Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Słowenia E61???

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1907
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 19.03.2018 00:58

Powtarzam, przez Słowenię przejazd E61 jest darmowy, w Chorwacji za Rijeką E61 to Autostrada płatna przy wyjazdowej bramce przez zjazdem na Triest.
Ja polecam zjechać na wcześniejszym zjeździe koło Mucici, nie dość że zaoszczędzisz trochę Kun (nie pamiętam ile) za przejazd tym odcinkiem to nie załapiesz się na korek przed bramkami (ja stałem z 15 minut). Tu masz linka do tego objazdu https://goo.gl/maps/5kNhLyQi8NS2
cretor23
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 16.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cretor23 » 19.03.2018 08:16

Dzięki kolego . Chyba zamykamy wątek.. ;)
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone