Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ślub,wesele,podróż poślubna..Sutivan:):)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maciej1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1976 » 11.12.2011 15:34

Gratulacje dla Młodej Pary od kibica Kolejorza.
Super relacja i fantastyczna podróż poślubna.
Marcin82
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 28.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin82 » 13.12.2011 00:52

maciej1976 napisał(a):Gratulacje dla Młodej Pary od kibica Kolejorza.
Super relacja i fantastyczna podróż poślubna.


Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy :)

Drugiego dnia sesji pani Elżbieta zabrała Nas do miejscowości Dol,a dokładniej do konoby Toni,którą prowadzi jej znajomy.Na miejscu zostaliśmy serdecznie i ciepło przywitani przez gospodarzy,mogliśmy porobić kilka zdjęć i dostaliśmy w prezencie butelkę wina własnej produkcji.Wino,oliwę i inne dalmackie specjały można zakupić w konobie.
Z wizytą w konobie Toni wiąże się ciekawa historyjka.Otóż gdy płyneliśmy promem do Splitu,miałem na sobie koszulkę Ultras Polska.Całą drogę przyglądał mi się pewien osobnik.Jak wielkie było Nasze zdziwienie gdy okazało się,iż ten osobnik to syn właściciela konoby :) Gdy zobaczył moją koszulkę z herbem Legii,chwilę podyskutowaliśmy na temat polskiej piłki.Jak się później okazało,kiedyś bardzo często przebywał w Polsce i uczęszczał na mecze krakowskiej Wisły :wink: Do tej pory jest zagorzałym kibicem białej gwiazdy.
Teraz czas na kilka zdjęć..
Obrazek

Podobno istnieje legenda stwierdzająca,iż to drzewko oliwne pochodzi jeszcze z czasów chrystusowych
Obrazek

Wnętrze konoby
Obrazek

Obrazek

Obrazek

W rogu sali stoi duży zbiornik,a w nim takie o to cuda.Zapach niesamowity :wink:
Obrazek

Mięsko już dochodzi :wink:
Obrazek

Obrazek

W końcu przyszedł czas na małą niespodziankę od gospodarzy i pani Elżbiety :wink:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po powrocie do Sutivan czekała Nas jeszcze jedna sesja,ale o tym już w następnej części :wink: Pozdrawiamy,Iwona i Marcin
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 18.01.2012 10:59

Fajnie, miłe wspomnienia ale ...

Foty powiedzmy lekko ślubne, fajna dziewczyna w sukni. Kto Wam robił te zdjęcia? Jak na moje są fatalne a ich jakość nie do przyjęcia.

Przepraszam ale musiałem to napisać
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 18.01.2012 13:54

Oj tam, oj tam... Czepiasz się. Po prostu nie spotkali na miejscu Marka Bodziocha i zdjęcia robiła gospodyni :)

Jak sądzę, nie są to "podstawowe" zdjęcia ślubne a jedynie taki miły dodatek do chorwackiego urlopu.
lapasca
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lapasca » 19.01.2012 21:03

Miła relacja, ale na Boga, po polsku nie pisze się w środku zdania zaimków wielką literą. Chyba, że byłby to list.

Taki ortograficzny wtręt. Reszta, a zwłaszcza żona, super :-)))
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 20.01.2012 12:03

Przecież autor napisał, że zdjęcia robiła gospodyni. Co do jakości to gdyby wzięli profesjonalistę i zapłacili mu kupę kasy to pewnie by się wkurzyli, ale to nie o to pewnie chodziło. Po prostu chcieli mieć pamiątkę i nie ma co się czepiać.Ludzie kochani bez przesady...
wyczesany
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wyczesany » 20.01.2012 13:29

kendzior napisał(a):A ja tam mu współczuję, drugi raz tego bym nie zrobił.


tak, oto drugi smutny glos w tym watku - ja bym tez odradzal ten krok...
pozdrawiam, malzonek z dziesiecioletnim stazem
Marcin82
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 28.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin82 » 21.01.2012 01:42

Gosia i Marek napisał(a):Przecież autor napisał, że zdjęcia robiła gospodyni. Co do jakości to gdyby wzięli profesjonalistę i zapłacili mu kupę kasy to pewnie by się wkurzyli, ale to nie o to pewnie chodziło. Po prostu chcieli mieć pamiątkę i nie ma co się czepiać.Ludzie kochani bez przesady...


Otóż to,nareszcie jakiś głos rozsądku ludzi czytających ze zrozumieniem.W wolnej chwili dokończę relację.
Serdecznie pozdrawiam
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 21.01.2012 02:18

A mój głos to się nie liczy? :evil:

Też czekam na dalszy ciąg. :wink:
Marcin82
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 28.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin82 » 21.01.2012 09:20

greenrs napisał(a):A mój głos to się nie liczy? :evil:

Też czekam na dalszy ciąg. :wink:


Pewnie że się liczy :wink: Jak tylko ogarnę się trochę w restauracji to dokończę relację i dorzucę mały bonusik :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Ślub,wesele,podróż poślubna..Sutivan:):) - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone