Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sirena, Dole, Vrila

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
waldemort
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 31.05.2005
Sirena, Dole, Vrila

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemort » 19.06.2006 09:41

Na, którym z tych kempingów można płacić kartą.
Jak wygląda sprawa z lodówkami na Dole i Vrila.
I najważniejsze jakie ceny na Dole i Vrila.
- osoba dorosła
- dziecko
- samochód
- namiot
- lodówka
- opłata klimatyczna
Jakoś nie mogę nic na ten temat wyszukać, a jeśli już coś znalazłem to podane ceny są nieaktualne.
Ceny na kempingu Sirena ustaliłem.

z góry bardzo dziękuję
waldemort
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemort » 20.06.2006 14:35

Czyżby nikt nie wiedział?
dagarts
Croentuzjasta
Posty: 248
Dołączył(a): 17.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagarts » 29.06.2006 20:57

Na Dole można płacić kartą. Lodówki zamykane na kluczyk. Ceny:osoba dorosła 30 kun, dziecko 23, namiot 30, samochód 19, lodówka 16, prąd 20 kun.
waldemort
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemort » 03.07.2006 09:21

Dzięki właśnie o taką informację mi chodziło.
Może jeszcze tak dokładene info o campie Sirena i Vrila.
Lavander
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 01.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lavander » 20.07.2012 14:15

Podbijam temat, bo też ciekawią mnie ceny na tych campach.
Na Dole wygląda to cenowo tak (ceny z maila- adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, bardzo dobry kontakt mailowy, odpisali praktycznie od razu)
Dorosły- 39 kn
Namiot-30
Auto-30
Prąd-20
Taxa-6
Nie pytałam o lodówki, może ktoś był w tym roku i wie jak sprawa z nimi wygląda? :)
No i jeśli ktoś ma jakieś zdjęcia plaż tych campów i sanitariatów to wklejajcie! (zdjęć nigdy dość :D )
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.03.2013 14:34

Może jeszcze komuś się przyda:
lodówki na kem. Dole w 2012 również były w postaci takich dużych szaf podzielonych na mniejsze skrzynki zamykane na kluczyk,
zdjęcia z plaży przy kemp. Dole tutaj

Powrót do Kempingi



cron
Sirena, Dole, Vrila
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone