Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Slatine

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ela72
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 22.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ela72 » 25.07.2016 09:45

Witam serdecznie :)
Jadę po raz pierwszy z rodzinką (ja, mąż i dzieci 11 i 15lat) do Chorwacji na wyspę Ciovo miejscowość Slatine
wyjeżdżamy 5 sierpnia z północnej części Polski ...może ktoś z "forumowiczów" również będzie w tym czasie
w okolicy??? pozdrawiam
Darkoni
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkoni » 21.11.2016 00:29

Witam przeszukuję internet ale nie znalazłem nic na temat apartamentu Antonia w Slatine może ktoś był ?
janp
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 10.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) janp » 21.11.2016 09:05

Witam
byłem w tym roku , co Cię interesuje, pytaj
pozdrawiam

Janek
Darkoni
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkoni » 21.11.2016 11:37

Słyszałem parę opini o właścicielce że zachowuje się jak policjant .
A nigdzie nie było oficjalnych opini na ich stronie .
Pozdrawiam
Darek
janp
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 10.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) janp » 21.11.2016 12:02

WItam
tak jak pisałem byłem w Slatinie na przełomie sierpnia i wrzesnia br.
Ivo i Maria to bardzo specyficzni ludzie , gospodarze. Z jednej strony bardzo życzliwi, sympatyczni z drugiej strony rzeczywiscie czasami zachowuja sie jak policjanci. Jeżdzę do Cro od niepamiętnych czasów i pierwszy raz zdazylo mi sie żeby gospodarzę cały czas przebywali na "obiekcie" Wydaje mi się ze wynika to z 2 powodów " 1 apartamenty sa naprawde luksusowo wyposażone .2 maja chyba złe doswiadczenia z niektórymi letnikami.
Ja osobiście nie miałem z tym problemów . Bylismy w 4 ze Znajomymi, nie urządzamy burd ani awantur, dlatego z Gospodarzami nie mielimy żadnych problemów. Raz Ivo podczas naszej nieobecnosci wszedł do paartamentu i zamknła okna , bo przyszła niespodziewana burza . Czy coś w tym złego ?Jego prawo, to Jego apartament
Po prostu dużo zainwestowali w swoje apartamenty i pilnuja .Nie można miec za złe że pilnuja np aby plasytikowe leżaki które można z Ich ogrodu wynieśc na plazę wróciły na koniec dnia na swoje miejsce , żeby ich nie łamać. Czy coś w tym złego?
Generalnie moja opinia jest na tak, Jezeli będe miał kiedyś okazje tam wrócić/ generalnie moim "domem"jest Korczula tam czuje sie najlepiej/to nie będe miał nic przeciwko spedzeniu ponownego urlopu w Slatine u Ivo i Marii.
Gdybyś miał jeszczce jakies inne pytania , chetnie odpowiem

Jan
tomkat
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomkat » 21.11.2016 13:22

Cześć Panie Jan :)
W przyszłym roku wybieram się na Korczulę, bo w Slatine trzy ostatnie lata spędziłem :D i baaaaardzo sobie chwalęale przyszedł czas na zmiany.
Możesz polecić jakąś miejscówkę dla dwóch osób z małym pieskiem ?? Będę bardzo wdzięczny, bo nasi gospodarze mają willę na Korczuli ale apartamenty dla 6 do 12 osób
Pozdrav Tomek
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 21.11.2016 14:15

Trzy lata z rzędu w Slatine ? Podziwiam :D Ja tam byłem raz i nigdy nie wrócę na Ciovo ale co kto lubi ;)
janp
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 10.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) janp » 21.11.2016 14:33

niestety nie mam takiej wiedzy. Nie mam pieska , wiec nigdy nie stałem przed takim dylematem. Gospodarze do których jezdzimy nie przyjmują osób ze zwierzętami.
Pozdrawiam

Jan
tomkat
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomkat » 21.11.2016 18:18

Ano trzy razy :D i to u jednego gospodarza. Na granicy Arbaniji i Slatine. Zadupie total, plaża na 100m pusta wyjście z kawą w łapie prosto na kamyki :D Takie klimaty mi pasują.
Dzięki Jan. Muszę dalej szukać
Darkoni
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkoni » 21.11.2016 20:18

janp napisał(a):WItam
tak jak pisałem byłem w Slatinie na przełomie sierpnia i wrzesnia br.
Ivo i Maria to bardzo specyficzni ludzie , gospodarze. Z jednej strony bardzo życzliwi, sympatyczni z drugiej strony rzeczywiscie czasami zachowuja sie jak policjanci. Jeżdzę do Cro od niepamiętnych czasów i pierwszy raz zdazylo mi sie żeby gospodarzę cały czas przebywali na "obiekcie" Wydaje mi się ze wynika to z 2 powodów " 1 apartamenty sa naprawde luksusowo wyposażone .2 maja chyba złe doswiadczenia z niektórymi letnikami.
Ja osobiście nie miałem z tym problemów . Bylismy w 4 ze Znajomymi, nie urządzamy burd ani awantur, dlatego z Gospodarzami nie mielimy żadnych problemów. Raz Ivo podczas naszej nieobecnosci wszedł do paartamentu i zamknła okna , bo przyszła niespodziewana burza . Czy coś w tym złego ?Jego prawo, to Jego apartament
Po prostu dużo zainwestowali w swoje apartamenty i pilnuja .Nie można miec za złe że pilnuja np aby plasytikowe leżaki które można z Ich ogrodu wynieśc na plazę wróciły na koniec dnia na swoje miejsce , żeby ich nie łamać. Czy coś w tym złego?
Generalnie moja opinia jest na tak, Jezeli będe miał kiedyś okazje tam wrócić/ generalnie moim "domem"jest Korczula tam czuje sie najlepiej/to nie będe miał nic przeciwko spedzeniu ponownego urlopu w Slatine u Ivo i Marii.
Gdybyś miał jeszczce jakies inne pytania , chetnie odpowiem

Jan


Pięknie dziękuję za wyczerpującą odpowiedz. Lepiej zasięgnąć języka u kogoś kto tam mieszkał niż słuchać że ktoś komuś coś powiedział .
Pozdrawiam
Darek
kate31
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kate31 » 24.03.2018 19:00

witam

mam kwatere na slatine wlasciwie jest to poczatek: pogranicze albanija/slatine, kwatera jest obok beach bar slatine. Tak sie zastanawiam,czy to jest raczej spokojna okolica. Czy ktos tam byl w tych okolicach??Prosze o pomoc, bo juz troszke sie zmartwilam,nie chcemy glosnej muzyki przy barze.

pozdrawiam
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 24.03.2018 21:43

Przy barze jak to przy barze - muzyka gra :D To chyba akurat najgłośniejsze miejsce w spokojnym i cichym Slatine ;)
pyton
Cromaniak
Posty: 1539
Dołączył(a): 09.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pyton » 24.03.2018 22:52

kate31 napisał(a):witam

mam kwatere na slatine wlasciwie jest to poczatek: pogranicze albanija/slatine, kwatera jest obok beach bar slatine. Tak sie zastanawiam,czy to jest raczej spokojna okolica. Czy ktos tam byl w tych okolicach??Prosze o pomoc, bo juz troszke sie zmartwilam,nie chcemy glosnej muzyki przy barze.

pozdrawiam

W czym forumowicze mogą pomóc ?
etnolozkawroc
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) etnolozkawroc » 18.06.2018 16:25

Cześć,
czy znajdzie się ktoś, kto był w Villa Bijela Kucica Slatine?
Jakie warunki tam panują, czy jest czysto, czy klimatyzacja działa, czy w pokojach są lodówki? Po zdjęciach widać, że villa jest nieduża, czy jest w niej dużo pokoi? Czy wszystkie pokoje mają widok na zatokę?
Podzielcie się opiniami :) Wszelkie uwagi mile widziane.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone