Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Senj camp Ujca

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010
Senj camp Ujca

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 29.05.2011 08:42

Hejka.

Przekopałem już forum i internet i nie mogę znaleźć jakichś świeższych informacji na temat tego campu. Może był ktoś tam w ostatnim czasie i może się podzielić wrażeniami. Będę zobowiązany :D
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 30.05.2011 21:32

Nie no nie wierze, nikt nic nie wie???????????
Niemożliwe 8O
mab
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 443
Dołączył(a): 27.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mab » 30.05.2011 21:40

campu nie znam miasto tak...bylem tam pare lat temu i widze je jako zaniedbane portowe miasto...
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 291
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 30.05.2011 21:46

Stronkę campu masz tutaj http://www.camp-ujca.com/

A subiektywnie - w ub. roku jechaliśmy z południa i campy na Kvarnerze to raczej porażka . Pierwszy sensowny był w Klenovicy (moim zdaniem, choć oczywiście kryteria wyboru są bardzo różne). Wszystkie na wąskim odcinku pomiędzy magistralą a Adriatykiem. Myślę,że lepiej parę kilometrów dalej na południe na rivierze zadarsko-biogradzkiej. Sam jadę w tym roku budżetowo w ten rejon.
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 30.05.2011 22:01

Rzecz gustu, ale jak dla mnie Senj zupełnie bez klimatu. Jakiś taki szary, zaniedbany, bez brukowanych labiryntów wąskich uliczek. Na Twoim miejscu wybrałbym pobliski Krk (jeśli nie chcesz jechać do Dalmacji). Pozdrawiam
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 31.05.2011 20:27

Dzięki za odpowiedzi.
Z tym Senjem to właściwie sam nie wiem. Po prostu takie tam strzały w ciemno. Właściwie plan był jechać na Pag do Drazicy ale początkowo trochę cena nas przestraszyła ale im więcej przeglądam stron z cennikami z różnych campów to widzę że ceny właściwie są bardzo zbliżone. Euro w tą czy w tamtą. Nie mówię oczywiście o jakichś pojechanych campach gdzie cena jest niemal zbliżona do kwatery lub nawet ją przewyższa ale o takich raczej niewielkich campach.
Tak wiec jeśli nie znajdzie się nikt kto byłby w stanie mnie przekonać do Ujcy to chyba raczej pojadę gdzie indziej.
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 31.05.2011 20:30

piotr68 napisał(a):.... Sam jadę w tym roku budżetowo w ten rejon.


Gdzie się wybieracie i kiedy? Może się gdzieś trafimy? :D
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 01.06.2011 14:27

My byliśmy w Ujcy ale to jakieś 5 lat temu :) wspominamy bardzo dobrze, sam kamp był super. Nie duzy, zacieniony, toalety tez były ok. plaza fajna, obok skałki i kamienie. Mi się tam podobało, ale to było dawno, więc nie wiem jak teraz.pozdrawiam
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 02.06.2011 14:38

Dzięki za odpowiedź.
Problem właśnie w tym, że nie mogę znaleźć żadnych świeżych informacji na temat tego campu. Wszystkie jakie znalazłem są właśnie z przed kilku lat. Niemniej dzięki za zainteresowanie :papa:
waldi-ia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldi-ia » 02.06.2011 20:11

Krzychooo napisał(a):Rzecz gustu, ale jak dla mnie Senj zupełnie bez klimatu. Jakiś taki szary, zaniedbany, bez brukowanych labiryntów wąskich uliczek. Na Twoim miejscu wybrałbym pobliski Krk (jeśli nie chcesz jechać do Dalmacji). Pozdrawiam

Spędziliśmy w Senj jedną noc , a raczej pod Senj,najstraszniejszą noc życia.Burza jakiej w życiu nie widziałem , pioruny bijące w Adriatyk, ulicami płynące strumienie , walące się skały z pobliskich gór , zatarasowane drogi owymi skałami i pojazdy zwalone między drogą a Adriatykiem , straszny widok.Efektem tego widoku była chęć przejechania części trasy ( jechaliśmy do Omiśu) wzdłuż wybrzeża , trafiliśmy fatalnie . Czytając póżniej informacje o Chorwacji spotkałem się ze stwierdzeniem że Senj to najzimniejsze miasto Chorwacji , z największą liczba dni deszczowych i najzimniejszym klimatem okraszonym największą ilością burz.
andrzej29
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 02.06.2011 21:13

waldi-ia napisał(a):
Krzychooo napisał(a):Rzecz gustu, ale jak dla mnie Senj zupełnie bez klimatu. Jakiś taki szary, zaniedbany, bez brukowanych labiryntów wąskich uliczek. Na Twoim miejscu wybrałbym pobliski Krk (jeśli nie chcesz jechać do Dalmacji). Pozdrawiam

Spędziliśmy w Senj jedną noc , a raczej pod Senj,najstraszniejszą noc życia.Burza jakiej w życiu nie widziałem , pioruny bijące w Adriatyk, ulicami płynące strumienie , walące się skały z pobliskich gór , zatarasowane drogi owymi skałami i pojazdy zwalone między drogą a Adriatykiem , straszny widok.Efektem tego widoku była chęć przejechania części trasy ( jechaliśmy do Omiśu) wzdłuż wybrzeża , trafiliśmy fatalnie . Czytając póżniej informacje o Chorwacji spotkałem się ze stwierdzeniem że Senj to najzimniejsze miasto Chorwacji , z największą liczba dni deszczowych i najzimniejszym klimatem okraszonym największą ilością burz.


Razem z żoną byliśmy w Senj w 2009 roku, spędziliśmy tam 7 dni, tylko raz padało i to w nocy, a poza tą nocą deszczową było upalnie i słonecznie, a miasto oczywiście rzecz gustu, nam odpowiadało :wink: :wink: :wink: :wink:
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 03.06.2011 07:49

andrzej29 napisał(a):
waldi-ia napisał(a):
Krzychooo napisał(a):Rzecz gustu, ale jak dla mnie Senj zupełnie bez klimatu. Jakiś taki szary, zaniedbany, bez brukowanych labiryntów wąskich uliczek. Na Twoim miejscu wybrałbym pobliski Krk (jeśli nie chcesz jechać do Dalmacji). Pozdrawiam

Spędziliśmy w Senj jedną noc , a raczej pod Senj,najstraszniejszą noc życia.Burza jakiej w życiu nie widziałem , pioruny bijące w Adriatyk, ulicami płynące strumienie , walące się skały z pobliskich gór , zatarasowane drogi owymi skałami i pojazdy zwalone między drogą a Adriatykiem , straszny widok.Efektem tego widoku była chęć przejechania części trasy ( jechaliśmy do Omiśu) wzdłuż wybrzeża , trafiliśmy fatalnie . Czytając póżniej informacje o Chorwacji spotkałem się ze stwierdzeniem że Senj to najzimniejsze miasto Chorwacji , z największą liczba dni deszczowych i najzimniejszym klimatem okraszonym największą ilością burz.


Razem z żoną byliśmy w Senj w 2009 roku, spędziliśmy tam 7 dni, tylko raz padało i to w nocy, a poza tą nocą deszczową było upalnie i słonecznie, a miasto oczywiście rzecz gustu, nam odpowiadało :wink: :wink: :wink: :wink:


A byliście na campie? Może masz jakieś informacje?
Marshall
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 310
Dołączył(a): 29.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marshall » 03.06.2011 15:31

W tym roku w Maju nocowałem na kempingu w Senj. Nie pamiętam jak camp się nazywał ale był zlokalizowany poniżej stacji INA. Wchodziło się na niego koło biura informacji turystycznej obok wielkiej kotwicy. Bardzo skromny, ale przy tym tani i schludny camp. Od strony morza stały kampery, dla nas było dużo miejsca po drugiej stronie uliczki. Senj potraktowaliśmy jako przelotny nocleg w drodze na południe, jako przerwa po 900 km ugniataniu tyłka na motocyklu. Miasteczko jak dla mnie OK, zwłaszcza nocą podczas spacerów. Tutaj fotki z tego malutkiego campingu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Później nocowaliśmy na SOLARISIE w Sibeniku oraz na MEDVEJI na Istrii - ale to inny standard i całkowicie inna bajka :wink: Mimo to Senj wspominam ciepło i camp jak na moje potrzeby był wystarczający. To czy miasto się podoba to rzecz gustu. W tym roku jako moje typy wybrałem Senj, Sveti Juraj, Prizna, Sveti Petar na Moru, Primosten, Marina, Omis, a taki bestsellery jak np. Trogir, Brela czy też Pula nie zrobiły na mnie jakiegoś piorunującego wrażenia. Może to dlatego, że byłem 6 raz w CRO i nie był to pobyt plażowo-wypoczynkowy tylko wycieczka podczas której patrzyłem z poziomu motocyklisty nawijającego kilometry a nie typowego urlopowicza. Mi i mojej żonie SENJ się podobał i na pewno tam wrócimy, zwłaszcza że jest najbliżej położoną miejscowością nad Adriatykiem jadąc moją trasą i z moich stron :D
andrzej29
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 03.06.2011 20:24

mimik napisał(a):
andrzej29 napisał(a):
waldi-ia napisał(a):
Krzychooo napisał(a):Rzecz gustu, ale jak dla mnie Senj zupełnie bez klimatu. Jakiś taki szary, zaniedbany, bez brukowanych labiryntów wąskich uliczek. Na Twoim miejscu wybrałbym pobliski Krk (jeśli nie chcesz jechać do Dalmacji). Pozdrawiam

Spędziliśmy w Senj jedną noc , a raczej pod Senj,najstraszniejszą noc życia.Burza jakiej w życiu nie widziałem , pioruny bijące w Adriatyk, ulicami płynące strumienie , walące się skały z pobliskich gór , zatarasowane drogi owymi skałami i pojazdy zwalone między drogą a Adriatykiem , straszny widok.Efektem tego widoku była chęć przejechania części trasy ( jechaliśmy do Omiśu) wzdłuż wybrzeża , trafiliśmy fatalnie . Czytając póżniej informacje o Chorwacji spotkałem się ze stwierdzeniem że Senj to najzimniejsze miasto Chorwacji , z największą liczba dni deszczowych i najzimniejszym klimatem okraszonym największą ilością burz.


Razem z żoną byliśmy w Senj w 2009 roku, spędziliśmy tam 7 dni, tylko raz padało i to w nocy, a poza tą nocą deszczową było upalnie i słonecznie, a miasto oczywiście rzecz gustu, nam odpowiadało :wink: :wink: :wink: :wink:


A byliście na campie? Może masz jakieś informacje?


My byliśmy na campie "Skver" dobra cena, cisza, bardzo blisko do wody, czyste toalety, sympatyczna obsługa. A fotki z campu wstawił Marshall.
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011
Camp Ujca

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 09.06.2011 02:23

Byłem tam dwa lata temu, było super i jestem bardzo zadowolony. Mały kameralny camping, w pięknej zatoczce. jest wszystko co potrzeba, wyporzyczalnia sprzętu, knajpka, sanitariaty naprawdę całkiem przyzwoite. No i stosunkowo nie drogi. Do Senj jest nieco ponad 2 km, dużo imprez, dużo do zwiedzania. Gorąco polecam.
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Senj camp Ujca
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone