Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

SERIFOS-FOLEGANDROS-KIMOLOS-MILOS i to co po drodze, IX 2014

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1957
Dołączył(a): 21.01.2012
Re: SERIFOS-FOLEGANDROS-KIMOLOS-MILOS i to co po drodze, IX

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 20.10.2014 23:29

świetna relacja, świetne miejsca...
koszty promów podobne do Norwegii, dlatego...namieszaliście mi w głowie, oj namieszali tymi wyspami...:p
Ostatnio edytowano 21.10.2014 19:06 przez Sol-Wagon, łącznie edytowano 1 raz
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21043
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: SERIFOS-FOLEGANDROS-KIMOLOS-MILOS i to co po drodze, IX

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 21.10.2014 07:16

Witam
Bardzo fajna relacja...miło się czytało i oglądało

Pozdrawiam
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006
Re: SERIFOS-FOLEGANDROS-KIMOLOS-MILOS i to co po drodze, IX

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 29.12.2014 09:37

Tegoroczna Grecja także już przeczytana :)

Cieszę się że skorzystaliście z moich podpowiedzi na noclegi na Sykamii i Aliki :)
Na Sykamii skręcaliśmy w przeciwną stronę (w prawo od wjazdu), może dlatego się nie zakopaliśmy :wink:
Ale pamiętam podobne odgrzebywanie w Diakopto :lol:

Widzę, że palmy przed budynkiem władz kopalni w Megali Livadi mimo nadpalenia wciąż mają się dobrze :)

Jestem w szoku, że zjechaliście Waszym autem na Agios Sostis 8O , ja bym się nie odważył, tam jednak jest mocno stromo. A my zawsze trochę obciążenia mamy i silniczek słaby....
Za to Triades zaliczyliśmy bez problemu.

Wróciły znów wspomnienia....

Świetna relacja, dzięki :idea:
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007
Re: SERIFOS-FOLEGANDROS-KIMOLOS-MILOS i to co po drodze, IX

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 29.12.2014 12:24

Ja również mogę powiedzieć, że świetna relacja. :D bo przeczytałam na spokojnie, poprzyglądałam się fajnym zdjęciom.
Drogowskazy na Milosie i na Kimolosie pojawiły się po naszym pobycie na wyspach. Fumaroli i spaceru do Kleftiko zazdrościmy i Wam i Dangolom i Longtomom. Nam nie postawili znaków. Dostaliśmy spory przewodnik po wyspie ale tych tras nie było w nim jeszcze umieszczonych. :(

Tego stwierdzenia nie mogłabym nie zacytować:
margaret-ka napisał(a):
te kiero napisał(a):a wybrzeże greckie naprawdę wspaniałe

Wspaniałe i ciągle łatwo dostępne. To co w innych krajach było by ogrodzone płotem, należące do hotelu, prywatne, wejście za opłatą, z płatnym parkingiem -tu masz na wyciągnięcie ręki.


bo trafia do nas jak "sedno rzeczy" czy "esencja smaków".
Czego więcej pragnąć by spędzić dobry, letni urlop?
Ciepłej wody w morzu.
Tej też w Grecji nie brakuje. :D
margaret-ka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2622
Dołączył(a): 05.12.2013
Re: SERIFOS-FOLEGANDROS-KIMOLOS-MILOS i to co po drodze, IX

Nieprzeczytany postnapisał(a) margaret-ka » 29.12.2014 21:47

Dobrze, że jesteście Kulki, czytacie i będziecie pisać :lol: Może znowu jakiś szczegół z Waszej relacji tak podniesie atrakcyjność naszego urlopu jak te noclegi na plaży :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
SERIFOS-FOLEGANDROS-KIMOLOS-MILOS i to co po drodze, IX 2014 - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone