Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sierpniowy Brač - Mirca 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 10.04.2014 09:23

Mikromir napisał(a):Gosiu, ogromnie Ci dziękuję za piękną relację. Myślę, że nie tylko mnie zachęciłaś do spędzenia wakacji na Braču.

Już wiem, że będę wracać do tych fantastycznych zdjęć wiele razy...

:papa:

To ja dziękuję:)) Bardzo się cieszę, że tu zaglądałaś:) A Brać polecam jak najbardziej :!: Piękna wyspa - mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę (może za rok?) :papa:
pozdrawiam serdecznie

JustynaKC napisał(a):Ta konoba to Żiża mniej więcej w połowie drogi z Supetaru do Nereżiśći po prawej stronie.

Wiedziałam, że będziesz pamiętać :oczko_usmiech:
dzięki :!:

CROberto napisał(a):Powtórzę,kapitalne fotki - masz pomysł na ich robienie :!: 8)
Zaglądanie do Twoich relacji to była wielka przyjemność...
:papa:


Bardzo dziękuję jeszcze raz za miłe słowa :oops: :D :D
pozdrawiam serdecznie
Gośka :papa:
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5743
Dołączył(a): 06.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 10.04.2014 14:17

Bardzo dziękuję za możliwość poczytania miłej relacji oraz pooglądania pięknych zdjęć z Braciu. :)
Razem z rodzinką po trzyletniej przerwie wracamy do Chorwacji i tym razem padło na Brać, na którym nigdy nie byliśmy. Miejmy nadzieję, że piękne braćkie widoki, które pokazałaś na swoich zdjęciach, staną się także naszym udziałem. :wink:
Pozdrawiam :papa:
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 10.04.2014 15:17

Nefer napisał(a):Bardzo dziękuję za możliwość poczytania miłej relacji oraz pooglądania pięknych zdjęć z Braciu. :)
Razem z rodzinką po trzyletniej przerwie wracamy do Chorwacji i tym razem padło na Brać, na którym nigdy nie byliśmy. Miejmy nadzieję, że piękne braćkie widoki, które pokazałaś na swoich zdjęciach, staną się także naszym udziałem. :wink:
Pozdrawiam :papa:

To ja dziękuję :D
Życzę udanego urlopu - z pobytu na Braću na pewno będziecie zadowoleni :D
pozdrawiam
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5743
Dołączył(a): 06.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 10.04.2014 15:31

gosiak.k napisał(a):Życzę udanego urlopu - z pobytu na Braću na pewno będziecie zadowoleni :D
pozdrawiam

Dziękuję bardzo. :)
wcilor
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 18.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wcilor » 10.04.2014 16:45

Że tak zapytam: Jakim aparacikiem oraz obiektywem robione były zdjęcia? I ile w nich retuszu a ile "normalności", proszę mi się tu przyznać jak na spowiedzi :-) Zdjęcia mają niesamowite (jak dla mnie) kolory i wyrazistość stąd pytanie czy (oczywiście oprócz umiejętności) tak dobry sprzęt czy photoshop pomagał?
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 10.04.2014 17:18

wcilor napisał(a):Że tak zapytam: Jakim aparacikiem oraz obiektywem robione były zdjęcia? I ile w nich retuszu a ile "normalności", proszę mi się tu przyznać jak na spowiedzi :-) Zdjęcia mają niesamowite (jak dla mnie) kolory i wyrazistość stąd pytanie czy (oczywiście oprócz umiejętności) tak dobry sprzęt czy photoshop pomagał?


Aparat to już trochę wysłużony nikon D80, a obiektyw głównie nikkor 18-200 mm i czasami nikkor 50mm 1,4 plus filtr polaryzacyjny. :)
Retuszu niewiele - photoshopa nie mam i nie umiem się nim niestety posługiwać :mrgreen: (ale przymierzam się do poznania jego tajników :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: tylko czasu brak...). Jedynie czasem jakieś drobne poprawki w picasie :D
Nie jestem wielkim znawcą tematu, staram się próbowac różnych ustawień ale bardzo jestem zadowolona z filtra polaryzacyjnego i myślę, że sporo "pomaga". Obiektyw jest raczej dość uniwersalny (na pewno jest wiele lepszych) ale wybrałam go głównie ze względu na szeroki zakres ogniskowych - niestety z dzieciakami i ich "ekwipunkiem" nie jestem na razie w stanie nosić kolejnej torby z obiektywami i zmieniać ich co chwilę, więc wybrałam jeden :oczko_usmiech: A ten z ogniskową 50 mm bardzo lubię bo jest jasny:)).
Pozdrawiam serdecznie
Gośka
wcilor
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 18.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wcilor » 10.04.2014 23:58

Tak coś czułem, że jasny stałoogniskowy tu pracował... Dzięki za odpowiedź. Jeszcze raz brawa za zdjęcia.
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 11.04.2014 09:22

jeszcze raz dzięki:) :oops:
pozdrawiam :papa:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18279
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 13.04.2014 20:57

Małgosiu , bardzo Ci dziękuję za wspaniałą relację z pięknymi zdjęciami :D od których wzrok ciężko oderwać
Wakacje się zbliżają wielkimi krokami , więc kolejnych wakacyjnych wyjazdów życzę równie udanych i na kolejną relację czekam


Pozdrawiam
Piotr
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 14.04.2014 08:10

piotrf napisał(a):Małgosiu , bardzo Ci dziękuję za wspaniałą relację z pięknymi zdjęciami :D od których wzrok ciężko oderwać
Wakacje się zbliżają wielkimi krokami , więc kolejnych wakacyjnych wyjazdów życzę równie udanych i na kolejną relację czekam


Pozdrawiam
Piotr

To ja bardzo dziękuję za odwiedzanie relacji i miłe słowa:) Mam nadzieję, że plany wakacyjne dojdą do skutku :)
pzdrawiam serdecznie
Gośka
Filipki
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 02.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Filipki » 27.04.2014 13:14

W tym roku,pierwszy raz wybieramy się na Brač,właśnie do Supetaru.Dlatego było dla mnie,,,a właściwie dla naszej rodzinki,ogromną przyjemnością obejrzeć i przeczytać tą relację.To jeszcze bardziej utwierdziło nas o trafności wyboru miejsca na tegoroczne wakacje...Dziękujemy!!! :wink: Domek już wynajęty,opłacony...Teraz tylko dorzucać do skarbonki i czekać niecierpliwie do sierpnia..... :lol:
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 27.04.2014 20:42

Życzę w takim razie super wakacji!!!
Na Braću na pewno będą udane :D
pozdrawiam serdecznie :papa:
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 631
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 11.05.2014 14:14

Świetna relacja i piękne zdjęcia. Trafiłem na nią bo dostałem propozycję noclegu właśnie w Mirc'e i dokładnie w "Waszym" apartamencie. Poczytałem trochę w sieci i chyba jednak odpuścimy to miasteczko bo jest po prostu za małe a nasza pociecha nie należy do piechura który lubiłby zwiedzać i włóczyć się po sąsiadujących miasteczkach. W większości czasu skazani jesteśmy na plażowanie i ew. spacery po mieście (tutaj akurat nie ma specjalnie nic ciekawego do obejrzenia).

W związku z tym mam pytanie, czy możecie polecić jakieś inne ciekawe miejsce na Brac które odwiedziliście i które zrobiło na Was "większe" wrażenie od Micr'y a które nadawało by się na spędzenie tam 2 tygodniowego urlopu?

Pozdrawiam
Łukasz
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 11.05.2014 14:55

Dzisiaj trafiłem na Twoją relację i przeczytałem ją w całosci.
Opis zwjęzły za to zdjęcia faktycznie rewelacyjne - tylko pogratulować.
Swoją drogą jestem zwolennikiem takich fotorelacji.
Ja jestem na etapie planowania tegorocznego wyjazdu i wciąż się zastanawiam - ponownie Hvar czy też
Brač na której nigdy nie byłem.
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 12.05.2014 08:52

lukasz22i napisał(a):Świetna relacja i piękne zdjęcia. Trafiłem na nią bo dostałem propozycję noclegu właśnie w Mirc'e i dokładnie w "Waszym" apartamencie. Poczytałem trochę w sieci i chyba jednak odpuścimy to miasteczko bo jest po prostu za małe a nasza pociecha nie należy do piechura który lubiłby zwiedzać i włóczyć się po sąsiadujących miasteczkach. W większości czasu skazani jesteśmy na plażowanie i ew. spacery po mieście (tutaj akurat nie ma specjalnie nic ciekawego do obejrzenia).

W związku z tym mam pytanie, czy możecie polecić jakieś inne ciekawe miejsce na Brac które odwiedziliście i które zrobiło na Was "większe" wrażenie od Micr'y a które nadawało by się na spędzenie tam 2 tygodniowego urlopu?

Pozdrawiam
Łukasz

Witaj :D
jeżeli macie w planie bardziej stacjonarne wczasy to Mirca może faktycznie nie spełnić Waszych oczekiwań, poza ładną plażą, ciszą i spokojem nie ma tam wiele do oglądania. Z miasteczek, które widziałam bardzo podbała mi się Puciśća i to miejsce mogę polecić. W innych relacjach polecano Povliję, Postirę, Splitską, Sumartin... - niestety tam nie byłam więc nie mogę się wypowiadać, ale cała wyspa Brać jest piękna... Dużo ciekawych informacji można znaleźć w wątku "Klub miłośników Wyspy Brać" :)
pozdrawiam i życzę udanych wakacji :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Sierpniowy Brač - Mirca 2012 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone