Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

SELCE 2017. Całkiem fajna mieścina.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
martinezz_pl
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) martinezz_pl » 01.01.2018 15:27

agniecha0103 napisał(a):Hejka.
Tak jak natrąciłam wcześniej mężuś targany wyrzutami sumienia, zafundował nam za całe
16 euro od łebka wycieczkę stateczkiem na wyspę KRK do miejscowości Vrbnik...
Oczywiście zgodnie z tradycją łajba musiała być ful- wypas, a w Vrbniku czekały na nas nie lada atrakcje...


Pani Agnieszko, czy korzystała Pani z wycieczki firmy pasa-selce ? Czy wykupiła Pani wycieczkę w biurze podróży czy bezpośrednio na statku ?

Pozdrawiam

Marcin
agniecha0103
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 555
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agniecha0103 » 20.02.2018 08:27

Hej witam.
Wycieczki można kupić bezpośrednio na statku przed wypłynięciem.
malinka82
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 02.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinka82 » 25.02.2018 15:33

gertstary1 napisał(a):Witam,bardzo fajna relacja,tym bardziej,ze Kvarner jest moim zdaniem niedocenianym zakatkiem Chorwacji,w 2013 Peljesac,2014 Peljesac,2015 Kraljevica-Kvarner,2016 Kraljevica -Kvarner,2017 Szybenik-Zadar , ale tak tesknilismy za miejscówka na Kvarnerze ,ze w 2018 znów Kraljevica,juz apartman zaklepany,prawda-jest inaczej,ale równie pieknie,po prostu inaczej,pozdrawiam

mozna prosic namiar na kwaterę
szotix
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) szotix » 29.05.2018 11:36

agniecha0103 napisał(a):Hej elka21...masz rację, te plaże po prostu przerażały nas, więc szukaliśmy spokojniejszych miejscówek.
Na szczęście...takie się znalazły.
Pozdrawiam serdecznie.


Hejka. Czy jesteś w stanie jeszcze raz wstawić tu zdjęcia z plaż w Selce? Znajomi chcą jechać do Selce, ja jestem sceptycznie nastawiona na to miejsce, ponieważ jedziemy z 9 miesięczna córką, a w necie widziałam, że na tamtejszych plażach straszne tłumy plus brak cienia. Jak to wygląda naprawdę?
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
SELCE 2017. Całkiem fajna mieścina. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone