Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sesja fotograficzna w CRO 03-10.07.2015

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
f4pictures
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 15.06.2014
Sesja fotograficzna w CRO 03-10.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) f4pictures » 15.06.2014 22:58

Niestety nie mogłem napisać tego w hyde parku więc piszę w dziale najbardziej zbliżonym do tematu jaki mam do zaproponowania.

Mianowice może jest na forum ktoś kto MYŚLAŁ O ŚLUBNEJ LUB POŚLUBNEJ SESJI FOTOGRAFICZNEJ W TYM WYJĄTKOWYM MIEJSCU? Jak tak to - mam do zaproponowania sesje plenerowe na Chorwacji w terminie od 5 do 12 lipca - najlepiej okolice Trogir/Split/Makarska.
Pary chętne na sesje narzeczeńskie, poślubne czy każde inne proszone są o wiadomość najlepiej na PW
Wszystkie informacje dostępne drogą mailową. Zapraszam!

Tylko dla zainteresowanych wyślę adres strony www z galerią. Mam nadzieję, że post nie zostanie potraktowany jako chamska reklama - dlatego nie podaję żadnych linków itd.
Chorwację bardzo lubię i jeżdżę na nią od wielu lat, zajmuję się fotografią i zrodził się w mej głowie pomysł na tego typu sesję.
Co ważne - sesja jest darmowa a jedynym warunkiem jest możliwość wykorzystania kilku/kilkunastu zdjęć do portfolio.
myslowska
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.05.2014
Re: Sesja fotograficzna w CRO 05-12.07 2014?

Nieprzeczytany postnapisał(a) myslowska » 15.06.2014 23:03

:)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Sesja fotograficzna w CRO 05-12.07 2014?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.06.2014 06:45

f4pictures napisał(a):Niestety nie mogłem napisać tego w hyde parku więc piszę w dziale najbardziej zbliżonym do tematu jaki mam do zaproponowania.

Mianowice może jest na forum ktoś kto MYŚLAŁ O ŚLUBNEJ LUB POŚLUBNEJ SESJI FOTOGRAFICZNEJ W TYM WYJĄTKOWYM MIEJSCU? Jak tak to - mam do zaproponowania sesje plenerowe na Chorwacji w terminie od 5 do 12 lipca - najlepiej okolice Trogir/Split/Makarska.
Pary chętne na sesje narzeczeńskie, poślubne czy każde inne proszone są o wiadomość najlepiej na PW
Wszystkie informacje dostępne drogą mailową. Zapraszam!

Tylko dla zainteresowanych wyślę adres strony www z galerią. Mam nadzieję, że post nie zostanie potraktowany jako chamska reklama - dlatego nie podaję żadnych linków itd.
Chorwację bardzo lubię i jeżdżę na nią od wielu lat, zajmuję się fotografią i zrodził się w mej głowie pomysł na tego typu sesję.
Co ważne - sesja jest darmowa a jedynym warunkiem jest możliwość wykorzystania kilku/kilkunastu zdjęć do portfolio.


Za darmo?

:wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: Sesja fotograficzna w CRO 05-12.07 2014?

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 16.06.2014 06:59

Vjetar napisał(a):Za darmo?


Nie ma nic za darmo. Wpierw duszę trzeba sprzedać i cyrograf podpisać ;)
f4pictures
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 15.06.2014
Re: Sesja fotograficzna w CRO 05-12.07 2014?

Nieprzeczytany postnapisał(a) f4pictures » 16.06.2014 07:21

tak jak napisałem :) żadnych kosztów w postaci $ chyba że zapragniecie mieć sesję w miejscu gdzie wstęp jest płatny wtedy pokrywacie cenę biletu wstępu. Jedyny koszt to taki, że chciałbym kilka zdjęć do portfolio wykorzystać i to ma być dobra zabawa tak dla mnie jak dla Was. Dlatego też szukam par, które po 20 minutach nie będą "przynudzać" że im się nie chce :P

Jako że mój wyjazd nie pokrywa się z wakacjami żadnej z Par jakie fotografuję w tym lub przyszłym roku pomyślałem, że tutaj powinno być kilka par jadących w tym terminie i w te co ja okolice a korzyć może być obustronna ;)
Jedyny warunek to musicie wyglądać jak narzeczeni ;) albo mieć suknie i garniak, które trzeba zabrać :P
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009
Re: Sesja fotograficzna w CRO 05-12.07 2014?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 16.06.2014 08:10

Właśnie tacy ludzie niszczą rynek usług fotograficznych....
Ktoś z tego żyje i się stara, inwestuje a przyjdzie "fotograf" i rozdaje "pracę" za darmochę.
Potem się dziwić, że ludzie nauczeni w ten sposób traktowania pracy fotografa jak taniochy lub darmochy nie chcą płacić za czyjąś pracę albo proponują grosze!
NIENORMALNE PODEJŚCIE.

Rozwaliliście już rynek fotografii prasowej. Tak, tacy właśnie "darmowi fotografujący" to zrobili! :twisted: :evil:
Namnożyło się takich jak psów i to co dla innych jest codzienną pracą wymagającą kosztów i wysiłków, oraz inwestycji- dają za darmochę, bo taki mają okazjonalny kaprys.

Pora na rozwalanie ślubnej?

ZDECYDOWANE NIE DLA TAKICH "OFERT"!

(Parom to oczywiście bardzo pasuje, ale par nie obchodzi koszt czyjejś pracy- oni wolą zaoszczędzić. Postawcie się jednak w roli drugiej strony- kto z was swoją pracę rozdaje za darmo??? Na bank każdy za każdą godzinę swej pracy chce wynagrodzenie. Logiczne?).
Amarylka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.06.2014
Re: Sesja fotograficzna w CRO 05-12.07 2014?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amarylka » 16.06.2014 08:25

Poproszę o kontakt na mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
imemyself
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.06.2014
Re: Sesja fotograficzna w CRO 05-12.07 2014?

Nieprzeczytany postnapisał(a) imemyself » 16.06.2014 08:40

A może jest ktoś chętny na przeprowadzenie sesji ślubnej w okolicach Trogiru w terminie 6-14 września 2014? ;)
f4pictures
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 15.06.2014
Re: Sesja fotograficzna w CRO 05-12.07 2014?

Nieprzeczytany postnapisał(a) f4pictures » 16.06.2014 09:25

myslowska napisał(a)::)

nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości. Napisz proszę jakiś namiar do siebie. Maila, telefon, cokolwiek ;)


Fatamorgana napisał(a):Właśnie tacy ludzie niszczą rynek usług fotograficznych....


Mój drogi, robię to co mi pasuje eksploatując swój sprzęt a nie Twój ;). Nie proponuję nikomu darmowego reportażu ślubnego tylko sesję w miejscu gdzie akurat będę.

Sprawa kolejna jest taka, że nie spadłem z księżyca i znam ceny, realia itd. Zajmuję się tylko i wyłącznie fotografią ślubną, komercyjną i każdą inną. Nie pracuję w fabryce czy markecie dorabiając na zdjęciach ale dla mnie logiczne jest że coś jest kosztem czegoś. Chcę takie zdjęcia w portfolio to proponuję darmową sesję i tyle. Nie wiem po co to bicie piany. Jak nie masz zleceń to może pomyśl dlaczego a nie obwiniaj o rozwalanie rynku usług foto innych :)
Znam takich co biorą ponad 5tys za reportaż i mają klientów a widziałem też takich co biorą 800zl i ich nie mają ;)
s.katrin
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.06.2014
Re: Sesja fotograficzna w CRO 05-12.07 2014?

Nieprzeczytany postnapisał(a) s.katrin » 16.06.2014 09:33

My będziemy w Makarskiej od 01.07. do 12.07. i jesteśmy świeżo po ślubie :) Co prawda mamy już zaplanowany plener w Polsce ale ładnych zdjęć nigdy za dużo! Tym bardziej w takiej scenerii. Kontakt do mnie: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
f4pictures
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 15.06.2014
Re: Sesja fotograficzna w CRO 05-12.07 2014?

Nieprzeczytany postnapisał(a) f4pictures » 16.06.2014 09:52

dla tych co wysłali swoje adresy e-mail poszły już wszystkie informacje, niestety jako zbyt nowy na forum nie mogę wysyłać PW więc albo wysyłajcie w nich adresy mailowe albo podajcie je tutaj ;)
wojuwoju
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 22.02.2011
Re: Sesja fotograficzna w CRO 05-12.07 2014?

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojuwoju » 17.06.2014 13:23

Co byś nie pisał na swoją obronę, jest to ewidentne psucie rynku fotografii komercyjnej amen.
Alias21
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1413
Dołączył(a): 27.09.2013
Re: Sesja fotograficzna w CRO 05-12.07 2014?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alias21 » 17.06.2014 14:01

Co to znaczy psucie rynku???
A gdzie wolny rynek? Wolność wyboru tego co kto robi?
Może zgłoście jakiś projekt ustawy o wprowadzeniu licencji na robienie zdjęć....
Załóżcie ogólnopolską korporację kolesi fotografów..a reszcie zabierzcie sprzęt...
I pod ścianę z tymi co chcą fotografować bez zgody takich kolesi.... 8O

Nie słyszałem aby H.Newton protestował jak inni "robili" kalendarze.... :idea:
f4pictures
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 15.06.2014
Re: Sesja fotograficzna w CRO 05-12.07 2014?

Nieprzeczytany postnapisał(a) f4pictures » 17.06.2014 14:18

no to będę psuł i już :) bogatemu wolno...

dla mnie to jest głupie gadanie. Nie wiem co fotograficy mają z wiecznym biadoleniem na psucie rynku przez innych - wg. niektórych powinno być jak w zmowie cenowej... wszyscy biorą 5tys i koniec - inaczej się nie opłaca i nikt z torby aparatu nie wyjmie :)

A może niech jeden z drugim popatrz w ten sposób, że to nie ja zrobię komuś zdjęcia za free tylko ten ktoś za free użyczy mi prawa do swojego wizerunku i to on będzie psuł rynek modelingu a nie ja rynek foto :D

A do tego w czym jest problem? Możesz przekonać swoimi zdjęciami ludzi, którzy dali adres mailowy do tego aby zapłacili Ci za taką sesję zamiast mieć ją u mnie za free :D

Wprawdzie ja nie potrzebuję budować portfolio z reportażu ślubnego czy z plenerów w Polsce ale ciekawe jaki sposób jeden z drugim wymyśli dla młodych fotografów aby mieli możliwość zdobyć doświadczenie i portfolio, które by mogli zaprezentować swoim przyszłym klientom?
Ja nie widzę żadnej innej możliwości poza zrobieniem kilku darmowych reportaży - przyjmując, że ktoś nie ma kilku par znajomych, które akurat się pobierają i zgodzą się aby im robił zdjęcia lub przeszkadzał profesjonalnemu fotografowi w pracy :D

Dla mnie zarzuty o psuciu rynku są wyssane z palca. Dobrze, że Maserati nie pozwie Fiata - przecież on też sprzedaje włoskie samochody i psuje tym rynek temu pierwszemu :D
estive
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.05.2014
Re: Sesja fotograficzna w CRO 05-12.07 2014?

Nieprzeczytany postnapisał(a) estive » 17.06.2014 14:54

imemyself napisał(a):A może jest ktoś chętny na przeprowadzenie sesji ślubnej w okolicach Trogiru w terminie 6-14 września 2014? ;)


Witaj prosze o konakt na priv w sprawie sesji. Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam i czekam na szczególowe informacje
Następna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Sesja fotograficzna w CRO 03-10.07.2015
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone