Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Skuterem na SV JURE

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011
Re: Skuterm na SW JURE

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 08.07.2017 17:34

tyger napisał(a):
tencio napisał(a):osobiscie bym odradzal, taki skuter bedzie jechal pod tym obciazeniem caly czas na 90% swoich mozliwosci, a wyjazd na sam szczyt trochetrwa. zdecydowanie polecam wyjazd samochodem, ja jechalem w trzech roznych wersjach i nigdy nie mialem problemu. sportowa honda integra type R ( nisko bardzo i sztywno), honda shuttle ( 7 osob van), honda CR-V ( suv)


Ty odradzasz a wypożyczalnia zachęca ???? https://www.makarskarent.com/where-to-go/

Ale nie wspomina o wjeździe na Sv.Jure.
arni87
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 09.07.2014
Re: Skuterm na SW JURE

Nieprzeczytany postnapisał(a) arni87 » 09.07.2017 15:10

Ja wjeżdżałem i zjeżdżałem z narzeczoną na SV Jure skuterem.
We dwoje na jednej 50. (90kg+55kg)

Polecam! Gdzieś na forum są nawet nasze zdjęcia.
Skuter wypożyczaliśmy w Makarskiej.
michal76
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.02.2017
Re: Skuterm na SW JURE

Nieprzeczytany postnapisał(a) michal76 » 10.07.2017 10:07

Cześć, ja będę w Baska Voda od 20 lipca do 29 lipca, chętnie popatrzę jak wjeżdżasz :D , ktoś jeszcze się przyłączy ??? :lol:
lukasz1701
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 09.07.2016
Re: Skuterm na SW JURE

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1701 » 10.07.2017 11:02

arni87 napisał(a):Ja wjeżdżałem i zjeżdżałem z narzeczoną na SV Jure skuterem.
We dwoje na jednej 50. (90kg+55kg)

Polecam! Gdzieś na forum są nawet nasze zdjęcia.
Skuter wypożyczaliśmy w Makarskiej.



Czyli jednak się da:) Miałeś dodatkową bańkę z paliwem? Gdzie tankowałeś dokładnie?
arni87
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 09.07.2014
Re: Skuterm na SW JURE

Nieprzeczytany postnapisał(a) arni87 » 11.07.2017 22:00

W momencie wypożyczenia skuter był zatankowany do pełna.
Tankowaliśmy w drodze powrotnej na stacji INA w Makarskiej: https://www.google.pl/maps/@43.2839862, ... 312!8i6656
adamiasty
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 10.05.2009
Re: Skuterm na SW JURE

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamiasty » 12.07.2017 20:56

Przed kilkoma dniami byłem na Sw Jure wypożyczonym skuterem 125. Jechałem z 9 - cio letnim synem. Podczas wjazdu spotkaliśmy 6-cio osobową grupę dorosłych osób, które zjeżdżały trzema skuterami 50. Nikt z nich nie skarżył się, że skutery były za słabe. "Nasza" 125 spaliła około 4 litrów, czyli jak się wypożycza skutera z pełnym zbiornikiem, to paliwa na pewno wystarczy. Wypożyczyłem skuter na 3 godziny, oddałem po prawie 4 ;-) bez dopłaty. Następnym razem wypożyczę na co najmniej 6, bo nie tylko widok ze szczytu zapiera dech w piersiach, ale cała droga zachwyca, co jakiś czas można się zatrzymać i podziwiać piękne Biokovo. Kilka fotek na moim Facebooku :-)
lukasz1701
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 09.07.2016
Re: Skuterm na SW JURE

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1701 » 16.07.2017 12:24

adamiasty napisał(a):Przed kilkoma dniami byłem na Sw Jure wypożyczonym skuterem 125. Jechałem z 9 - cio letnim synem. Podczas wjazdu spotkaliśmy 6-cio osobową grupę dorosłych osób, które zjeżdżały trzema skuterami 50. Nikt z nich nie skarżył się, że skutery były za słabe. "Nasza" 125 spaliła około 4 litrów, czyli jak się wypożycza skutera z pełnym zbiornikiem, to paliwa na pewno wystarczy. Wypożyczyłem skuter na 3 godziny, oddałem po prawie 4 ;-) bez dopłaty. Następnym razem wypożyczę na co najmniej 6, bo nie tylko widok ze szczytu zapiera dech w piersiach, ale cała droga zachwyca, co jakiś czas można się zatrzymać i podziwiać piękne Biokovo. Kilka fotek na moim Facebooku :-)

Dzięki wielkie za informację. Widzę, że się da jednak:) z tym, że każdy pisze o wypożyczaniu skutera w Makarskiej. Będę w baska voda. Jak do Makarskiej dostać się najszybciej?
Użytkownik usunięty
Re: Skuterm na SW JURE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.07.2017 12:29

lukasz1701 napisał(a):
adamiasty napisał(a):Przed kilkoma dniami byłem na Sw Jure wypożyczonym skuterem 125. Jechałem z 9 - cio letnim synem. Podczas wjazdu spotkaliśmy 6-cio osobową grupę dorosłych osób, które zjeżdżały trzema skuterami 50. Nikt z nich nie skarżył się, że skutery były za słabe. "Nasza" 125 spaliła około 4 litrów, czyli jak się wypożycza skutera z pełnym zbiornikiem, to paliwa na pewno wystarczy. Wypożyczyłem skuter na 3 godziny, oddałem po prawie 4 ;-) bez dopłaty. Następnym razem wypożyczę na co najmniej 6, bo nie tylko widok ze szczytu zapiera dech w piersiach, ale cała droga zachwyca, co jakiś czas można się zatrzymać i podziwiać piękne Biokovo. Kilka fotek na moim Facebooku :-)

Dzięki wielkie za informację. Widzę, że się da jednak:) z tym, że każdy pisze o wypożyczaniu skutera w Makarskiej.

Będę w baska voda. Jak do Makarskiej dostać się najszybciej?


Własnym samochodem ? :lol:
lukasz1701
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 09.07.2016
Re: Skuterm na SW JURE

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1701 » 16.07.2017 13:04

Auto odpada:)
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011
Re: Skuterm na SW JURE

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 16.07.2017 13:44

Kursują autobusy komunikacji publicznej.
lukasz1701
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 09.07.2016
Re: Skuterm na SW JURE

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1701 » 25.07.2017 20:34

lukasz1701 napisał(a):
adamiasty napisał(a):Przed kilkoma dniami byłem na Sw Jure wypożyczonym skuterem 125. Jechałem z 9 - cio letnim synem. Podczas wjazdu spotkaliśmy 6-cio osobową grupę dorosłych osób, które zjeżdżały trzema skuterami 50. Nikt z nich nie skarżył się, że skutery były za słabe. "Nasza" 125 spaliła około 4 litrów, czyli jak się wypożycza skutera z pełnym zbiornikiem, to paliwa na pewno wystarczy. Wypożyczyłem skuter na 3 godziny, oddałem po prawie 4 ;-) bez dopłaty. Następnym razem wypożyczę na co najmniej 6, bo nie tylko widok ze szczytu zapiera dech w piersiach, ale cała droga zachwyca, co jakiś czas można się zatrzymać i podziwiać piękne Biokovo. Kilka fotek na moim Facebooku :-)

Dzięki wielkie za informację. Widzę, że się da jednak:) z tym, że każdy pisze o wypożyczaniu skutera w Makarskiej. Będę w baska voda. Jak do Makarskiej dostać się najszybciej?

Mógłbyś podać dokładne namiary tej wypożyczalni ?
adamiasty
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 10.05.2009
Re: Skuterm na SW JURE

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamiasty » 06.08.2017 19:55

tuku1991
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tuku1991 » 08.08.2017 18:05

a ile was kosztowało wypożyczenie skutera ? ewentualnie czy jest jakaś kaucja i ile wynosi :D będę w Makarskiej niedługo :D
slodkalatte
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) slodkalatte » 17.08.2017 09:27

a ja polecam wypozyczenie quada, wjezdzalismy quadem w tym roku na sveti jure, koszt wypozyczenia na caly dzien to 700 kun quada 300 z wypozyczalni ATA przy samym wjezdzie do Makarskiej od strony Splitu, kaucja z tego co pamietam 100 lub 200 euro lub mozna w zamian zostawic dowod osobisty w formie depozytu. Quadem mozna spokojnie wjechac we dwojke i nie trzeba sie martwic ze skuter nie da rady podjechac :)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Skuterem na SV JURE - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone