Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Słowenia w drodze do Chorwacji - propozycje

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
chomik1964
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 31.08.2009
Słowenia w drodze do Chorwacji - propozycje

Nieprzeczytany postnapisał(a) chomik1964 » 25.05.2012 19:25

No cóż, zaczynałem odwiedzać Chorwację w latach '90-tych (piękne chwile, mizerny samochód i brak autostrad) - od Istrii (Sveta Marina - polecam nurkom!) do Dubrownika (i BiH) w zeszłym roku. Teraz chcę wrócić w okolice Puli na tydzień, ale też jadąc przez Słowenię, poznać tam kilka fajnych miejsc (chcę przeznaczyć na to ok.3 do 5 dni w sierpniu)
Oczywiście chcę odwiedzić Bled i jaskinie w Postojnej.
Co sądzicie o Piran z noclegami na kilka dni - jakieś namiary?
Drodzy forumowicze, jak ktoś zna Słowenię i jakieś fajne, warte odwiedzenia tam miejsca, to będę wdzięczny za informacje i porady.
Każde informacje dotyczące, noclegów, okolicy, propozycji wycieczek i różnorakiej aktywności itp, będą mile widziane.
Jeżeli można prosić o porady, to jeżeli możecie również przesyłać informację na prv. maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl , to będę wdzięczny do kwadratu
:roll:
Pozdrawiam wszystkich miłośników bałkańskich klimatów :D[/b]
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 25.05.2012 19:51

Słowenię na pewno warto odwiedzić.

Podrzucę kilka pomysłów:

Wąwóz Vintgar

Park militariów w Pivce

Wodospad Savica
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 25.05.2012 22:00

chomik1964 napisał(a):Oczywiście chcę odwiedzić Bled .................



Tu jest Fiolka rekacja sprzed pięciu lat
forum/viewtopic.php?p=246588#246588
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 25.05.2012 23:12

Przełęcz Vrsic ... i to zdecydowanie :D
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 26.05.2012 09:13

chomik1964 napisał(a):Drodzy forumowicze, jak ktoś zna Słowenię i jakieś fajne, warte odwiedzenia tam miejsca, to będę wdzięczny za informacje i porady.

Zobacz tu: Truchtem przez Słowenię i Chorwację a jeśli górskie klimaty również Ci odpowiadają, to jeszcze tu Słowenia: Alpy Julijskie oraz Kamnisko-Savinjske.

Pozdrawiam,
Wojtek
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 26.05.2012 21:06

chomik1964 napisał(a):Oczywiście chcę odwiedzić Bled i jaskinie w Postojnej.
Co sądzicie o Piran z noclegami na kilka dni - jakieś namiary?
Drodzy forumowicze, jak ktoś zna Słowenię i jakieś fajne, warte odwiedzenia tam miejsca, to będę wdzięczny za informacje i porady.
Każde informacje dotyczące, noclegów, okolicy, propozycji wycieczek i różnorakiej aktywności itp, będą mile widziane.
Jeżeli można prosić o porady, to jeżeli możecie również przesyłać informację na prv. maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl , to będę wdzięczny do kwadratu
:roll:
Pozdrawiam wszystkich miłośników bałkańskich klimatów :D[/b]


Chyba nie używałeś szukajki- ewidentnie, bo i ja i Wojtek i jeszcze parę osób- pisaliśmy o atrakcjach Słowenii. Były opisy, zdjęcia, informacje...
Najlepiej zrobisz jak kupisz przewodnik po SŁowenii.
Tam znajdziesz wszystko co ciekawe.
Tu nikt nie napisze tyle co masz w książce....
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 26.05.2012 21:40

... Warto też posłuchać rad Natalii :wink:
chomik1964
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) chomik1964 » 27.05.2012 11:10

Wszystkim serdecznie dziękuję za podpowiedzi. A co do przewodnika i szukajki, to rzeczywiście poszedłem na łatwiznę i... się nie zawiodłem :lol:

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Słowenia w drodze do Chorwacji - propozycje
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone