)
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 09.08.2013 21:24

Kenik napisał(a):Wreszcie Kenik ma trochę odsapki, bo ujawniła się jakaś Moniczka. Ale to nie ja, zapewniam Was. :)

Atak Klonów :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 21:25

Bociek, a Ty jeszcze nie w "croraju" czy jak go tam zwiesz ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 21:27

Moniczka_M napisał(a):to jest poziom tego forum i was, wyśmiewanie, oczernianie... wystarczy mieć inne zdanie

A jakie można mieć inne zdanie na łamanie prawa :?:
Jak masz to napisz może nas czegoś nauczysz.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.08.2013 21:27

Oczywiście, że w croraju :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 21:28

jara napisał(a):
Kenik napisał(a):Wreszcie Kenik ma trochę odsapki, bo ujawniła się jakaś Moniczka. Ale to nie ja, zapewniam Was. :)

Atak Klonów :mrgreen:


I tu masz rację. Będzie się chyba działo jak wieść gminna niesie.
Jara ... jesteś na wakacjach, rzuć w krzaki klawiaturkę i wypoczywaj. Zabierz żonkę na romantyczny chorwacki spacer :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 21:29

Kenik napisał(a):
Moniczka_M napisał(a):to jest poziom tego forum i was, wyśmiewanie, oczernianie... wystarczy mieć inne zdanie


Z tutejszą elllyyytą nie wygrasz. Szkoda tłuc w klawiaturkę. Będą mieli uciechę w przyczółkach. Dajesz im tylko pożywkę.


A to Ty jesteś Kenik, kurcze jak ja Ciebie mogłem przeoczyć - przepraszam i obiecuję, ze więcej takiej gafy nie popełnię. :D

Witam Kenik jeszcze raz i zapraszam do przyczółków na bliższe spotkanie - paznakomimsia. :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Spanie na dziko w Cro - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone