Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sevid (Marina) Był ktoś ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Patka700
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 25.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patka700 » 23.03.2015 20:45

Witam, ja w tym roku wybrałam Sevid, w zeszłym roku byłam w Razanj i bardzo mi się podobało, niewielu turystów, smaczna restauracja zbierająca okolicznych mieszkańców co wieczór, czysta woda i delfiny o zmierzchu...Cudowny apartament ale to już OT. Na moim blogu troszkę subiektywnej opini na temat zeszłorocznego wypadu :)
LaVoyago
Nie mogłam nigdzie znaleźć opini na temat miejsca, które wybrałam w tym roku aż w końcu....znalazłam tutaj :) Widzę, że większość wypowiada się pozytywnie o okolicy :) W tym roku zamierzam zwiedzić wodospady KRKa i ponownie Split a leniuchować na uboczu. Wybrałam apartament, tym razem również przez portal booking tyle, że jest to nowy obiekt na portalu więc jeszcze bez opini, ze zdjęć wygląda fajnie, apartament jest duży 80m kw., duży taras ze stolikiem, krzesłami oraz huśtawką, dwie sypialnie, salon, łazienka i kuchnia. cena-1300zł za osobę za 15 noclegów. Do dyspozycji jest również miejsce grilowe, hamaki, huśtawki, właściciele wypożyczają łodki oraz rowery. Jedziemy w piątkę (4 osoby dorosłe plus dziecko 4-letnie) za dziecko do lat 6-ciu apartament opłat nie pobiera. Trasa wyjdzie nas 250zł/os (dziecka również nie liczymy), jadąc w gazie i już z winietami.

Ktoś, coś na temat okolicy, w którą jadę?
Załączniki:
2015-03-23_20h20_41.jpg
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.03.2015 21:19

Okolica przepiękna, spokojna bez hałasu i uciech...jako baza wypadowa jednak niezbyt wygodna gdyż drogi prowadzące do Sevidu nie są zbyt przyjazne ( w najszerszym miejscu może 3 metry :mrgreen: ) a już dramatem jest spotkanie na swojej drodze szambiarza, który swoim wielkim gruchotem nie zamierza ustąpić...ja osobiście byłem po lewej stronie na cypelku ale tam gdzie Twoja strzałka pływałem łódką bądź chodziłem na spacerki...miejsce godne polecenia !
Patka700
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 25.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patka700 » 23.03.2015 21:29

Czyli moje klimaty, a czy na "cypelku" są jakieś sklepy? Mimo wszystko chciałabym mieć jakiś w pobliżu, najlepiej taki, do którego dostanę się rowerem, a zt ego co widzę na mapie będzie taka możliwość. I jak oceniasz wodę w tamtej okolicy oraz to co znajduje się pod jej taflą :D Szczerze mówiąc dno w Razanj nie ma zbyt wiele do zaoferowania (jeżowce, dziwne ślimaki, krabiki i kila rodzajów rybek), może w tej zatoczce fauna w środowisku wodnym jest bogatsza? :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.03.2015 21:37

Na cypelku jest jeden sklep i dodatkowo w sezonie budka z samym pieczywem na plaży...jak oceniam tam wodę ? Miód czyli przez 3 tygodnie była bardzo ciepła - temperatura nie schodziła poniżej 27 stopni...jeśli chodzi o zakupy to sklep nie jest zbyt wyposażony a ceny są naturalnie wyższe jak gdzie indziej...polecam na zakupy jeździć do niedalekiej Rogoźnicy...jeśli chodzi o to co znajduje się pod taflą wody to jest bardzo ciekawie ale od strony otwartego morza przy skałkach... :wink:
W Sevidzie przy sklepie jest jeszcze kawiarenka ale pozwoliłem sobie am tylko na piwko...na dobre jedzenie jeździłem do Toniego do Rogoźnicy...
Jadąc do Sevidu koniecznie zabierz latarkę bo tam raczej latarni nie ma... :D ...dla mnie to był dodatkowy urok tego miejsca...cisza, spokój, ciemność i w porównaniu z innymi miejscami nawet dzikość... :)

Raz słyszałem, że jacyś Czesi spotkali na głębokości Murenę ale ja nie chciałbym jej spotkać...mieli nawet jej zdjęcia i po reakcjach słyszałem, że było na co spojrzeć...
Patka700
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 25.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patka700 » 23.03.2015 21:45

Ja na takie temperatury nie liczę, jeżdżę na wakacje zawsze w czerwcu. Już kolejny raz widzę wpis o knajpie u Toniego. Byłam w Rogoźnicy ale tam nie trafiłam, nie wiem dlaczego...może wzkażesz drogę? hmm? Dzikość....ale się rozmarzyłam :D Już nie mogę się doczekać wyjazdu. Zostały niecałe trzy miechy...


Murena to akurat mało atrakcyjne stworzenie...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.03.2015 21:55

No właśnie...w Rogoźnicy jest mnóstwo knajp ale ta jakoś najbardziej przypadła mi do gustu...droga ? Wjeżdżasz do Rogoźnicy, przez rondo prosto, jedziesz przez groblę i zaraz za groblą pierwsza konoba po lewej stronie...ale tam są dwie przyklejone do siebie a Toniego jest ta pierwsza od strony grobli..ta przyklejona obok już nie jest jego... :)
Ja byłem w drugiej połowie sierpnia przez 3 tygodnie ale kumpel był w czerwcu zeszłego roku i wówczas to w ogóle luzik i spokój... :D
Patka700
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 25.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patka700 » 23.03.2015 22:01

Czy mógłbyś napisać czy dobrze się orientuję?
Załączniki:
rogo.jpg
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.03.2015 22:06

Dokładnie tutaj... :wink:
Patka700
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 25.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patka700 » 23.03.2015 22:08

Dziękuję :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.03.2015 22:10

:)
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 07.04.2015 14:45

Czy ktoś był/kojarzy willa Mandina (z basenem), bodajże w drugiej linii od morza, po lewej stronie od wjazdu do wioski?
Patka700
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 25.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patka700 » 03.05.2015 13:25

Ja niestety nie znam ale też oglądałam ten apartament gdy szukałam miejscówki na ten rok.
Patka700
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 25.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patka700 » 03.05.2015 13:27

zack napisał(a):Czy ktoś był/kojarzy willa Mandina (z basenem), bodajże w drugiej linii od morza, po lewej stronie od wjazdu do wioski?


Ale znalazłam o wiele ładniejszy apartament, zależy w ile osób jedziecie i do jakiej kwoty.
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 04.05.2015 08:19

Jedziemy w 12 osób i już zaklepałem ten apartament Mandina
pabork
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.07.2014
szukamy apartamentu -okolice Sevid, Marina ±30km

Nieprzeczytany postnapisał(a) pabork » 28.07.2015 17:43

Hej
Szukamy apartamentu od dziś do 17 sierpnia wlacznie
Dla czwórki dorosłych I trójki dzieci (5,6,13)

Rezerwacja, która mieliśmy okazała się być rozczarowujaca pomimo tego, że była polecony przez znajomych.

Mój tel: +48508142111
Email : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
Paweł
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Sevid (Marina) Był ktoś ? - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone