Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Skuteczny kurs chorwackiego na Memrise

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Szymuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 13.02.2011
Skuteczny kurs chorwackiego na Memrise

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymuś » 02.11.2015 00:37

Uwaga nie jest to reklama, mimo że może tak brzmieć!

Nie wiem czy zna ktoś system do nauki języków obcych o nazwie Memrise, ale według mnie jest to jeden z lepszych sposobów na taką naukę. Polega ona na ciekawych algorytmach pozwalających łatwo zapamiętywać słownictwo. Słówka i zwroty pozostają w pamięci, jednak konieczne jest poświęcanie na to czasu. System sam rozpoznaje co powinniśmy powtarzać.

W ramach tego systemu stworzyłem właśnie kurs do nauki chorwackiego dla Polaków. Są też inne, jednak większość jest anglojęzyczna i mają mało logiczny podział na kategorie. Mile widziane uwagi na tamtejszym "kursowym" forum. Kto jest zainteresowany niech spróbuje tej metody, dla mnie okazała się bardzo skuteczna.
Tutaj link: http://www.memrise.com/course/866003/ch ... a-wakacje/

I jeszcze jedno - nie otrzymuję kasy za reklamowanie, tworzenie kursu, klikanie, rejestrację użytkownika itd. Wszystko jest darmowe. Jest też opcja płatna systemu, ale nie znam jej i to co dają za free jest wystarczające. Zapraszam!
BraveSirRobin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 682
Dołączył(a): 13.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) BraveSirRobin » 08.12.2015 23:15

Wypróbowałem i potwierdzam. Memrise to świetny sposób do nauki języka. Jest ciekawie skonstruowany, urozmaicony, a sam program analizuje z którymi słowami mamy problemy i te częściej każe powtarzać. Kurs stworzony przez Szymusia jest obszerny, przystosowany do nauki podstaw, w sam raz na wakacje, choć nie tylko. Jeśli ktoś liznął choć trochę wymowy tego języka, to w zupełności wystarczy wersja bezpłatna (w płatnej dostajemy m.in. ćwiczenia audio), a że wymowa chorwackiego jest podobna do polskiego, nie jest to problemem. Przerabiam ten kurs od miesiąca i jestem zadowolony. Znalazło się kilka drobnych błędów, ale na bieżąco je poprawiamy. Dzięki Szymuś za kurs.
Pozdrawiam

Powrót do Kultura chorwacka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Skuteczny kurs chorwackiego na Memrise
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone