Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Solta 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mario1987
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.03.2010
Solta 2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario1987 » 20.08.2010 14:08

Witam

Z racji iż na forum jest niewiele informacji o wyspie Solta na ktorej właśnie przebywam, postanowilem ją po krótce opisać.
Przyjechalem na nią w poniedzialek jeszcze nie poznałem wszystkich jej uroków. Wyspa należy do spokojnych. ludzie którzy szukają rozrywaek w postaci imprez itp nie mają się co tu kierować. natomiast ci co chcą spędzić kameralne wakacje bez tłoku to jak najbardziej ta wyspa jest dla nich. na plazy nie ma tłoku więc mi się podoba.:P to tyle narazie bo Karlovicko czeka :)

Pozdaviam wszystkich ze słonecznej Solty
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.08.2010 14:27

Witaj, Mario.
Bardzo jestem ciekawa Solty. Pisz, pisz, bo kto wie, może tam się wybierzemy :D
Lubimy takie ciche, ustronne miejsca.

Pozdrawiam i wspaniałych wakacji życzę :papa:
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 20.08.2010 19:35

Byłam tam tylko pół dnia z okazji fishpicniku i przyznam,że wyspa ta mnie zauroczyła.
mario1987
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario1987 » 28.08.2010 08:19

Już wrocilem....niestety. napiszcie mi pytania jakie macie a ja dokladnie na wszystkie odpisze. jestem skrotowcem więc boje się ze cos omine.
tomtot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 27.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomtot » 28.08.2010 10:27

Również byłem na tej wysepce w 2002 roku przy okazji fishpicniku, płynąłem bodajże z Trogiru, a naciągnął mnie naganiacz koło hotelu Medena. Wtedy to jeszcze były normalne fishpicniki. Pamiętam, że zaraz koło przystani była taka mała plaża, na której mogliśmy się kapać pewnie z 2 godzinki.
Pozdrawiam i czekam na fotki.
mario1987
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario1987 » 04.09.2010 11:59

w okresie w ktorym byłem trwał jakis festiwal malarstwa. więc spokój był niesamowity.
Poniżek kilka zdjęć :)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek
RODZYN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) RODZYN » 04.09.2010 21:44

maslinka napisał(a):Witaj, Mario.
Bardzo jestem ciekawa Solty. Pisz, pisz, bo kto wie, może tam się wybierzemy :D
Lubimy takie ciche, ustronne miejsca.

Pozdrawiam i wspaniałych wakacji życzę :papa:


Podpisuję się po tym co pisze Maslinka.
Na 2011 mamy w planach Hvar, a przecież Solta jest tak blisko.
Oprócz uroków tej wyspy interesują mnie campingi - jeżeli są to chętnie dowiem się o nich coś więcej.

Pozdrav
mario1987
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario1987 » 07.09.2010 18:32

szczerze mówiąc to nawet niewidzialem campingów na wyspie. za to apartamenty nie są super drogie.

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone