Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Śladami cromaniaków czyli Jeziora Plitwickie i Pag 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 19.07.2014 21:27

mszkudlarek36 napisał(a): wydawała się bardzo płytka, a w rzeczywistości była po klatkę piersiową.

Ledwo mi........pas przykryła.. :? :oczko_usmiech:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 19.07.2014 21:29

anakin napisał(a):Ledwo mi........pas przykryła.. :? :oczko_usmiech:

ale my tu o normalnym wzroście mówimy :roll:
:)
mszkudlarek36
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 280
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mszkudlarek36 » 19.07.2014 21:39

Bea.ta napisał(a):
anakin napisał(a):Ledwo mi........pas przykryła.. :? :oczko_usmiech:

ale my tu o normalnym wzroście mówimy :roll:
:)


Mam 180cm i tak mniej więcej po klatkę mi sięgała woda :P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.07.2014 10:12

Czy na Beritnice można dotrzeć tylko wodą? jak długa trasa jest do pokonania? czy na Pagu są w jakiś sposób oznaczone drogi/dojazdy na plaże o których piszecie?

i jeszcze jedno pytanie na stronie 8 zamieszczone jest piękne zdjęcie - 2 od góry pod zdaniem:"tylko na tę mniej zaludniona...." na której plaży zostało wykonane? (niestety nie mogę zamieszczać linków stąd takie nakierowanie na fotkę :)) Jadę na Pag w drugiej połowie sierpnia i powoli robię listę miejsc, których nie można pominąć będąc tam...
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.07.2014 11:44

nanka5 napisał(a):Czy na Beritnice można dotrzeć tylko wodą? jak długa trasa jest do pokonania? czy na Pagu są w jakiś sposób oznaczone drogi/dojazdy na plaże o których piszecie?

i jeszcze jedno pytanie na stronie 8 zamieszczone jest piękne zdjęcie - 2 od góry pod zdaniem:"tylko na tę mniej zaludniona...." na której plaży zostało wykonane? (niestety nie mogę zamieszczać linków stąd takie nakierowanie na fotkę :)) Jadę na Pag w drugiej połowie sierpnia i powoli robię listę miejsc, których nie można pominąć będąc tam...

Na Beritnice oczywiście można ladem jakiś km od parkingu przy Rucicy po kamolach i przez plotki, droga opisana w relacjach - patrz klub miłośników wyspy Pag. W relacji Nero chyba jest opis drogi zarówno na Beritnice jak i Girenice ze wspomnianego zdjęcia (to w okolicy Mandre) zwana tam Isola - poszukaj bo mi trudno z telefonu
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.07.2014 12:27

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.07.2014 13:04

Bardzo dziękuję za odpowiedz, już znalazłam. znalazłam nawet film pokazujący dojazd do Girenicy
madzialena2525
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 29.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzialena2525 » 31.07.2014 15:04

całą relację "połknęłam jednym duszkiem" .Super fotki. miejsca rewelacyjne. chociaż i tak nie ma co narzekać na pogodę 3 dni temu zadar wyglądał jak wielki "basen narodowy". pozdrav dla wszystkich . czekam michał na kolejną relację...
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Śladami cromaniaków czyli Jeziora Plitwickie i Pag 2014 - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone